Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Vijf Japans porseleinen borden 19e eeuw met landschapsmotief en figuur. 4x goed en 1x randschade ø21cm. Cond.: G
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G
Em Boiluim pinx et sculp 19e eeuw, ets op papier, lachen aan het hof 21x14,5cm. Cond.: G
Herend porseleinen figuur in de vorm van een middeleeuwse walvis. Groen met bladgoud in zeer goede staat 8,5x7x7cm. Cond.: G
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G
18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R