Fraai tafelstuk. Rijkelijk bewerkte zilveren strooier uit de 19e eeuw.Duitsland H21 cm. ca. 246 gr., Cond.:U
Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U
Prachtige Hollands zilveren 835/000 flessenbak met houten bodem, handgegraveerd, Jaarletter: P, 1849, MT.: H, ø17 cm., Cond.:U
Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U