Twee Chinees porseleinen dekselvazen met goud- en magnoliadecor 2e helft 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G
Oud porseleinen koffie-restservies voor 4 personen (7 schotels over). Blauw bloemendecor met goudkleur. Gelijmde beschadigingen Cond.: M
3-Delig keramiek Fayence miniatuur kaststel, decor Delft Dore Fait Main. Rood decor met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 12,5-18cm. Cond.: G
Tien delen goudimari porselein 2e helft 20e eeuw, 3 delen met randschade 9-20cm. Cond.: G
Decoratief gipsen wandversiering van een man in kledendracht met fluit. 2e helft 20e eeuw 39x20x7cm. Cond.: G
Grote aardewerken sierschotel "De Porseleyne Fles Delft" 20e eeuw Holland met blauw bloemotief ø40cm. Cond.: G
Groot goudimari porseleinen sierbord met drakenmotief 2e helft 20e eeuw ø46cm. Cond.: G
Drie Chinese keramieken gemberpotten 19e eeuw. 1 met haarscheuren in de bodem. 16xø15cm., 12xø12cm. en 8,5xø10cm. Cond.: G
2 Delen Societe Ceramique Maastricht (kambakje met deksel en een dekselschaaltje "Boules de Weige" 23x7x9cm. en 9xø14cm.). 1 Kamerpo Engels keramiek 13xø21cm. Cond.: G
Delftsblauw keramiek schenkkannetje van De Porseleyne Fles met opschrift "Bevrijdingsjaar 1945" 19,5x12,5xø10cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen vazen met rood bloemdecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt Selb Bavaria Duitsland Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met bloesemtakmotief 13xø12,5cm. Cond.: G
Natuurstenen 19e eeuws Chinees figuur met als voorstelling 5 Chinese hoogwaardigheidsbekleders op rotspartij 22x20x5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen 19e eeuwse eierschaal kop&schotels met decor van vlinders, figuren en teksten. Lichte beschadiginen bij sommige delen Cond.: G