Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G
Aparte plexiglazen design koffiemolen eind 20e eeuw in zeer goede staat 17x11x11cm. Cond.: G
Petroleumlamp, wit opalineglas ca. 1900 42xø10cm. Cond.: G
Klassieke lamp met bronzen voet en linnen kap, 2e helft 20e eeuw. 71xø25 cm., Cond.:G
Lot divers koperwerk 20e eeuw. Onder andere; koperbak met nehngsel, grote waterkan, schenkketels, kolenbak etc. Cond.: G
Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G
Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G
Kleine messing microscoop in cassette ca. 1910, ongemerkt 6x17x6,5cm. Cond.: G
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Oude Delfts porseleinen lampevoet op Chinees houten sokkel 20e eeuw 30xø11cm. Cond.: G
Oude tafellamp, wit keramieken voet met messing 2e helft 20e eeuw 40xø26cm. Cond.: G
Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G
Wanddecoratie van schip in lijst, Mats France 2 1911 54x39cm. COnd.: G
Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G
Oude Art Deco tafellamp met marmeren voet, voorstelling van druiven etende hinde. Lampekap mist 12x20x8cm. Cond.: R
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S