Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.
Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.
Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche
Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.
Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.
Amsterdams zilveren835/000 papbordje, MT.:52V, W.S.Vet & zonen Amsterdam,Haarletter:Y: 1933, Minervakop A ø 15.5 cm., ca.109 grCond.:U
Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met stopje en gouden dop en kraag. Dient gerestaureerd te worden in gouden dop. H.12 cm.
Plated tafel taboeret 20e eeuw, voorstellend 3 oesterschelpen met drie dolfijnen 12x24x24cm. Cond.: G
Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U