Amandelgeslepen kristallen dekselschaal Jose Phinenhut met zilver-overlay 20e eeuw. Knop van het deksel is gelijmd 21xø18cm. Cond.: R
6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G
Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G
Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!
Parelcollier 5 rij waaraan een antiek slot GG585/000 bezet met parel. L 43 cm.
Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.
Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.
Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000
Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000
Collier rose kweekparels ø9mm, waaraan een hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts
Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.
Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.
Parelketting bestaande uit 83 parels, 86 bolletjes GG585/000, hanger GG 585/000 bezet met 4 paels en 6 briljanten, bolsluiting GG 585/000. L 74-78 cm.
Parelcollier L.42 cm. cremekleurig met 10 bolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 en een hanger GG 585/000 bezet met 9 briljanten.
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U
Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U
Petit-four schepje zilver 800/000, bewerkt met molen en scheepsmotieven, ca.28gr. L 16 cm.
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers met glazen inzet. H.11 cm. ø4.5 cm., Cond.:U
Bolvormig zilveren peperstrooier en zoutbakje op voetjes 835/000 ca. 117gr. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
Ring zilver 925/000 gerodineerd, opengewerkt aan de zijkant, bezet met een robijn. ø53, 6.9 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rookkwarts. 7045 gr. ø55
Ring "Aigner"Nr. A60327.54, bestaande uit 3 losse ringen. Voormalige verk.prijs € 129.0, ø 54.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een robijn cabochon. ø 65, ca.9.35 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte diamanten ca. 0.18 crt. ø 65,
Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met prasoliet (groene amethist) ø 59, 9.8 gr.
Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 keur, L.ca.24cm., Cond.:U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Mooie ovale Engels zilveren 925/000 snuifdoos met gegraveerd scharnierende klepdeksel. 8.5x5.5cm.,ca.59gr.,Cond.:U
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G