Diese Webseite verwendet Cookies

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, boer met koeien
Startpreis 125 EUR

H.C. Kranenburg
Startpreis 300 EUR

W.J.P. van de Does
Ergebnis: 690 EUR

Schilderij, herder met schapen
Startpreis 125 EUR

J.F. Gerritsen ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi met schapen en herder 40x60cm. Cond.: G

Hans, schaapskooi met herder
Ergebnis: 45 EUR

Hans 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, herder met schapen bij schaapskooi 40x80cm. Cond.: R

P.A. Schipperus, landweg
Startpreis 300 EUR

Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 1929 Den Haag), aquarel op papier, herderin met twee koeien op een bospad 58x42cm. Cond.: G

Engelse prent in lijst
Startpreis 150 EUR

Franse gravure ca. 1900, gravure op papier, "Les Nimphes au Bain" ingelijst met een wortelnotenlijst 29x44cm. Cond.: U

J. van Dijk
Ergebnis: 30 EUR

J. van Dijk 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met wandelende vrouw 45x34cm. Cond.: R

Schilderij, Larens interieur
Ergebnis: 1.600 EUR

Oil on canvas, woman by fire 130x80cm.

Peter Diem
Startpreis 1.500 EUR

J.J.H. van Leeuwen
Ergebnis: 235 EUR

Aquarel, bloemen op vaas
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Frankl of Fransl?), aquarel op papier, vaas met bloemen 21x30cm. Cond.: G

Veenendaal
Ergebnis: 35 EUR

Schilderij, P. Arntzenius
Ergebnis: 150 EUR

Schilderij
Startpreis 100 EUR

G. Marido? 20e eeuw, olieverf op paneel, improessionistisch stadsgezicht 30x23cm. Cond.: U

Ikoon ca. 1900
Startpreis 50 EUR

Ikoon ca. 1900 in zeer goede staat. heilige Maria met aureool en kindje Jezus17x12x1,1cm. Cond.: G

Winterlandschap
Ergebnis: 25 EUR

Gesigneerd B. Long
Startpreis 50 EUR

B. Long, olieverf op linnen, twee vrouwen bij een tafel met plant 50x60cm. Cond.: G

Evert Moll
Ergebnis: 650 EUR

Ingekleurde gravure
Ergebnis: 70 EUR

Aquarel, Aalthof
Startpreis 20 EUR

Aquarel, Oudshoorn
Ergebnis: 60 EUR

Schilderij, kippen
Startpreis 300 EUR

J. Ooningx ca. 1900, olieverf op paneel, pluimvee in de stal 24x18cm. Cond.: G

Russisch stilleven 1990
Startpreis 1.000 EUR