Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

F.H. Lang, landschap met zandweg
Ergebnis: 20 EUR

F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, bergachtig landschap met zandweg 50x65cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 20 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, landschap met bomen 18x13cm. Cond.: G

Litho, Hendrik Willem Mesdag
Ergebnis: 20 EUR

Hendrik Willem Mesdag, reproductie op papier, bomschuiten op open zee 17,5x13cm. Cond.: G

Aug. Louis Lepere, ets
Ergebnis: 20 EUR

Mengels
Ergebnis: 20 EUR

Mengels 1963, ets op papier, landschap Zuid-Afrika 34x23cm. Cond.: G

2 Tinnen borden
Ergebnis: 20 EUR

Olielamp, blauwglazen voet
Ergebnis: 20 EUR

Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G

Stormlamp
Ergebnis: 20 EUR

Prachtige verchroomde stormlamp met gasbrander 20e eeuw 41xø17cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Ergebnis: 20 EUR

Messing petroleumlamp en een inzet voor een petroleumlamp met majolica bovenkant. Cond.:G

7 Delen divers
Ergebnis: 20 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Melkkan, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

19e Eeuwse melkkan van koper met messing en hengsels 50xø31cm. Cond.: G

Wandconsole, spiegel
Ergebnis: 20 EUR

Oude bronzen wandconsole 50-er jaren 38x52x23cm. Cond.: G

Diverse kistjes
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude kistjes; 1x Theekist zonder inhoud 19e eeuw, 1x Sigarenkist (blank), 1x Japanse sieradenkist ca. 1900 met parelmoer inlegwerk en zwart lakwerk 18-22cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Ergebnis: 20 EUR

Bisquit porseleinen Jezusfiguur ca. 1900 gemonteerd op houten kruis met INRI 60x30x9cm. Cond.: G

Art Deco barometer
Ergebnis: 20 EUR

Duitse barometer ca. 1910, notenhout fineer met bandintarsia (inlegwerk) 5x19x19cm. Cond.: G

Doos Diversen
Ergebnis: 20 EUR

Doos divers aardewerk, glas, Chinees porselein etc. Cond.: M

3 Dozen Gero bestek
Ergebnis: 20 EUR

Kristallen plafondlamp
Ergebnis: 20 EUR

Glazen plafondlamp ca. 1950, mooi bewerkt 49xø15cm. Cond.: G

Koffiemolen + stoofje koper
Ergebnis: 20 EUR

1x Oude koffiemolen 20e eeuw van beukenhout met messing. 1x Roodkoperen stoofje ca. 1920. 12xø13cm. en 22x13x13cm. Cond.: G

Parapluton
Ergebnis: 20 EUR

Oud eikenhouten vat met koperen banden, bovenkant open voor bv. paraplu's 47x35x29cm. COnd.: G

Afrikaans houten pot
Ergebnis: 20 EUR

Afrikaanse dekselbeker gemaakt van zwaar donker hout (ebben?), rondom afgebeeld een Afrikaanse olifant en leeuw 24xø10cm. Cond.: G

Messing luciferhouder
Ergebnis: 20 EUR

Antieke lucifershouder 1e helft 20e eeuw in barok vormgeving 28x8x3cm. Cond.: G

12 Diverse kettingen
Ergebnis: 20 EUR

Twaalf oude kettingen Cond.: G

11 Diverse borches
Ergebnis: 20 EUR

Elf oude broches Cond.: G

11 Diverse borches
Ergebnis: 20 EUR

Elf oude broches Cond.: G

11 Diverse armbanden
Ergebnis: 20 EUR

Elf oude armbanden Cond.: G

Diverse ringen
Ergebnis: 20 EUR

Diverse sieraden Cond.: G

Diverse sieraden
Ergebnis: 20 EUR

Diverse sieraden Cond.: G

Doos diversen
Ergebnis: 20 EUR

Doos divers koperwerk, plated etc.

Kristallen lamp, 3-licht
Ergebnis: 20 EUR

Oude kristallen 3-lichts lamp 20e eeuw in goede staat 46x31x11cm. Cond.: G

Tinnen servies op tablet
Ergebnis: 20 EUR

Acht delen tin gemerkt Tiel Holland ca. 1900 met presenteerblad. 1 Kan heeft 2 deuken 25x43x25cm. Cond.: G

Tinnen pot
Ergebnis: 20 EUR

Tinnen voorraadpot 18e-19e eeuw met schroefdeksel en hengsel in goede staat 21xø11cm. Cond.: G

Vijzel, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Prachtige 18e eeuwse bronzen vijzel (mortier) met stamper 12xø13cm. Cond.: U

Divers linnen/damast
Ergebnis: 20 EUR

Kavel divers linnen en oud damast Cond.: G

3 Oude camera's
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude camera's 20e eeuw in houder (Duitsland). 1x Paxette Electromatic, 1x Agfa Billy en 1x Agfa. 10x13x7,5cm., 10x18x5cm. en 10x20x5cm. Cond.: G

Oude schildpad brillenkoker
Ergebnis: 20 EUR

2 Koperen bakken
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke koperen akers met handvaten 22x35cm. en 20x40cm. Cond.: G

Citer ca. 1900
Ergebnis: 20 EUR

Duitse citer gemerkt Elvira ca. 1900 49x36cm. Cond.:G

Kavel diversen
Ergebnis: 20 EUR

3 Delen koperwekr en 1 deel metaal; 1x koperen steelpan ca. 1900, 1x koperen lantaarn eind 20e eeuw, 1x koffiemolen eind 20e eeuw en 1x spiegel met koper bewerkt 20e eeuw. Cond.: G

Messing waterkraan
Ergebnis: 20 EUR

Bijzondere 19e eeuwse messing waterkraan gemonteerd op houten plank met 19e eeuwse tegel (barst) 50x23x22cm. Cond.: G

Messing kolenkit
Ergebnis: 20 EUR

Oude messing kolenkit met handgreep en deksel 20e eeuw 40xø30cm. Cond.: G

Parfumflesje
Ergebnis: 20 EUR

Kris, nieuwe schede
Ergebnis: 20 EUR

Schaakspel
Ergebnis: 20 EUR

Aziatisch houten schaakspel 2e helft 20e eeuw 8x25x25cm. Cond.: G

Pop
Ergebnis: 20 EUR

Sonni pop, meisje ca. 1940
Ergebnis: 20 EUR

ERTL 1:18 1970 Mustang Boss 429
Ergebnis: 20 EUR

Hubley Toys 854 5K
Ergebnis: 20 EUR

Pendule
Ergebnis: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje
Ergebnis: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G

Bijzettafeltje met etage
Ergebnis: 20 EUR

Uiltjesstoel
Ergebnis: 20 EUR

Dubbelgebogen eiken kastje
Ergebnis: 20 EUR

Roestvrijstalen salontafel
Ergebnis: 20 EUR

Salontafel
Ergebnis: 20 EUR

Perzisch tapijt 126x82
Ergebnis: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, blauw van kleur met 5 medaillons 126x82cm. Cond.: G

Klein Perzisch tapijt
Ergebnis: 20 EUR

Klein Perzisch handgeknoopt tapijt 129x78cm. Cond.: G

Perzische kamelenzak
Ergebnis: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopte kamelenzak 34x28cm. Cond.: G

Samac beeld, hardloper
Ergebnis: 20 EUR

Balinees beeld, buste
Ergebnis: 20 EUR

2 Vechtende geiten
Ergebnis: 20 EUR

Art Deco bronzen figuur op marmeren sokkel(marmer is gebroken), voorstellende twee geiten. Gemonogrammeerd A.T.P. ne onduidelijk gesigneerd (A. Trefslory?) 11x24x6cm. Cond.: R-G

6 borden + botervloot
Ergebnis: 20 EUR

2 Glazen kandelaars, zilv. overlay
Ergebnis: 20 EUR

6 Glazen
Ergebnis: 20 EUR

2 Kristallen dekselpotjes
Ergebnis: 20 EUR

3 Karaffen
Ergebnis: 20 EUR

Boheems glazen schaal
Ergebnis: 20 EUR

2 Delen kristal
Ergebnis: 20 EUR

Gebrandschilderd glasraam
Ergebnis: 20 EUR

Aanbiedschaal, groen glas
Ergebnis: 20 EUR

2 Glazen figuren ca. 1940
Ergebnis: 20 EUR

8-Delig kristallen likeurstel
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen kannetje + vaas
Ergebnis: 20 EUR

2 Landschapstegels
Ergebnis: 20 EUR

Twee Hollandse landschapstegels ca. 1900, chip af 13x13cm. Cond.: R

2 Flessen, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Twee 18e eeuwse flessen; 1x aardewerk met stempel 19x8,5x9cm. en 1x een fles van mondgeblazen glas 18x5x8cm. Cond.: G

2 Porseleinen coupes
Ergebnis: 20 EUR

2 Hummel beeldjes
Ergebnis: 20 EUR

4 Delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

2 Kop & schotels
Ergebnis: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels 19e eeuw, Familie Verte 5xø12cm. 1x haarscheur, 1x chip Cond.: R-G

2 Schaaltjes, Makkum & Herend
Ergebnis: 20 EUR

Twee delen aardewerk 20e eeuw; 1x Makkums bont schaaltje met bloemen en vogeldecor 4xø17,5cm. en 1x Herend porseleinen schaaltje 2x12x9cm. Cond.: G

2 Keramiek vazen
Ergebnis: 20 EUR

Twee keramieken geglazuurde vazen 60-er, 70-er jaren, 1x gesigneerd Geurissen 68 15xø13cm. en 1x onduidelijk gesigneerd 28,5xø10cm. Cond.: G

Porseleinen figuur, B.G. Denmark
Ergebnis: 20 EUR

Oud porseleinen figuur B.G. Denmark (Bang & Bkörndahl) van een baby op hokker, gesigneerd S.V. Lindhardt 1936 17x6x5cm. Cond.: G

Societe Ceramique vaas
Ergebnis: 20 EUR

Hollandse Jugendstil vaas van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900, havendecor en bomschuiten 26xø15cm. Cond.: G

Pauw schaal
Ergebnis: 20 EUR

Delfts blauw keramieken schaal met pauw en bloemen afgebeeld, 20e eeuw 32,5x25,5cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Twee Duitse steengoed kruiken 20e eeuw. 1x Koffiekan, 1x Wijnkan (chip bij tuit) 26x24x14cm. en 24x18x14cm. Cond.: G

Schaaltje, handmade
Ergebnis: 20 EUR

Griekse-oudheid stijl terracotta schaaltje voorzien van afbeeldingen uit de Romeinse tijd 4xø13,5cm. Cond.: G

Diverse delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

Twaalf delen oud porselein o.a; Royal Albert, Rosenthal, Schumann etc. Cond.: G

Tabakspot Gouda
Ergebnis: 20 EUR

Tabakspot met koperen deksel, 20e eeuw, gemerkt "Zenith Gouda Holland "19xø17cm.

2 Beeldjes hondjes
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf met varkentjes in de bek. Gemerkt met drie ruitvormige tekens 20e eeuw in zeer goede staat 21x19x11cm. Cond.: G

5 Borden + pijpvaas
Ergebnis: 20 EUR

Satsuma vaas
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen figuur, officier
Ergebnis: 20 EUR

Schaaltje, kan, bonbonniere
Ergebnis: 20 EUR

Aziatisch masker
Ergebnis: 18 EUR

Kristallen karaf
Ergebnis: 18 EUR

Russisch benen doosje
Ergebnis: 18 EUR

Oud Russisch benen doosje met lakbeschildering, gelobte vormgeving en dekseltje. Voorstelling van diverse Russische figuren in kledendracht 20e eeuw 6,5x5,5x5,5cm. Cond.: G