Duitse porseleinen kaarskandelaar Dresdner decor, Lindner Bavaria 20e eeuw, minimale chips bij bloemen 19cm. Cond.: R
Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G
Limoges porseleinen handbeschilderde asbak, gesigneerd J.J. 18,5x18x3,3cm. Cond.: G
6 Munten Jersey; 1x 5 shilling 1966, 2x 2 pounds (1981 en 1989), 2x 25 pence (1977 en 1977 Proof) en 1x 2 pounds 50 cent 1972
17 Munten Gibraltar waaronder diverse Crowns en 25 pence stukken.
26 Diverse munten Ierland 1940-2000 en een eurosetje Ieraldn met een extra 2 euromunt
2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.
Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G
Oude messing kaarsenstandaard 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 31x26x9cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp (schippertje) met wit glazen reservoir. Kap beschadigd ø29cm. Cond.: R