Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stilleven, Konijnenburg
Ergebnis: 180 EUR

Neeltje Hendrika Court-Konijnenburg (Amsterdam 1882 - 1937 Utrecht), olieverf op linnen, stilleven met aardewerk 59x37cm. Cond.: G

Schilderij, dame met parelketting
Ergebnis: 180 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U

Naakte zittende dame
Ergebnis: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt 46x55cm. Cond.: G

Sluitgewichten, klein
Ergebnis: 180 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G

Gouden 10 Gulden 1875
Ergebnis: 180 EUR

Gouden munt van 10 gulden uit 1875 Willem III, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.

Gouden 10 Gulden 1897
Ergebnis: 180 EUR

Gouden munt van 10 gulden uit 1897 Wilhelmina, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.

Klokje met thermometer
Ergebnis: 180 EUR

Bronzen Pfeilkreuz klokje met thermometer, staand op marmeren voet ca. 1890 Duitsland 29x12x7cm. Cond.: G

3-Delig Frans pendulestel
Ergebnis: 180 EUR

3-Delig Frans pendulestel van rosekleurig marmer ca. 1890 en compositie metalen figuur van dame met een blad. Gesigneerd Goutte de Rosee Jugendstil, in zeer goede staat 49x28x13cm. en 33x12x10cm. Cond...

2 Engelse bedden
Ergebnis: 180 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdzijde. In zeer goede staat 94cm. breed Cond.: G

Flessepoottafel
Ergebnis: 180 EUR

Hollandse Neo-Barok uittrektafel ca. 1900 van eikenhout met ebbenhout effect. In zeer goede staat 77x260x80cm. Cond.: G

Biedermeier bankje
Ergebnis: 180 EUR

Hollandse notenhouten Biedermeier bankje 19e eeuw met drie rugleuningen. Rijk gestoken en bekleed met roze velours in goede staat 90x126x59cm. Cond.: G

Bronzen kalkoen
Ergebnis: 180 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Porseleinen Quan Yin
Ergebnis: 180 EUR

Mooie decoratieve Chinese Quan Yin van porselein, gemonteerd op een houten plank, 20e eeuw 84x40x24cm. Cond.: G

Mechelse buffetkast, eiken
Ergebnis: 175 EUR

Antiek eikenhouten Henry Deux buffet in zeer goede staat met gedraaide zuilen en snijwerk in bloemvaas vormgeving. Origineel beslag, sloten en sleutel 225x120x51cm. Cond.: G

Zilveren pijpencomfoor
Ergebnis: 170 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.

Schilderij, dame met hoed
Ergebnis: 170 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U

Theestoof met ketel
Ergebnis: 170 EUR

Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G

Jugendstil schildersezeltje
Ergebnis: 170 EUR

Decoratieve Jugendstil schildersezel van metaal 2e helft 20e eeuw. Beschilderd in goede staat 67x24x22cm. Cond.: G

Biedermeier sleutelkastje
Ergebnis: 170 EUR

Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G

Pendule, brons met pors.
Ergebnis: 170 EUR

Grote FRanse pendule ca. 1870 met porseleinen plaquettes en beschilderde wijzerplaat. Afbeeldingen van man en vrouw op bankje en putti op de wijzerplaat. Vuurvergulde compositie pendulekast. Achterpot...

Bronzen figuur, Mata Hari
Ergebnis: 170 EUR

Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G

Bronzen kalkoen
Ergebnis: 170 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Naakte dame
Ergebnis: 160 EUR

Brant?(vermoedelijk Charles Rene de Brant 1868 - 1958), vrouwelijk naakt 50x61cm. (Plakker Verso)

Petroleumlamp, compositie beeld
Ergebnis: 160 EUR

Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G

Mahonie kast 4 laden
Ergebnis: 160 EUR

Prachtige massief mahoniehouten Engelse Jugendstil spiegelcommode ca. 1900. Origineel beslag. Mooie vormgeving 178x53x106cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Ergebnis: 160 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G

Bronzen buste
Ergebnis: 160 EUR

Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G

Bronzen vrouwenbuste
Ergebnis: 160 EUR

Jugendstil stijl vrouwenbuste voor aan de wand. Groen patina haar en verguld gewaad 2e helft 20e eeuw 45x22x9cm. Cond.: G

2 Imari dekselschalen
Ergebnis: 160 EUR

Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels, Chien Lung
Ergebnis: 160 EUR

Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G

2 Engelse beelden, 19e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Twee grote bisquit porseleinen figuren 19e eeuw, ongemerkt. Voorstellend een dame met hond en een edele heer met hond 28x11x10cm. en 28x12x11cm. Cond.: G

4 Landschapstegels
Ergebnis: 160 EUR

Vier Hollandse landschapstegels 18e eeuw met als voorstellingen; 1x schaatsende figuren op het ijs, 1x man in roeiboot, 1x mannen aan het vissen in roeiboot en 1x man met meelzak bij bruggetje en mole...

Kolompendule, albast
Ergebnis: 155 EUR

Grote albasten kolompendule ca. 1830 (beschadigd). Vuurverguld uurwerk en slinger in goede staat 43x23x13cm. Cond.: M

Zilveren dekseldoos
Ergebnis: 150 EUR

Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....

Zilveren dolk
Ergebnis: 150 EUR

Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G

3-Delig setje zilver
Ergebnis: 150 EUR

Driedelig zilveren setje met blauw binnenglas bestaand uit mosterdpotje (gemerkt NN), zoutvaatje (gemerkt MEMA L 925S Sweden) en tandenstokerhouder (gemerkt 925 ZII) in Louis Seize stijl. 4-9cm. Cond....

Zakhorloge GG
Ergebnis: 150 EUR

Dameszakhorloge GG met sleutelopwinding (sleutel ontbreekt) ø 3 cm. Achterzijde bewerkt

Longines herenpolshorloge
Ergebnis: 150 EUR

Longines heren polshorloge van de serie La Grande Classique. Kwarts uurwerk ca. 15 jaar oud in goede conditie.

GG hanger granaat
Ergebnis: 150 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met een grote ovaal gefacceteerde granaat en 22 kleine granaten. L.4 cm.

Zilv. Empirestijl kan
Ergebnis: 150 EUR

Mooie sierlijke Empire schenkkan op 4 leeuwenpoten, vermoedelijk Frankrijk. ca. 162gr. 9xø7cm. Cond.: U

Schilderij, P. Arntzenius
Ergebnis: 150 EUR

Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met aardewerken pot en eieren 43x33cm. Cond.: G

Schilderij, dame met blad
Ergebnis: 150 EUR

Liu Hui 20e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt liggend op waterlelies 120x80cm. Cond.: U

Schilderij
Ergebnis: 150 EUR

R. Detrixhe, olieverf op paneel, liggende roodbont koe in stal 38x23cm. Cond.: G

H. Poeder, schilderij
Ergebnis: 150 EUR

Henk Poeder (Ede), olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en pruimen 63x42cm. Cond.: G

Aquarel, 19e eeuw ongesigneerd
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, man met hengel aan een rivier met schapen aan de overzijde 26x21,5cm. Cond.: G

Aquarel, Catharina Lintheimer
Ergebnis: 150 EUR

Catharina Lintheimer fecit 1727 (1714 - 1741 Holland), aquarel op papier, bloementak met 3 bloemen. Mooi uitgewerkt, lichte vochtvlekken 33x21cm. Cond.: G

Bajonet
Ergebnis: 150 EUR

Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G

Platte Buiskachel
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Hollandse platte Buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en chroomwerk in zeer goede staat 79x95x81cm. Cond.: G

Platte Buiskachel
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Hollandse platte buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en metaal in zeer goede staat. Cond.: G

Tiffany stijl lampje, vlinder
Ergebnis: 150 EUR

Tiffany stijl lampje in de vorm van een vlinder zuttend op bloemen. Vlinder is van diverse kleuren glas gemaakt. Voet is brons gepatineerd 21e eeuw Cond.: G

Bronzen kraagkandelaar
Ergebnis: 150 EUR

Zware bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 21xø11,5cm. Cond.: G

Bronzen kraagkandelaar
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 20,5xø10cm. Cond.: G

Bronzen Holl. kaarsluchter
Ergebnis: 150 EUR

Kleine Hollandse bronzen 4-lichts kaarsluchter (rokkandelaar) 18e-19e eeuw 31x34x34cm. Cond.: G

Kronen Thaler 1837
Ergebnis: 150 EUR

Munt van een "Kronen Thaler" uit 1837. Opschrift "WILHELM KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in goede conditie

Jugendstil klok
Ergebnis: 150 EUR

Grote marmeren Art Deco pendule met daarop een compositiebeeld van een vrouw met hinde. Het uurwerk bevindt zich in een chromen glas met rondom glas. Geheel staand op messing bolpootjes. Uurwerk werkt...

Pendule, geëmailleerd
Ergebnis: 150 EUR

Grote cloisonne pendule met 8 zuilen 2e helft 20e eeu2 in goede werkende staat 47x34x15cm. Cond.: G

Vergulde kartekklok, Zweden
Ergebnis: 150 EUR

Oude vergulde cartelklok ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en emaille wijzerplaat (lichte beschadigingen). Uurwerk is nagekeken 50x36x12cm. Cond.: G

Franse pendule
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Franse pendule met compositie figuur, gesigneerd J. Cherrier in goede staat. Marmer is heel, slinger mist 65x30x21cm. Cond.: G

Kolompendule
Ergebnis: 150 EUR

Franse kolompendule met getorste zuilen en koperen capitellen met Boulle techniek ca. 1880. Licht beschadigd 48x25x14cm. Cond.: G

Klok onder stolp
Ergebnis: 150 EUR

Franse pendule onder glazen stolp 19e eeuw. Romantische voorstelling van compositie metaal en albast. Pendule is compleet 51x41x18cm. Cond.: G

Grijs marmeren pendule
Ergebnis: 150 EUR

Franse grijs marmeren pendule ca. 1890 met Romeinse schaal en bronzen pootjes. 8-Daags uurwerk gesigneerd Duru a Paris in zeer goede staat 32x24x15cm. Cond.: G

Comtoise
Ergebnis: 150 EUR

Grote comtoise begin 19e eeuw, bijzonder mooie vormgeving met emaille wijzerplaat en opschrift "Grangier a Bazas". Harpslinger. Uurwerk is nagekeken en in zeer goede staat 148x27x15cm. Cond.: U

Dames Schrijfbureau
Ergebnis: 150 EUR

Mahoniehout met eiken damesschrijfbureau met 3 lades en uittrekblad. Origineel groen schrijfleer ca. 1910 in zeer goede staat 77x60x108cm. Cond.: G

Betaaltafel
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Duitse betaaltafel van notenfineer met getorste poten (kruislings verboden) en lade. In ongerestaureerde staat 78x104x66cm. Cond.: G

Leren poef
Ergebnis: 150 EUR

Moderne kalfslederen zitbank-voetenbank op houten poten. Goede kwaliteit en in goede staat 45x73x52cm. Cond.: G

Dekenkist
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Duitse eiken Biedermeier dekenkist met gekerfd front. Origineel beslag, slot en sleutel. In zeer goede staat 78x120x61cm. Cond.: G

Smalle spiegel
Ergebnis: 150 EUR

Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U

Penantkastje Willem III
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R

Duits buffet
Ergebnis: 150 EUR

Groot eikenfineer buffet, Duitsland ca. 1930 met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Compleet met sleutels in zeer goede staat 165x195x70cm. Cond.:G

Damesbureau
Ergebnis: 150 EUR

Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...

Mahonie meidenkast
Ergebnis: 150 EUR

Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G

6 Stoelen
Ergebnis: 150 EUR

Zes Hollandse Neo Barok stoelen ca. 1900 van eikenhout met onderling verbonden poten. Stoffering van ruitstof in goede staat 93x45x44cm. Cond.: G

Armstoel
Ergebnis: 150 EUR

Armleunstoel 19e eeuw in Louis XIV stijl met petit-point (borduurwerk )bekleding. Mooi snijwerk 111x71x75cm. Cond.: G

Grenen kast Willem III, ca. 1880
Ergebnis: 150 EUR

Grote Hollandse grenen Willem III kledingkast ca. 1880 met nog originele bierverf. Binnenwerk met schappen en lade. De kast is uitneembaar en heeft 2 lades onder. 205x140x50cm. Cond.: G

Driezijdige glasvitrine
Ergebnis: 150 EUR

Grote driezijdige glasvitrine 20e eeuw met glazen schappen. Donkergebeitst beukenhout staand op klauwpoten 202x113x36cm. Cond.: G

Aankleedspiegel
Ergebnis: 150 EUR

Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.

Bronzen beer, Schwarzwald
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen beer 20e eeuw, fijn uitgewerkt met mooie patina 10,5x21x10cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.

Bronzen figuur, Mata Hari
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G

Franse vaas, Sevres
Ergebnis: 150 EUR

Franse 19e eeuwse porseleinen siervaas, beschilderd met goud- en bloemendecor. Draaibare voet (stukje af bij de oren) 34x22x16cm. Cond.: R

Schaal, Amsterdams bont
Ergebnis: 150 EUR

Antieke vroege Chinees porseleinen kom ca. 1740 met decor van figuren in een landschap in zeer goede staat. Randschade gerestaureerd 8xø18cm. Cond.: G

2 Kraagvazen, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G

2 Borden
Ergebnis: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G

2 Satsuma duiven
Ergebnis: 150 EUR

Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Ergebnis: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Randschades ø23cm. Cond.: G

Duits servies
Ergebnis: 150 EUR

Antiek porseleinen 9-delig koffieservies 19e eeuw, vermoedelijk Duitsland. Bestaande uit; koffiekan, melkkan (chip), suikerpot, 6 kop&schotels Cond.: G

3 Kastkommen, goudsteen
Ergebnis: 150 EUR

Drie 19e eeuwse goudsteen kastkommen. Keramiek geglazuurd met bronskleurig en donkerblauw decor. Voorstelling van schaapsherder, schapen en bloemen 9,5xø15cm. Cond.: G

12 Ivoren stukken
Ergebnis: 150 EUR

Twaalf antieke ivoren stukken uit Indonesië. Voorstellend vrouwelijke bustes op houten sokkeltjes ca. 5,5cm. hoog. Hebben gefungeerd als naamkaartjeshouder tijdens diner Cond.: G

Rorstrand beer
Ergebnis: 150 EUR

Keramieken beer, gemerkt Rorstrand Sweden G.N. Prachtig geglazuurd en gaaf 16x13x12cm. Cond.: G

Tas, zilv. beugel + ketting
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U

Oorstekers GG briljant
Ergebnis: 140 EUR

Oorstekers 585/000 met 2 briljanten 0.34 ct.TW/SI,, 3.7 gr.

Dupont aansteker
Ergebnis: 140 EUR

Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U

Anthony v. Dyck, aquaforte
Ergebnis: 140 EUR

Anthony v. Dyck fecit aquaforti 17e eeuw, gravure op papier, Joannes de Wael 17,5x25cm. Cond.: G

Pubklok
Ergebnis: 140 EUR

Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U

Wortelnoten ladekast
Ergebnis: 140 EUR

Hollands wortelnoten commode 19e eeuw in Louis Quinze stijl met origineel bronzen beslag en sloten. Commode is in redelijke ongerestaureerde staat, staand op klauwpoten 78x99x51cm. Cond.: G

2 Tegels, 17e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels; 1x tegel gedateerd 1622 met kalkoen en 1 tegel van een gardist met lans en sabel 0,8x13,3x13,3cm. en 1,4x13,2x13,2cm. Cond.: M