Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engelse notenhouten vitrine
Ergebnis: 125 EUR

Engelse notenhout fineer vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas staan op hogen Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 115x77x30cm. Cond.: G

Gestoken kistje
Startpreis 350 EUR

Gestoken houten kistje met wijnrankenmotief staand op vossenpoten ca. 1890. Originele zwarte lak, omgeving Beieren/Schwartzwald, in zeer goede staat 64x60x48cm. Cond.: G

Nachtkastje
Ergebnis: 50 EUR

Notenhouten nachtkastje ca. 1900 met marmeren blad en opstand in goede originele staat 131x40x39cm. Cond.: G

Queen Anne bijzettafeltje
Startpreis 120 EUR

Queen-Anne stijl bijzettafeltje ca. 1930 met lade, licht kersenhout fineer met mahonie poten in zeer goede staat 51x31x48cm. Cond.: U

Eikenhouten Grunderzeit tafel
Ergebnis: 50 EUR

Antieke eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten (onderling verbonden) en geschulpt blad in zeer goede originele staat 76x104x61cm. Cond.: G

Spiegel
Startpreis 50 EUR

Rococo spiegel ca. 1900 in zeer goede staat 52x28cm. Cond.: G

Ovale spiegel met kuif
Startpreis 20 EUR

Louis Seize stijl ovale spiegel 2e helft 20e eeuw in notenhout-kleur 54x37,5cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Startpreis 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...

Eiken piedestal
Startpreis 25 EUR

Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G

Eiken side-table
Startpreis 50 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse sidetable (wandtafel) in goede staat 73x104x39cm. Cond.: G

Hollandse eikenhouten vitrinekast
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs vitrinekast met schappen en lade ca. 1910, in zeer goede staat 185x115x40cm. Cond.: G

Vierkante kindertafel
Startpreis 35 EUR

Kleine vurenhouten kindertafel ca. 1890 met lade en gedraaide poten in zeer goede staat 69x70x52cm. Cond.: G

Art Deco Engelse vitrine, notenhout
Ergebnis: 190 EUR

Engelse notenhouten vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas geheel staand op Queen-Anne poten 116x91x32cm. Cond.: U

Notenhouten hangkastje
Startpreis 35 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Startpreis 250 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G

Tafel
Ergebnis: 100 EUR

Prachtige wortelnoten fineer Louis Philippe tafel met buitengewone uitgewerkte 4-spant poot ca. 1870. In originele goede staat 77x118x77cm. Cond.: G

Breistoeltje
Startpreis 30 EUR

Breistoeltje 2e helft 19e eeuw met rocaille in de rugleuning. bekleed met rood velours. 76x47x48cm. Cond.: G

Wortelnoten theestoof 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Hollandse wortelnoten fineer theestoof ca. 1800 staande op klauwpoten met origineel zinken bak en empire beslag 44x27x27cm. Cond.: G

Buikcommode, 2-lades
Startpreis 375 EUR

Mahoniehout fineer Hollandse 19e eeuwse gebogen commode (ook de zijkanten zijn gebogen). Origineel beslag en sloten, geheel staand op losse voet. Meubel is in originele ongerestaureerde staat 91x47x10...

Rond eiken bijzettafeltje
Startpreis 30 EUR

Ronde eikenhouten Engelse bijzettafel ca. 1930 met pitriet in goede originele staat 57xø68cm. Cond.: G

Bureaustoel
Startpreis 60 EUR

Zware eiken bureaustoel ca. 1910, bekleed met leverkleurig leder in zeer goede originele staat 82x62x58cm. Cond.: G

Damesbureau
Ergebnis: 275 EUR

Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G

Engelse kaptafel, mahonie
Ergebnis: 60 EUR

Engelse mahoniefineer spiegel-kaptafel ca. 1880 met lade in originele ongerestaureerde staat 141x91x46cm. Cond.: R

Grunderzeit naaitafeltje
Startpreis 300 EUR

Origineel Duits Grunderzeit naaitafeltje ca. 1890 met noten en wortelnoten fineer. 2 Lades en origineel binnenwerk met wortelnoten vakverdeling. Geheel staand op 3-spant poot 80x48x38cm. Cond.: G

Engelse kapspiegel 1860
Ergebnis: 60 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehout fineer kapspiegel ca. 1830 in originele ongerestaureerde staat 55x45x17cm.

Hollandse wortelnoten commode
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl commode met origineel bronzen beslag en sloten 2e helft 20e eeuw. 73x89x48cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Startpreis 10 EUR

Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Noten hangvitrine
Startpreis 40 EUR

Prachtige wortelfineer hangvitrine-kastje in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65x65x17cm. Cond.: G

Biedermeier ronde bijzettafel
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bijzettafel op driespant ca. 1860 86x122x70cm. Cond.: G

Rond eiken tafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Massief eikenhouten bijzettafeltje 30-er/40-er jaren in goede originele staat 56xø41cm.

Miniset, Queen Anne stijl
Ergebnis: 20 EUR

Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G

Grunderzeit fauteuil
Ergebnis: 70 EUR

Duitse fauteuil ca. 1880 (Louis Philippe) van geëboniseerd hout met prachtige gobelinstof (bloemmotief) bekleed 110x66x53cm. Cond.: G

Armleunstoel petit-point
Ergebnis: 40 EUR

Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit-point stoffering en rozenmotief. beukenhout gestoken in goede staat 87x60x65cm.

Armleunstoeltje
Startpreis 25 EUR

Engelse stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering in zeer goede staat 86x44x58cm. Cond.: G

Schrijftafel
Startpreis 500 EUR

Antiek eiken Mechels schrijfbureau ca.1890, snijwerk met vossenkoppen. 10 lades(rechterlade heeft een kluis) en uitschuifbaar blad, onderling verbonden getorste poten. Hierbij een eikenhouten Mechelse...

Eiken bijzettafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Massief eiken bijzettafeltje staande op 3-spant poot, Engelse stijl 20e eeuw 73xø60cm. Cond.: G

Betaaltafel
Ergebnis: 120 EUR

Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G

Voltaire
Startpreis 35 EUR

Oude voltaire stoel 20e eeuw met goede stoffering in zeer goede staat 104x60x50cm. Cond.: G

Louis Quinze stijl vitrineopzet
Startpreis 300 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quize stijl vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw. Zijkanten met glas en origineel beslag. Lichte fineerschade 211x150x40cm. Cond.: G

2 Stoelen
Ergebnis: 60 EUR

Twee Engelse mahoniehouten 19e eeuwse stoelen met mooi snijwerk en velours stoffering in originele goede staat 102x55x45cm. Cond.: G

Hollandse notenhouten secretaire
Startpreis 200 EUR

Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U

Noten bijzettafeltje
Ergebnis: 150 EUR

Wortelnotenfineer Louis Philippe bijzettafeltje ca. 1900 staand op notenhouten 3-spant poot. Gerestaureerd 63xø51cm. Cond.: U

Engelse Art Deco vitrine, eikenhout
Startpreis 125 EUR

Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G

3 Bijzettafeltjes
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude donkergebeitste bijzettafeljes (miniset) met geschulpt blad 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x44cm. Cond.: G

Chesterfield zetel
Startpreis 500 EUR

Prachtige roodbruin lederen Chesterfieldstoel in hoefijzervorm. geheel staan op taps toelopende houten poten, in zeer goede staat 88x80x90cm. Cond.: G

3 Tafeltjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G

Hollandse commode
Ergebnis: 225 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G

Dagobertstoel
Ergebnis: 25 EUR

Oude dagobertstoel 20e eeuw met leeuwekoppen en gekruiste poten (notenhout gekleurd) in goede staat 85x66x49cm. Cond.: G

Ovale salontafel
Startpreis 150 EUR

Prachtig Duitse wortelnoten salontafel Louis Philippe ca. 1880 met uitgewerkte driespant poot in zeer goede originele staat 61x88x122cm. Cond.: G

Mah.kolenkastje
Startpreis 70 EUR

Engels massief mahoniehouten kolenkastje ca. 1900 met bewerkt paneel en origineel zinken bak in goede originele staat 46x39x38cm.

Theekastje met glas, gebogen
Ergebnis: 95 EUR

Prachtig eikenhouten theekastje met bol geslepen glas, etages binnenin en parelrand ca. 1920 69x86x43cm. Cond.: G

6-Kantig tafeltje
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten zeskantige bijzettafel ca. 1900 met etage en tollen 77x49x49cm. Cond.: G

Duitse naaitafel 1880
Startpreis 150 EUR

Duits eikenfineer Grunderzeit naaitafeltje met binnenwerk, geheel in goede originele staat ca. 1890 77x41x50cm. Cond.: G

Verguld taboeret
Ergebnis: 75 EUR

Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G

2 Spiegels
Ergebnis: 36 EUR

Twee goudkleurige spiegels 2e helft 20e eeuw in klassieke vormgeving in goede staat 70x38cm. en 56x46cm. Cond.: G

Hoektafel + Console
Ergebnis: 50 EUR

Hoekwandtafel ca. 1920 met Queen-Anne poten en lade. Daarbij een mahoniefineer wandconsole ca. 1900. Beide in originele goede staat 59x60x37cm. en 11x55x20cm. Cond.: G

Eiken kussenkast
Ergebnis: 525 EUR

Hollandse kussenkast ca. 1900 gemaakt van eikenhout en palissander, afgezet met abbenhout. Klein model in zeer goede staat, kwaliteitsmeubel 182x158x52cm. Cond.: G

2 Stoelen
Startpreis 20 EUR

Twee aparte eikenhouten stoelen ca. 1910 met opengewerkte rugleuning met tulpen. Jugendstil in zeer goede originele staat 112x41x45cm. Cond.: G

Lederen zetel
Startpreis 350 EUR

Prachtige lederen leverkleurige stoel in hoefijzervorm. Staand op taps toelopende houten poten, in zeer goede staat 76x76x80cm. Cond.: G

Spiegel rococo stijl
Ergebnis: 80 EUR

Oude rococo stijl wandspiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x61cm. Cond.: G

Kaarttafeltje
Startpreis 80 EUR

Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G

Hollandse glasvitrine opzet, wortelnoten
Startpreis 250 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl glasvitrine opzet 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en sloten. Onder 3 lades en boven 1 deur 210x135x57cm. Cond.: G

Wandrek
Startpreis 60 EUR

Zwaar eikenhouten wandrek ca. 1890 (Duitsland of Mechelen) met leeuwekoppen uitgewerkt. In goede originele staat 120x45x18cm. Cond.: G

Franse notenfineer commode, Louis Philippe
Startpreis 125 EUR

Prachtige Franse notenhouten fineer Louis Philippe commode met 5 lades, origineel messing beslag en sloten. Marmeren blad (gebroken wit), het meubel is in zeer goede originele staat 90x98x46cm. Cond.:...

Eiken gestoken stoel
Ergebnis: 80 EUR

Eikenhouten gestoken stoel ca. 1890 in Renaissance stijl met wapen en leeuwekoppen in zeer goede originele staat 98x60x52cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Ergebnis: 100 EUR

Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G

Uittrektafel notenhout
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G

Butler tray
Ergebnis: 55 EUR

Houten butlertray met 2 etages ca. 1930 60x47x35cm. Cond.: G

Engelse mahoniehouten grammofoon-platenkast
Ergebnis: 100 EUR

Mahoniehouten grammofoonplaten verzamelkast met tekst op de schappen "Sacred, Song, Various" ca. 1920. Facetgeslepen glas in de deur Cond.: G

Engelse hangoortafel
Ergebnis: 80 EUR

Engelse eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten en prachtige patina ca. 1900 72x74x157cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Startpreis 325 EUR

Hollandse Empire secretaire ca. 1820 van mahoniehout fineer op eiken met gebogen wangen. Binnen achter de klep 5 lades en deurtje. Boven 1 lade en 2 deuren. Het meubel is in originele ongerestaureerd...

Chinese kist (VEDAO)
Ergebnis: 160 EUR

Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.

Mahoniehouten dames schrijfsecretaire
Ergebnis: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R

Mahoniehouten bijzettafeltje
Startpreis 60 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuws bijzettafeltje (dik fineer) ca. 1830 met etage. Lichte fineerschade 76x46x35cm. Cond.: G

Eiken Engelse klaptafel
Ergebnis: 80 EUR

Engelse eiken klaptafel met bewerkte poten ca. 1900 in originele ongerestaureerde staat 70x90x57cm. Cond.: G

Klein rolluik bureautje
Ergebnis: 120 EUR

Klein Engels eikenhouten rolluikbureau met lade, voetrust, zuilen en vakverdeling ca. 1900. 102x46x71cm. Cond.: G

Eetkamertafel
Ergebnis: 70 EUR

Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G

Mahonie voltaire
Startpreis 120 EUR

Mahoniehouten voltaire Louis Philippe ca. 1870 bekleed met groen velours in zeer goede staat 97x68x80cm. Cond.: G

Kleine Gothische kist
Ergebnis: 120 EUR

Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G

Spiegel ca. 1900
Startpreis 40 EUR

Langwerpige goudkleurige spiegel ca. 1900 in redelijke staat, stukje parelrand mist 87x40cm. Cond.: R

Engelse Queen-Anne hangoortafel
Startpreis 120 EUR

Mahoniehouten Engelse hangoortafel met Queen-Anne poten ca. 1900. Prachtige patina en in zeer goede originele staat 75x149x105cm. Cond.: G

Wand vitrinekastje
Startpreis 15 EUR

Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G

Louis Philippe spiegel
Ergebnis: 110 EUR

Mahoniehouten handgestoken spiegel in Louis Philippe stijl 2e helft 20e eeuw 120x77cm. Cond.: G

Engelse notenhouten vitrinekast
Ergebnis: 125 EUR

Engelse notenhout fineer vitrinekast (klein model) ca. 1920 met gebogen glas en zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 122x61x31cm. Cond.: G

Ladenkastje
Startpreis 160 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze commode 19e eeuw, staand op klauwpoten in goede originele staat 76x50x96cm. Cond.: G

Mahonie bureau
Startpreis 500 EUR

Engels mahoniehouten fineer schrijfbureau ca. 1870 in zeer goede staat, bestaande uit 3 lades, 2 uittrekbladen, 2 deuren (achter 1 deur weer 3 lades) 84x160x88cm. Cond.: G

Ovale theetafel op wieltjes
Startpreis 40 EUR

Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G

Engelse secretaire + glasopzet
Startpreis 200 EUR

Engelse mahoniehout fineer secretaire met schuine klep en glasopzet ca. 1940. Onder 3 lades met daarboven schuine klep waarachter vakverdeling met 1 lade. Losse glasopzet met 2 deuren 195x73x45cm. Con...

Keukenhakblok
Ergebnis: 50 EUR

Moderne verrijdbare keukenhakblok met lade en etages in zeer goede staat, gemerkt LegnoArt Italia 87x52x44cm. Cond.: G

Piano
Ergebnis: 200 EUR

Prachtige zwarte piano gemaakt door Pianofortefabrik von W. Biese Berlin Hof Lieferant (kwaliteitspiano). In originele staat met originele kandelaars 137x154x72cm. Cond.: G

Jugendstil buffet
Startpreis 600 EUR

Gerestaureerd blank eiken Jugendstil buffetkast uit Duitsland met snekken. Mooie bewerkte panelen, origineel beslag en glas-in-lood Jugendstil vensters. 257x160x72cm. Cond.: U

Wandtafel, marmeren blad
Startpreis 60 EUR

Italiaanse Renaissance stijl (teakhout) wandconsole 2e helft 20e eeuw. Marmeren blad. Voet gelijmd, verder in goede staat 77x98x50cm. Cond.: G

Ladenkastje teakhout
Startpreis 30 EUR

Teakhouten ladenkastje 2e helft 20e eeuw met 3 lades en ringbeslag in zeer goede staat 57x35x36cm. Cond.: G

Eikenhouten Art Deco commode
Startpreis 30 EUR

Eikenhouten Art Deco commode ca. 1930 met rood marmeren blad. Rugwand moet worden vervangen, verder in goede originele staat 91x103x49cm. Cond.: G

Bijzettafeltje vruchtenhout
Startpreis 20 EUR

Mahoniekleur bijzettafeltje staand op 3-spant poot Engelse stijl 20e eeuw 85xø50cm. Cond.: G

Empire commode, 20e eeuw
Startpreis 325 EUR

Empire stijl commode 2e helft 20e eeuw van notenfineer en intarsia (inlegwerk) met band en vrouwenfiguur. Massief bronzen beslag en sierwerk. tevens bandintarsia op het blad en zijkanten. Meubel is in...