Oud plated bureauklokje Art Deco, gemerkt Elka Watch Cy (USA) Amsterdam. In originele staat, opdraaistift mist 6x6cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G
Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed, pastel/oker in redelijk tot goede staat 22x5123cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G
Twee aardewerken borden 18e eeuw met donkerblauw bloemenmotief, vermoedelijk Delft. 1 bord met chip ø23,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 19e-20e eeuw met blauw bloemendecor 7xø19,5cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen 8-delig kinderserviesje 20e eeuw in originele opbergdoos. beschilderd met Chinese figuren in goede staat 8x20x16cm.
Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G
Groot keramieken sierbord 20e eeuw, gemerkt Boch belgium met 16e eeuws decor van diverse figuren in kledendracht ø39cm. Cond.: G
Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Chinees porseleinen theekan zonder deksel 1e helft 20e eeuw 25x32x17cm. en 1x keramieken fles (Perzië) 14x9x5,5cm. Cond.: R-G
Twee Delfts blauwe sierborden met bloemdecor, gemerkt Porseleyne Fles Delft 1e helft 20e eeuw ø25cm. Cond.: G