Neeltje Hendrika Court-Konijnenburg (Amsterdam 1882 - 1937 Utrecht), olieverf op linnen, stilleven met aardewerk 59x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt 46x55cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G
Gouden munt van 10 gulden uit 1875 Willem III, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.
Gouden munt van 10 gulden uit 1897 Wilhelmina, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.
Bronzen Pfeilkreuz klokje met thermometer, staand op marmeren voet ca. 1890 Duitsland 29x12x7cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel van rosekleurig marmer ca. 1890 en compositie metalen figuur van dame met een blad. Gesigneerd Goutte de Rosee Jugendstil, in zeer goede staat 49x28x13cm. en 33x12x10cm. Cond...
Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdzijde. In zeer goede staat 94cm. breed Cond.: G
Hollandse Neo-Barok uittrektafel ca. 1900 van eikenhout met ebbenhout effect. In zeer goede staat 77x260x80cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten Biedermeier bankje 19e eeuw met drie rugleuningen. Rijk gestoken en bekleed met roze velours in goede staat 90x126x59cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Mooie decoratieve Chinese Quan Yin van porselein, gemonteerd op een houten plank, 20e eeuw 84x40x24cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Henry Deux buffet in zeer goede staat met gedraaide zuilen en snijwerk in bloemvaas vormgeving. Origineel beslag, sloten en sleutel 225x120x51cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G
Decoratieve Jugendstil schildersezel van metaal 2e helft 20e eeuw. Beschilderd in goede staat 67x24x22cm. Cond.: G
Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G
Grote FRanse pendule ca. 1870 met porseleinen plaquettes en beschilderde wijzerplaat. Afbeeldingen van man en vrouw op bankje en putti op de wijzerplaat. Vuurvergulde compositie pendulekast. Achterpot...
Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Brant?(vermoedelijk Charles Rene de Brant 1868 - 1958), vrouwelijk naakt 50x61cm. (Plakker Verso)
Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten Engelse Jugendstil spiegelcommode ca. 1900. Origineel beslag. Mooie vormgeving 178x53x106cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G
Jugendstil stijl vrouwenbuste voor aan de wand. Groen patina haar en verguld gewaad 2e helft 20e eeuw 45x22x9cm. Cond.: G
Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G
Twee grote bisquit porseleinen figuren 19e eeuw, ongemerkt. Voorstellend een dame met hond en een edele heer met hond 28x11x10cm. en 28x12x11cm. Cond.: G
Vier Hollandse landschapstegels 18e eeuw met als voorstellingen; 1x schaatsende figuren op het ijs, 1x man in roeiboot, 1x mannen aan het vissen in roeiboot en 1x man met meelzak bij bruggetje en mole...
Grote albasten kolompendule ca. 1830 (beschadigd). Vuurverguld uurwerk en slinger in goede staat 43x23x13cm. Cond.: M
Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....
Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G
Driedelig zilveren setje met blauw binnenglas bestaand uit mosterdpotje (gemerkt NN), zoutvaatje (gemerkt MEMA L 925S Sweden) en tandenstokerhouder (gemerkt 925 ZII) in Louis Seize stijl. 4-9cm. Cond....
Dameszakhorloge GG met sleutelopwinding (sleutel ontbreekt) ø 3 cm. Achterzijde bewerkt
Longines heren polshorloge van de serie La Grande Classique. Kwarts uurwerk ca. 15 jaar oud in goede conditie.
Hanger GG 585/000 bezet met een grote ovaal gefacceteerde granaat en 22 kleine granaten. L.4 cm.
Mooie sierlijke Empire schenkkan op 4 leeuwenpoten, vermoedelijk Frankrijk. ca. 162gr. 9xø7cm. Cond.: U
Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met aardewerken pot en eieren 43x33cm. Cond.: G
Liu Hui 20e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt liggend op waterlelies 120x80cm. Cond.: U
R. Detrixhe, olieverf op paneel, liggende roodbont koe in stal 38x23cm. Cond.: G
Henk Poeder (Ede), olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en pruimen 63x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, man met hengel aan een rivier met schapen aan de overzijde 26x21,5cm. Cond.: G
Catharina Lintheimer fecit 1727 (1714 - 1741 Holland), aquarel op papier, bloementak met 3 bloemen. Mooi uitgewerkt, lichte vochtvlekken 33x21cm. Cond.: G
Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G
Antieke Hollandse platte Buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en chroomwerk in zeer goede staat 79x95x81cm. Cond.: G
Antieke Hollandse platte buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en metaal in zeer goede staat. Cond.: G
Tiffany stijl lampje in de vorm van een vlinder zuttend op bloemen. Vlinder is van diverse kleuren glas gemaakt. Voet is brons gepatineerd 21e eeuw Cond.: G
Zware bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 21xø11,5cm. Cond.: G
Bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 20,5xø10cm. Cond.: G
Kleine Hollandse bronzen 4-lichts kaarsluchter (rokkandelaar) 18e-19e eeuw 31x34x34cm. Cond.: G
Munt van een "Kronen Thaler" uit 1837. Opschrift "WILHELM KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in goede conditie
Grote marmeren Art Deco pendule met daarop een compositiebeeld van een vrouw met hinde. Het uurwerk bevindt zich in een chromen glas met rondom glas. Geheel staand op messing bolpootjes. Uurwerk werkt...
Grote cloisonne pendule met 8 zuilen 2e helft 20e eeu2 in goede werkende staat 47x34x15cm. Cond.: G
Oude vergulde cartelklok ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en emaille wijzerplaat (lichte beschadigingen). Uurwerk is nagekeken 50x36x12cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule met compositie figuur, gesigneerd J. Cherrier in goede staat. Marmer is heel, slinger mist 65x30x21cm. Cond.: G
Franse kolompendule met getorste zuilen en koperen capitellen met Boulle techniek ca. 1880. Licht beschadigd 48x25x14cm. Cond.: G
Franse pendule onder glazen stolp 19e eeuw. Romantische voorstelling van compositie metaal en albast. Pendule is compleet 51x41x18cm. Cond.: G
Franse grijs marmeren pendule ca. 1890 met Romeinse schaal en bronzen pootjes. 8-Daags uurwerk gesigneerd Duru a Paris in zeer goede staat 32x24x15cm. Cond.: G
Grote comtoise begin 19e eeuw, bijzonder mooie vormgeving met emaille wijzerplaat en opschrift "Grangier a Bazas". Harpslinger. Uurwerk is nagekeken en in zeer goede staat 148x27x15cm. Cond.: U
Mahoniehout met eiken damesschrijfbureau met 3 lades en uittrekblad. Origineel groen schrijfleer ca. 1910 in zeer goede staat 77x60x108cm. Cond.: G
18e Eeuwse Duitse betaaltafel van notenfineer met getorste poten (kruislings verboden) en lade. In ongerestaureerde staat 78x104x66cm. Cond.: G
Moderne kalfslederen zitbank-voetenbank op houten poten. Goede kwaliteit en in goede staat 45x73x52cm. Cond.: G
Antieke Duitse eiken Biedermeier dekenkist met gekerfd front. Origineel beslag, slot en sleutel. In zeer goede staat 78x120x61cm. Cond.: G
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R
Groot eikenfineer buffet, Duitsland ca. 1930 met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Compleet met sleutels in zeer goede staat 165x195x70cm. Cond.:G
Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...
Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G
Zes Hollandse Neo Barok stoelen ca. 1900 van eikenhout met onderling verbonden poten. Stoffering van ruitstof in goede staat 93x45x44cm. Cond.: G
Armleunstoel 19e eeuw in Louis XIV stijl met petit-point (borduurwerk )bekleding. Mooi snijwerk 111x71x75cm. Cond.: G
Grote Hollandse grenen Willem III kledingkast ca. 1880 met nog originele bierverf. Binnenwerk met schappen en lade. De kast is uitneembaar en heeft 2 lades onder. 205x140x50cm. Cond.: G
Grote driezijdige glasvitrine 20e eeuw met glazen schappen. Donkergebeitst beukenhout staand op klauwpoten 202x113x36cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.
Bronzen beer 20e eeuw, fijn uitgewerkt met mooie patina 10,5x21x10cm. Cond.: G
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse porseleinen siervaas, beschilderd met goud- en bloemendecor. Draaibare voet (stukje af bij de oren) 34x22x16cm. Cond.: R
Antieke vroege Chinees porseleinen kom ca. 1740 met decor van figuren in een landschap in zeer goede staat. Randschade gerestaureerd 8xø18cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G
Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Randschades ø23cm. Cond.: G
Antiek porseleinen 9-delig koffieservies 19e eeuw, vermoedelijk Duitsland. Bestaande uit; koffiekan, melkkan (chip), suikerpot, 6 kop&schotels Cond.: G
Drie 19e eeuwse goudsteen kastkommen. Keramiek geglazuurd met bronskleurig en donkerblauw decor. Voorstelling van schaapsherder, schapen en bloemen 9,5xø15cm. Cond.: G
Twaalf antieke ivoren stukken uit Indonesië. Voorstellend vrouwelijke bustes op houten sokkeltjes ca. 5,5cm. hoog. Hebben gefungeerd als naamkaartjeshouder tijdens diner Cond.: G
Keramieken beer, gemerkt Rorstrand Sweden G.N. Prachtig geglazuurd en gaaf 16x13x12cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U
Oorstekers 585/000 met 2 briljanten 0.34 ct.TW/SI,, 3.7 gr.
Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U
Anthony v. Dyck fecit aquaforti 17e eeuw, gravure op papier, Joannes de Wael 17,5x25cm. Cond.: G
Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U
Hollands wortelnoten commode 19e eeuw in Louis Quinze stijl met origineel bronzen beslag en sloten. Commode is in redelijke ongerestaureerde staat, staand op klauwpoten 78x99x51cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels; 1x tegel gedateerd 1622 met kalkoen en 1 tegel van een gardist met lans en sabel 0,8x13,3x13,3cm. en 1,4x13,2x13,2cm. Cond.: M