Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren chatelaine 1883
Startpreis 280 EUR

Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Startpreis 280 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Zilveren hengselbakje
Startpreis 250 EUR

Hollands zilveren hengselbakje met blauw glazen inzet. Minervakopje met H: Arnhem, MT: Fa. Manikus 1908-1942 835/000 5xø10cm. Cond.: U

Zilv. theepot, ivoren dop
Ergebnis: 325 EUR

Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U

Engels zilv. spiegel
Startpreis 250 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Grote kandelaar
Startpreis 240 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Startpreis 240 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 240 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars, klein
Startpreis 225 EUR

Twee zilveren tafelkandelaars , Engels Birmingham, jaarletter O: 1938. H.: 13cm. Voet 8x8cm. Cond.: U

Zilv. thorapointer
Startpreis 225 EUR

Antieke zilveren jat met 3 malachietstenen, rijkelijk bewerkt ca. 52gr. L.: 21cm. Cond.: U

Kristalschaal, zilv. hengsel
Startpreis 225 EUR

Kristallen ruitjesgeslepen schaal met Hollands zilveren 835/000 hengsel. ø26 cm., Paar kleine chipjes aan kristallen rand.Cond.:G

Zilveren bonbonniere
Startpreis 200 EUR

Zilveren opengewerkte presenteerschaal in prima conditie 835/000 ca. 231gr. 3x24x18cm. Cond.: U

Zilveren roomstel
Startpreis 200 EUR

Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G

Zilveren beeld
Startpreis 200 EUR

Buitenlands zilveren vrouwenbeeld met waterkruiken op hoofd, versierd met diverse belletjes op lichaam en klleding. ca.553 gr., H.34.5 cm., Cond.:U

Zilv. stofblik
Startpreis 190 EUR

Hollands zilveren blik met huiselijk tafereel en florale voorstellingen 835/000 Amsterdam ca. 167gr. Cond.: U

Zilveren schaaltje op pootjes
Startpreis 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

3-Delig zilv. peper&zout stel
Ergebnis: 180 EUR

Mooi gaaf antiek Hollands zilveren 3-delige set; 1x Mosterdpotje met lepeltje, 1x peper&zoutvaatje met vijfhoekige blauw-glazen inzetbakjes 1899. MT: B. Dijkstra Groningen 835/000 Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startpreis 180 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje, Hollands met Franse lelieversiering. Jaarletter H: 1917, MT: R 835/000 ca. 24gr. 5x3x3cm. Cond.: U

Zilv. horloge + ketting
Startpreis 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Startpreis 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren loddereindoosje
Startpreis 180 EUR

Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U

Zilv. visschep
Startpreis 175 EUR

Fraaie grote gegoten Hollands zilveren visschep. Voorzien van oud belastingstempel J: oud en inlands vanaf 1906. ca. 313gr. L.: 34cm. Cond.: U

2 Kristallen coupes, zilv. voet
Startpreis 170 EUR

Twee kristallen coupes op zilveren voet 925/000 14xø16cm. Cond.: U

Likeurkaraf + 6 glaasjes
Startpreis 160 EUR

Kristallen likeurkaraf met zilveren stop en zes bijbehorende kristallen likeurglaasjes op zilveren voet 925/000 Cond.: U