Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G
Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...
Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R
Bronzen vrouwenfiguur in denkende houding, vermoedelijk Raedecker H.: 13cm. Cond.: G
Bronzen zittend vrouwenfiguur met paardestaart, vermoedelijk Raedecker H.: 15cm. Cond.: G
Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U
Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G
Bronzen naakte damesfiguur op bronzen voet 21e eeuw 29x16x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil figuur ca. 1900 in de vorm van een dame met twee tulpen, ongesigneerd 17,5x10x8cm. Cond.: G
Twee stijgerende paarden met figuren ca. 1900, gemaakt van compositie metaal. Onduidelijk gesigneerd 40x32x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U