Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kristallen karaf, verzilv. mont.
Ergebnis: 60 EUR

Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Ergebnis: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G

2 Beschilderde glazen
Startpreis 40 EUR

Twee Duitse fluitglazen (roemerglazen voor wijn) ca. 1900. Voorstelling van twee mannen in kledendracht met druiveranken. 1 glas met chip 21xø9cm. Cond.: G

Adrie Visser
Startpreis 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Startpreis 35 EUR

Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Ergebnis: 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G

Glas met wapen
Startpreis 200 EUR

Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U

Tinnen kraantjeskan
Ergebnis: 25 EUR

Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G

Grote weegschaal
Startpreis 70 EUR

Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G

Ets, dame bij zuil
Startpreis 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

Gemberpot + Vaasje
Startpreis 35 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw, 1x vaasje met bloemmotief (22xø5,5) en 1x gemberpot met bloemmotief (11,5xø12,5cm.) Cond.: G

Coster, schilderij bruggetje
Startpreis 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G

Naar van Prooyen
Startpreis 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

2 Imari borden
Startpreis 40 EUR

Twee 19e eeuwse imariborden met bloemvaasdecor en bloemenrand ø18,5cm. Cond.: G

Indonesisch beeld, Shiva
Ergebnis: 40 EUR

Oud Balinees tropisch houten beeld, voorstellende een Balinese vrouw zittend in de mond van een fantasiewezen 30x16x7cm. Cond.: G

Italiaanse schaal, gesigneerd
Startpreis 20 EUR

Italiaans keramieken schaal 20e eeuw, gemerkt ceramica Due Torri. Handbeschilderd bloemendecor in zeer goede staat 12xø32cm. Cond.: G

Stel houten beelden
Startpreis 250 EUR

Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Startpreis 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Bontjas
Startpreis 50 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42

Gijs Kramer
Ergebnis: 125 EUR

Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G

Schilderij, L. Hamft
Startpreis 50 EUR

L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Chin. heilige
Ergebnis: 50 EUR

Chinees bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder. geheel staand op Foohond met kind in de arm 29cm. Cond.: G

Borduursel
Startpreis 35 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Ergebnis: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G