Diese Webseite verwendet Cookies

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zoutstrooier, gans
Startpreis 15 EUR

Oude zoutstrooier in de vorm van een gans 8x9x5cm. Cond.: G

2 Chin. pors. vazen
Ergebnis: 35 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met goud- en magnoliadecor 2e helft 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

Porseleinen koffie-restservies
Ergebnis: 50 EUR

Oud porseleinen koffie-restservies voor 4 personen (7 schotels over). Blauw bloemendecor met goudkleur. Gelijmde beschadigingen Cond.: M

Fayence kaststel
Ergebnis: 20 EUR

3-Delig keramiek Fayence miniatuur kaststel, decor Delft Dore Fait Main. Rood decor met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 12,5-18cm. Cond.: G

Bont Makkums bord
Ergebnis: 10 EUR

5 Delfts blauwe borden
Startpreis 10 EUR

Kavel goudimari
Ergebnis: 60 EUR

Tien delen goudimari porselein 2e helft 20e eeuw, 3 delen met randschade 9-20cm. Cond.: G

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 60 EUR

Aardewerken sierschotel
Ergebnis: 50 EUR

Wandrelief, man met fluit
Ergebnis: 15 EUR

Decoratief gipsen wandversiering van een man in kledendracht met fluit. 2e helft 20e eeuw 39x20x7cm. Cond.: G

Aardewerken sierschotel
Startpreis 95 EUR

Grote aardewerken sierschotel "De Porseleyne Fles Delft" 20e eeuw Holland met blauw bloemotief ø40cm. Cond.: G

4 Makkumse wandtegels
Ergebnis: 15 EUR

Goudimari sierbord
Ergebnis: 40 EUR

Groot goudimari porseleinen sierbord met drakenmotief 2e helft 20e eeuw ø46cm. Cond.: G

3 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 50 EUR

Drie Chinese keramieken gemberpotten 19e eeuw. 1 met haarscheuren in de bodem. 16xø15cm., 12xø12cm. en 8,5xø10cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Ergebnis: 25 EUR

2 Delen Societe Ceramique Maastricht (kambakje met deksel en een dekselschaaltje "Boules de Weige" 23x7x9cm. en 9xø14cm.). 1 Kamerpo Engels keramiek 13xø21cm. Cond.: G

Kavel divers porselein
Startpreis 20 EUR

Keramiek schenkkannetje
Startpreis 10 EUR

Delftsblauw keramiek schenkkannetje van De Porseleyne Fles met opschrift "Bevrijdingsjaar 1945" 19,5x12,5xø10cm. Cond.: G

Japans theeserviesje
Startpreis 15 EUR

2 Bavaria vazen
Ergebnis: 25 EUR

Twee grote porseleinen vazen met rood bloemdecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt Selb Bavaria Duitsland Cond.: G

Chinese gemberpot
Ergebnis: 30 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met bloesemtakmotief 13xø12,5cm. Cond.: G

Aardewerken 2-deurs kastje
Ergebnis: 600 EUR

Chin. natuursteen figuur
Ergebnis: 90 EUR

Natuurstenen 19e eeuws Chinees figuur met als voorstelling 5 Chinese hoogwaardigheidsbekleders op rotspartij 22x20x5cm. Cond.: G

4 Aardewerk borden
Ergebnis: 20 EUR

Kop & Schotels, eierschaal
Startpreis 100 EUR

Zes Chinees porseleinen 19e eeuwse eierschaal kop&schotels met decor van vlinders, figuren en teksten. Lichte beschadiginen bij sommige delen Cond.: G