Vier oude bespeelde Steiff dieren 20e eeuw; 1x hondje Zotly (goed), 1x haas (2 gaatjes), 1x veulen (poten beschadigd), 1x beertje (gaatje in hoofd) 12-33cm. Cond.: R-G
Diverse delen Duits blikken speelgoed (treinen, station seinpalen etc.), onder andere Karl Bub. , Kraus , hornsby etc. In redelijke tot goede staat Cond.: G
Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur
Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...
Armand Marseille schildpad negerpop ca. 1930 Nr. 35/39 met glasogen. In goede staat H.: 38cm. Cond.: G
Drie DUitse schildpadpoppen ca. 1930; 1x Nr. 52 Inge groot Cond.: G, 1x Negerjongen L.: 27,5cm. Cond.: G, 1x Meisje (beschadigd) L.: 30,5cm. Cond.: G
Doos divers (blikken) speelgoed o.a; blikken Hornby treinset in originele doos, houten paard, kinderweegschaal, blikken weegschaal ca. 1890, Japans speelgoed etc Cond.: M-R-G
Doos Märklin treindelen van blik en kunststof. 9 Wagons van blik, 2 tenderlocs van kunststof, 6 platte wagons van kunststof, diverse blikken spoordelen en 2 transformatoren Cond.: R-G
Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G
Twee schildpadpoppen van meisjes Nr. 34 en 36 H.: 32cm. en 35cm. Cond.: G
Twee celluloid poppen ca. 1930; 1x schildpad nr. 310/40 en 1x Cellba Schöberle en Becker nr. 45/46 H.: 45cm. Cond.: G
Twee celluloid poppen Martha Maar Mönchröden ca. 1940 H.: 45cm. en 35cm. Cond.: MG
Twee poppen met aardewerken hoofden ca. 1930; 1x Koenig en Wernicke Nr. 133/13 en 1x Heubach Koppelsdorf 342/2 H.: 51cm. en 46cm. Cond.: G
Drie dozen blikken treinrails Duitsland ca. 1930 Cond.: G
Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G
Poppenwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem, originele beschildering. Stoffering van de kap is vergaan, verder in goede staat 64x75x35cm. Cond.: R
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Drie oude Duitse poppen 30-er jaren; 1x Armand Marseille 2966, 1x Negerpop firma Schmidt en Co 1328-33, 1x Konig en Wernicke 778/10 H.: 34cm. , 32cm. en 47cm. Cond.: R
Piko BR 55 HO locomotief en kolenwagen in originele verpakking en goede staat.
Lok met kolenwagon en een aparte personenwagon. Alles in redelijk tot goede staat.
Armand Marseille pop ca. 1920, gemerkt A.M. 2966 33/4/8. Aardewerken hoofd(gebarsten), slaapogen, 2 tandjes, papier mache lichaam met "mama-mechaniek" L.: 51cm. Cond.: R
Kleine oude poppenstoel. Opklapbaar met eetblad en telraam. Bruin beschilderd, in goede staat 73x33x40cm. Cond.: G
Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G
Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M