Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4-Pas tegeltableau
Ergebnis: 50 EUR

4-Pas Hollands tegeltableau 18e-19e eeuw met bloemmotief 25,5x25,5cm. Cond.: G

Tegeltableau koe 18e eeuw
Startpreis 350 EUR

Tegeltableau paard 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Tegels
Startpreis 15 EUR

Vier antieke Hollandse tegels met landschaps- en bloemmotief 19e eeuw 13x13cm. Cond.: R

Perzische tegel
Ergebnis: 40 EUR

Grote Perzische keramieken geglazuurde siertegel met tropische vogel en bloemendecor ca. 18e-19e eeuw 34,5x22,8cm. Cond.: G

Schotel, Delft bont
Startpreis 50 EUR

Grote Delfts bonte sierschotel van keramiek 19e-20e eeuw afgebeeld met bloemen en vogels 6xø42cm. Cond.: G

Wasstel, Societe Ceramique
Startpreis 75 EUR

2 Delftse vazen, 18e eeuw
Ergebnis: 65 EUR

Twee Delftse blauw keramieken vazen 18e eeuw met landschapsmotief. Lichte randschades aan voet en beide kragen zijn gerestaureerd 19xø14cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Startpreis 10 EUR

Makkums bord, Tichelaar
Ergebnis: 35 EUR

Groot Makkums keramiek sierbord 19e eeuw, gemerkt Gebroeders Tichelaar met blauw bloemdecor 5xø32cm. Cond.: G

Delftse vaas18e eeuw + vaasje
Ergebnis: 40 EUR

Delfts aardewerk crucifix
Ergebnis: 100 EUR

2 Flessen, 18e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Twee 18e eeuwse flessen; 1x aardewerk met stempel 19x8,5x9cm. en 1x een fles van mondgeblazen glas 18x5x8cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Startpreis 20 EUR

Aardewerken sierschotel
Startpreis 70 EUR

Grote aardewerken sierschotel "De Porseleyne Fles Delft" 20e eeuw Holland met blauw bloemotief ø40cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Startpreis 80 EUR

Grote Chinese geglazuurde aardewerken vaas met drakenmotief 19e-20e eeuw. Gedetailleerde vormgeving 56xø38cm. Cond.: G

Mobach vaas
Ergebnis: 10 EUR

Keramiek schenkkannetje
Startpreis 10 EUR

Delftsblauw keramiek schenkkannetje van De Porseleyne Fles met opschrift "Bevrijdingsjaar 1945" 19,5x12,5xø10cm. Cond.: G

Keramische schotel
Startpreis 20 EUR

Terracotta geglazuurde sierschotel met jaartal 1855 en bloemdecor (Mediterraans), 3xø25cm. (chip) Cond.: G

Stel vazen, H. Bequet
Ergebnis: 30 EUR

Twee Frans porseleinen vazen Ceramique D'Art met bloemen en gouddecor 20e eeuw 24xø12cm. Cond.: G

Aardewerken amfora vaasje
Startpreis 10 EUR

Aardewerken kogelvormig amfora vaasje (gemerkt, modelnr. 15873) ca. 1920. Middelste rand is gedecoreerd met springende reeën 14xø12cm. Cond.: G

2 Theepotten
Startpreis 30 EUR

6-Persoons koffieservies
Ergebnis: 10 EUR

Grote blauwe dekselvaas
Ergebnis: 30 EUR

Grote Delftsblauwe keramieken dekselvaas met landschapsdecor ca. 1930 43x19x14cm.

2 Majolica borden
Startpreis 10 EUR

Cakeschaal + 9 bordjes
Ergebnis: 25 EUR

Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G

Aardewerken bloempot
Startpreis 10 EUR

Aardewerken bloempot 20e eeuw gemaakt naar voorbeeld van 18e eeuw Delfts. Pot is gedecoreerd met een hondje en een vogel. Lichte randschade 15,5xø15,5cm. Cond.: G

2 Delen Delfts blauw
Startpreis 25 EUR

Twee delen Delfts porselein 20e eeuw; 1x asbak van De Porceleyne Fles Delft 4xø16cm. en 1x sierbord Koninklijke Goedewaagen ø24cm. Cond.: G

Chinese pot met draak
Startpreis 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 2e helft 20e eeuw met tweedimensionale draak opgewerkt. 28ø24cm. Cond.: G

2 Porseleinen coupes
Ergebnis: 20 EUR

Limoges vaas met klokje
Startpreis 50 EUR

Grote Limoges porseleinen potpourrie dekselvaas net daarin een wekkertje. Bovenop een putti met hoorn, beschilderd met bloemmotief 20e eeuw 30xø10cm. Cond.: G

Beeld, Hutschenreuther
Ergebnis: 65 EUR

Stijgerend porseleinen paard, gemerkt Hutschenreuther Selb Germany 20e eeuw. Gesigneerd K. Tutter 31,5xø12cm. Cond.: G

2 Hummel beeldjes
Ergebnis: 20 EUR

Pors. Goebel figuur
Startpreis 80 EUR

Grote porseleinen Goebel figuur Duitsland, voorstellend een Afghaanse windhond. gesigneerd Selin 29x28x11cm. Cond.: G

4 Witte dieren
Startpreis 50 EUR

Porseleinen beeldengroep
Ergebnis: 80 EUR

Italiaanse porseleinen groep met als voorstelling 3 kinderen bij een zuil met bloemen. 1 Kind heeft een masker voor. Gesigneerd Fabris 20e eeuw, mooie kwaliteit 13x14x14cm. Cond.: G

4 Beeldjes (2x2)
Startpreis 50 EUR

Vier porseleinen figuren ca. 1900; 2x grote figuren (beide beschadigd) en 2 kleinere figuren van bisquit porselein (1x beschadigd). Vermoedelijk Duitsland of Frankrijk Cond.: M

4 Diverse beeldjes
Startpreis 40 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw (chip af) 10-18cm. Cond.: G

Pors. Goebel figuur
Startpreis 80 EUR

Grote porseleinen Goebel figuur, Duitsland 1987,gesigneerd Selim, voorstellend een Boxer, 15x22x12 cm.,
Cond.:G

Damesbuste
Ergebnis: 130 EUR

Oude keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G

Pors. Goebel figuur
Startpreis 80 EUR

Grote porseleinen Goebel figuur, Duitsland 1987, voorstellend een Husky, gesigneerd Selin ( onder het figuur 2 chips af) 22x41x14 cm. Cond.:G

2 Porseleinen figuren
Ergebnis: 35 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren; 1x Sitzendorf M. ca. 1920, vrouw met harp en 1x Dresden danseres (licht beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-M

Porseleinen beeldje
Startpreis 30 EUR

Japans blauwe schaal
Ergebnis: 80 EUR

Diepe Chinees porseleinen schaal 19e- eeuw met blauw decor 9,5x29cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Ergebnis: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor van landschap en 1x met diverse voorwerpen. 1 bord heeft lichte randschade en de ander heeft een chip ø23cm. Cond.: R

7 Bordjes, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Zeven blauw Chinese borden eind 19e eeu met bloem- en takmotief (4 kleine bordjes ø15cm. en 3 grotere borden ø17cm.). 3 Bordjes hebben lichte randschade Cond.: G

Fam Rose schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Diepe Fam. Rose schotel 18e eeuw met bamboe- en bloemmotief. Haarscheur van 4 cm en minime chip 6xø28cm. Cond.: R

2 Kommetjes, Amsterdams bont
Startpreis 60 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen 18e-19e eeuw, Amsterdams bont met bloemendecor. randschades en voet gelijmd 7xø11,3cm. en 6xø11,3cm. Cond.: R

Imari pijpvaas
Startpreis 30 EUR

Japans porseleinen pijpvaas ca. 1900 met decor van Japanse figuren, een hond en een boom met bloemen 23xø14cm. Cond.: G

Chinees porselein 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Zes delen Chinees porselein 18e eeuw, beschadigd, met bloemen- en drakendecor. 3 Kommen en 3 drinkkommetjes 5xø8,5cm., 10xø21cm. en 7xø14cm. Cond.: G

5 Bordjes, 19e eeuw
Startpreis 30 EUR

Vijf blauw Chinese bordjes eind 19e eeuw met blauw klokmotief ø14cm. Cond.: G

2 Gemberpotten
Startpreis 60 EUR

Twee Chinese gemberpotten 18e-19e eeuw; 1x met landschapsdecor 16xø16cm. en 1x met decor van Chinese krijgers 21xø18cm. Cond.: G

Imari bordje
Startpreis 15 EUR

Imari porseleinen schotel 4xø21,5cm. Chip en haarscheur Cond.: R

5 Bordjes, 19e eeuw
Startpreis 30 EUR

Vijf blauw Chinese bordjes eind 19e eeuw gedecoreerd met bloem- en takmotief. 1 Bordje met chip ø16cm. Cond.: G

Dekselvaas Fam. Verte
Startpreis 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas ca. 1910 met Chinese figuren en bloemen afgebeeld 32xø12cm. Cond.: G

Porseleinen serviesgoed
Startpreis 60 EUR

23-Delig porseleinen restservies, gemerkt H.W. Porzellan Karlsbader Wert Arbeit 20e eeuw. Met blauw en bewerkt gouddecor Cond.: G

Porseleinen schaaltje
Ergebnis: 25 EUR

Duits porseleinen bonbonniere met Zwiebelmuster opengewerkt. Gemerkt Bavaria Duitsland 7x26x17cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen exclusief porselein ca. 1930, prachtig bewerkt met gouddecor, ongemerkt. 1 Dekselterrine, 1 sauskom met deksel en 1 presenteerschaal 25-45cm. Cond.: G

5 Kop & 3 Schotels
Ergebnis: 90 EUR

Acht delen Chinees porselein ca. 1900. 3 Complete kop&schotels, 2 losse kopjes van blauw decor met paarden. 2,5xø13,3cm. en 5xø8,5cm.

3-Delige koffieset
Startpreis 30 EUR

Art Deco vaas, fantasiefiguren
Startpreis 90 EUR

Art Deco vaas ca. 1930 met fanatasiefiguren. Bont geglazuurd, gemerkt en gemonogrammeerd. Lichte glazuurbeschadigingen 17x18x18cm. Cond.: G

2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Ovale schotel, Chien Lung
Ergebnis: 80 EUR

Hongaars trekpotje, zilv. deksel
Startpreis 85 EUR

Hongaars porseleinen trekpotje 19e eeuw, TF FD met merkteken 16xø9cm. Cond.: G

Pronkvaasje, Brussel 1880
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse porseleinen pronkvaas met goud- en bloemendecor, vermoedelijk Frankrijk 25,5x13,5x10cm. Cond.: G

4 Delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

Servies Villeroy & Boch
Ergebnis: 70 EUR

Uitgebreid restservies (93 delen), gemerkt Villeroy & Boch Burgenland Duitsland. Roze landschaps- en bloemendecor Cond.: G

Ovale schotel, Chien Lung
Ergebnis: 80 EUR

Bord
Ergebnis: 40 EUR

Oud porseleinen sierbord Frans Fayence 2e helft 20e eeuw. Gien France, decor a la main ø31cm. Cond.: G

Villeroy & Boch kaststel
Ergebnis: 80 EUR

Villeroy & Boch porseleinen kaststel met landschapsmotieven ca. 1920 15-19cm. Cond.: G

Bierkruik 19e eeuw
Startpreis 20 EUR

Antieke aardewerken bierpul met tinnendeksel, gestempeld Joh. Hedt en Sohn München Franziskane Leist Bräu Jos Veldmays München 17,5xø9cm. Cond.: G

Grote bloempot
Ergebnis: 25 EUR

Grote Aziatische bloempot , landschapsmotief met vogels 20e eeuw 35xø40cm. Cond.:G

3 Bloemstukjes
Startpreis 40 EUR

Drie porseleinen bloemstukken op schaal, gemerkt Staffordshire England (1x gaaf, 2x licht beschadigd)en 2 vogeltjes 6-11cm. Cond.: R

2 Limoges kopjes, 1 Bordje
Ergebnis: 30 EUR

Twee limoges mocca kopjes met onderschotel(1 randschade). 1x Meissen schotel (randschade) 20e eeuw 4,5xø10cm. en 3,3xø13,5cm. Cond.: M

2 Limoges eieren
Startpreis 50 EUR

Twee porseleinen Limoges eieren met bladgoud en bloemenmotief 20e eeuw 12xø9cm. en 9,5xø7cm. Cond.: G

2 Delfts bonte borden
Startpreis 25 EUR

Twee beschadigde 18e eeuwse keramieken borden (Delft?) met landschaps- en bloemdecor 4xø25,5cm. Cond.: M

Bord met spreuk
Ergebnis: 35 EUR

Makkums bont vredesbord 1919 met schildersteksten. Afgebeeld een landschap met 18e eeuwse figuren en opschrift "Smeed uw zwaarden tot sikkels", in goede staat ø33,5cm. Cond.: G

Japanse odeuflacon
Ergebnis: 35 EUR

Japanse glazen odeurflacon met achter-glas voorstelling. Fijne beschildering met landschappen en figuren 9x4x20cm. Cond.: G

Russisch benen doosje
Ergebnis: 18 EUR

Oud Russisch benen doosje met lakbeschildering, gelobte vormgeving en dekseltje. Voorstelling van diverse Russische figuren in kledendracht 20e eeuw 6,5x5,5x5,5cm. Cond.: G

2 Blauwe borden
Startpreis 25 EUR

8 Tegels
Ergebnis: 30 EUR

Acht Oud Hollandse tegels ca. 1900 met als voorstellingen 16e eeuwse figuren met wapens 12,6x12,6cm. Cond.: G

5 Tegels
Startpreis 35 EUR

Vijf Oud Hollandse tegels 19e-20e eeuw met als voorstellingen schepen en figuren.

8 Tegels
Startpreis 40 EUR

Acht Oud Hollandse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse vogels 12,6x12,8cm. Cond.: G

6 Tegels
Ergebnis: 90 EUR

Zes Oud Hollandse tegels naar 17e eeuws voorbeeld. Handbeschilderd, mooie kwaliteit. Diverse voorstellingen waaronder kwadraat 13x13cm. Cond.: G

Tegeltableau
Ergebnis: 60 EUR

Antiek tegeltableau met schepenvoorstelling (Golden Hind, Bounty, 7 Provinciën, Mayflower, Santa Maria) Delft ca. 1920. Tegels zitten in een mahoniehouten lijst 88x19cm. Cond.: G

Tegel, Tommy
Ergebnis: 15 EUR

2 Bloemtegels, 17e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse tegels met als voorstelling een amfoor met bloemen in het kwadraat (ploychrome) 1,4x13,3x13,1cm. en 1,1x13,1x13,2cm. Randschade en 1 tegel is gelijmd Cond.: G

10 Diverse tegels
Startpreis 30 EUR

Tien Oud Hollandse tegels in lijst 20e eeuw met diverse voorstellingen o.a; Tichelaar 16x16cm. Cond.: G

2 Bloemtegels, 17e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee Hollandse 17e eeuwse kwadraattegels met bloemmotief Gouda 1,5x13,1x13,1cm., 1,1x12,9x12,9cm. Cond.: G (licht beschadigd)

10 Friese tegels
Startpreis 100 EUR

Tien Hollandse Friese tegels 1e helft 20e eeuw met blauw decor van havengezichten (chip) 13x13cm. Cond.: G

3 Gekleurde Chinese bordjes
Startpreis 100 EUR

Drie Chinees porseleinen sierborden met goud- en bloemendecor, afgebeeld met karpers 19e eeuw ø19,5cm. Cond.: G

2 Tegels, 17e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

12-Delig Japans servies
Startpreis 150 EUR

12-Delig Chinees aardewerken koffieservies met bladgouddecor en landschappen 20e eeuw, 1 schotel met chip Cond.: G

2 Borden
Ergebnis: 80 EUR

Twee porseleinen goudimari borden 19e eeuw met decor van vogels en bloemen, 1 beschadigd en gelijmd ø22cm. Cond.: R

Kapitale dekselschaal, China
Ergebnis: 120 EUR

2 Schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Twee 18e eeuwse keramieken schotels (Delft?), 1x met bloemdecor ø27cm., 1x met blauw/wit bloemdecor ø32cm. Randschades, Cond.: R