Twee keramieken Wedgwood of Etruria tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø13cm. Cond.: G
Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 56x20x6cm. Cond.: G
Japans glazen snuifflesje met bloemen en vlinder afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen familie rose bordjes 18e eeuw met figurendecor. Haarscheuren en 1 chip ø12-ø16,5cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop&schotels met bloemdecor, lichte randschades ø11,6cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen visschotels 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd 23,5x16cm. Cond.: R-G
Gouda platelen vaas ca. 1930, gemerkt Moritz Gouda met bloemdecor 12,5xø14cm.
Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Chinese gemberpot, rondom beschilderd met landschapsmotief in zeer goede staat 15xø16cm. Cond.: G
4-Delig Jugendstil lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1910 33xø35cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari sierbordjes met gouddecor, bloemen en lint. 1x lichte randschade ø16,9cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse dekselpot (haarscheur) met oren. Bijzonder fijn uitgewerkt met bloem- en bladdecor 13x18x12cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met blauw decor van bloemen en twee vogels. Haarscheur en de rand is gelijmd ø27,5cm. Cond.: R
Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen kaststel met koeienvoorstellingen 20e eeuw in zeer goede staat 33xø13cm. en 31xø11cm. Cond.: G
12 Delen Gouda plateel Holland; 11x petit-four schaaltjes ø8cm., gemerkt Regina Gouda Holland etc. en 1x vaasje ongemerkt (chip) 6xø5,5cm. Cond.: R-G
Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G
Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 2e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G
1x Grote Rosenthal Home Design glazen knobbelvaas (zwart) in originele doos 2e helft 20e eeuw Cond.: G, 1x 10x8x8cm. Cond.: G
Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 35x19x7cm. Cond.: G
Delfts aardewerken sierbord 17e-18e eeuw met Chinees decor (gelijmd en beschadigd) ø34,3cm. Cond.: M
Goudimari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met twee oortjes (1 gelijmd), gedetailleerde bloemenvoorstelling 23,5x12,5cm. Cond.: R
Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G
Zes Engelse keramieken theekopjes met onderschotels, gemerkt Wood and Sons Burslem England Kenya ca. 1920 met palmendecor (Woods Ware) 8xø16cm. Cond.: G
10 Kop & schotels w.o. Royal Albert porselein met bloemenmotief (Provincial Flowers) in goede staat 8xø14cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen dekselcoupe, gemerkt Roloff handgemahlt Deutsche Wertarbeit 60-er jaren met bloemdecor en oker band 22xø23cm. Cond.: G
Twee Chinese snuifflesjeszonder stop 19e eeuw; 1x porseleinen flesje met minimale chip en 1x flesje (waarschijnlijk jade) met oranje-rood vogeldecor 6-7,5cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein ca. 1900 o.a; 1x schaaltje met geschulpte rand en bloemdecor 15x15cm. en 1x dekselkom met figuren en tekst (haarscheur) 14xø10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G
Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.
Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen presenteerschaal met geschulpte rand uit de Knaufzeit, 2e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 27,5x23cm. Cond.: G
Royal Copenhagen Denmark 905 NVX, zittende jongen met mes en stok 19cm. Cond.: G
Porseleinen Goebel herdershond Western Germany in goede staat 18x24x5cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kommen met geschulpte rand en bloemendecor 9xø22cm. en 8xø21cm. Cond.: G
Delfts bont sierbord Schoonhoven Holland met voorstelling van figuren bij weefgetouw gedateerd 1959 ø24,5cm. Cond.: G
Twee Makkums porseleinen bonte sierborden met gelobte rand 2e helft 20e eeuw met bloemmotief ø20cm. Cond.: G
Zes Hollandse Makkumse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse Hollandse spelen, gesigneerd 13x13cm. Cond.: G
Twee Kantonese porseleinen borden met bloemdecor 20e eeuw in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G
Prachtig Japans Kutani porseleinen sierbord met 2 samurai te paard afgebeeld 19e eeuw, met gouddecor 5xø30,5cm.
Twee Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 24-26cm.
Chinese familie rose kom 18e eeuw met haarscheur en lichte randschade 6,5xø14,5cm. Cond.: R
Tien bisquit porseleinen Meissen gedenkmedailles o.a; 1x Johann Friedrich Böttger 1935 met hakenkruis ø4-ø6,5cm. Cond.: G
Negen porseleinen medaillons; 7x Meissen bisquit porseleinen gedenkmedaillons, 1x groot medaillon met herenportret 1749 -1949 met handtekening en 1x groot medaillon van Ludwig II König von Bayern ø4-ø...
Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.