Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.
2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U
Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G
Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G
Johan Dijkstra, reproductie op papier, 8 kleuren offset druk van een negerjongen 20x20cm. Cond.: G
Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Heilig Hart beeld ca. 1900 op hangsokkel 49x12x16cm. Cond.: G
Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G
Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G
Koperen cloisonne kom met emaille, pauwenvoorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5xø15cm. Cond.: G
Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G
Aparte plexiglazen design koffiemolen eind 20e eeuw in zeer goede staat 17x11x11cm. Cond.: G
Petroleumlamp, wit opalineglas ca. 1900 42xø10cm. Cond.: G
Klassieke lamp met bronzen voet en linnen kap, 2e helft 20e eeuw. 71xø25 cm., Cond.:G
Lot divers koperwerk 20e eeuw. Onder andere; koperbak met nehngsel, grote waterkan, schenkketels, kolenbak etc. Cond.: G
Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G
Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....
Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G
Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G
Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G
Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G
Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R
Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G
Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...
Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G
Oude tegel 1945 (bevrijding) met tekst "Hallo Tommy have jou Tjoklat", haarscheurtje van 0,8cm bij hoek 15x15cm. Cond.: G
Zes porseleinen Petrus Regout Maastricht borden ca. 1900 met landschapsdecor. 3x Zomer en 3x Lente ø23cm. Cond.: G
Vier borden; 1x Wit Meissen bord Weiss 1942 ø24,5cm. 3x Glazen borden beschilderd met bloemmotief, onduidelijk gesigneerd ø23cm. Cond.: R
Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G
13-Delig porseleinen gebakset, gemerkt Bavaria Royal tettau met goudrand en roze bloemmotief ø16cm. en ø27cm. Cond.: G