Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x21cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 3x23x23cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 2x33xø27cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Antiek kristallen parfumflacon met stopje en zilveren dop, ø 5cm., Cond.:U
Antieke Engels zilveren borstel, Jaarletter: R, MT.:GN RH, L. 18.5 cm.
Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G