Diese Webseite verwendet Cookies

11. Maartveiling 2012

Versteigerung am Samstag, 10. März 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Halve gouden rijder West Friesland 1760
Ergebnis: 700 EUR

Halve gouden rijder West Friesland 1760, Cond.: P-

Zilveren rijder Holland 1766
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren rijder Holland 1766, Cond.: ZF+

Halve zilveren rijder Holland 1770
Ergebnis: 75 EUR

Halve zilveren rijder Holland 1770, Cond.: P-

3 Gulden Holland 1764
Ergebnis: 120 EUR

3 Gulden Holland 1764, mooie patina, Cond.: P

2 Gulden Holland 1687
Ergebnis: 500 EUR

2 Gulden Holland 1687, Cond.: ZF/P

Leeuwendaalder Holland 1576
Ergebnis: 40 EUR

Leeuwendaalder Holland 1576, Cond.: F/ZF

Halve leeuwendaalder Holland 1577
Ergebnis: 40 EUR

Halve leeuwendaalder Holland 1577, Cond.: F/ZF

Zilveren rijder West Friesland 1785
Ergebnis: 130 EUR

3 Gulden West Friesland 1695
Ergebnis: 110 EUR

3 Gulden West Friesland 1695, Cond.: F+

3 Gulden West Friesland 1791
Ergebnis: 110 EUR

3 Gulden West Friesland 1791, Cond.: P

Rijksdaalder West Friesland 1622
Ergebnis: 60 EUR

Rijksdaalder West Friesland 1622, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Ergebnis: 60 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

Scheepjesschelling, vierkant
Ergebnis: 1.500 EUR

4 Munten
Ergebnis: 80 EUR

Kavel van 4 munten; 1x 1 Gulden Holland 1763, 1x 1 Gulden Holland 1764, 2x 1/5 Philipsdaalder Holland 1x 1572 1x zonder jaartal, Cond.: ZF-

4 Munten
Ergebnis: 90 EUR

Kavel van 4 munten; 3x 1 Gulden West Friesland 1762, 1791, 1734. Halve leeuwendaalder West Friesland 1632, Cond.: F/ZF

Daalder West Friesland 1686
Ergebnis: 45 EUR

Daalder West Friesland 1686, iets corosie, Cond.: F+

Leeuwendaalder Holland 1589
Ergebnis: 70 EUR

Leeuwendaalder Holland 1589, Cond.: ZF

Gouden afslag bezemstuiver
Ergebnis: 650 EUR

Gouden afslag van een bezemstuiver Holland 1739, Cond.: P-

50 Stuiver Napoleon
Ergebnis: 550 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1806
Ergebnis: 260 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1806, Cond.: P+

Zilveren dukaat 1803
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren dukaat 1803, Cond.: ZF+

3 Gulden Utrecht 1795
Ergebnis: 60 EUR

3 Gulden Utrecht 1795, gietgal, Cond.: ZF+

Zilveren dukaat Zeeland 1795
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1795, gietgal, Cond.: ZF-

3 Gulden Holland 1795
Ergebnis: 60 EUR

3 Gulden Holland 1795, Cond.: ZF-