2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G
Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G
Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G
Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw, 1x vaasje met bloemmotief (22xø5,5) en 1x gemberpot met bloemmotief (11,5xø12,5cm.) Cond.: G
Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G
Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imariborden met bloemvaasdecor en bloemenrand ø18,5cm. Cond.: G
Italiaans keramieken schaal 20e eeuw, gemerkt ceramica Due Torri. Handbeschilderd bloemendecor in zeer goede staat 12xø32cm. Cond.: G
Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42
Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G
L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G
Chinees bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder. geheel staand op Foohond met kind in de arm 29cm. Cond.: G