Hendrik Cornelis Kranenburg (1917 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 40x50cm. Cond.: G
Willem Jan Pieter van der Does (Rotterdam 1889 - 1966 Zeist), olieverf op paneel, Oosters havengezicht met stoomboot en vissersboten met figuren 43x31cm. Cond.: G
J.F. Gerritsen ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi met schapen en herder 40x60cm. Cond.: G
Hans 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, herder met schapen bij schaapskooi 40x80cm. Cond.: R
Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 1929 Den Haag), aquarel op papier, herderin met twee koeien op een bospad 58x42cm. Cond.: G
Franse gravure ca. 1900, gravure op papier, "Les Nimphes au Bain" ingelijst met een wortelnotenlijst 29x44cm. Cond.: U
J. van Dijk 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met wandelende vrouw 45x34cm. Cond.: R
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Frankl of Fransl?), aquarel op papier, vaas met bloemen 21x30cm. Cond.: G
Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met aardewerken pot en eieren 43x33cm. Cond.: G
G. Marido? 20e eeuw, olieverf op paneel, improessionistisch stadsgezicht 30x23cm. Cond.: U
Ikoon ca. 1900 in zeer goede staat. heilige Maria met aureool en kindje Jezus17x12x1,1cm. Cond.: G
B. Long, olieverf op linnen, twee vrouwen bij een tafel met plant 50x60cm. Cond.: G
Evert Moll,(Voorburg 1878-Den Haag 1955) olieverf op paneel, havengezicht met driemaster, 19x25 cm.,Cond.:G
A.J. Oudshoorn (Den Helder 1877 - 1930 Amsterdam), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molen 35x24cm. Cond.: G
J. Ooningx ca. 1900, olieverf op paneel, pluimvee in de stal 24x18cm. Cond.: G
W. Cygankov 1990 (Russische school), olieverf op linnen, getiteld "Hollands stilleven" 79x63,5cm. Cond.: U