Uitgebreide nieuwwaardige bestekcassette met bistrobestek, diverse grote messen, vleesvork, schaar etc. Merk: Weber & Kochmann 33x46x10cm. Cond.: U
Kleine bronzen Gothische kandelaar in zeer goede staat (16e eeuw?) 16,5x7,5x7,8cm. Cond.: G
Oud bronzen ikoon met emaille beschildering 19e-20e eeuw 11x9,3cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil WMF pronk-schenkkan met gegraveerde glazen reservoir. Decor van bloemen in zweepslagmotief (Duitsland, plated) 34x16xø10cm. Cond.: G
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Prachtige majolica Jugendstil petroleumlamp met koperen monturen ca. 1900. Voet is iets verbogen 55xø12cm. Cond.: G
Antieke kaarskandelaar met putti en druivenmotief ca. 1890 omgebouwd tot electrische schemerlamp in goede staat 86xø46cm. Cond.: G
Twee staande electrische petroleumlampen; 1x majolica staande petroleumlamp met witglazen kap en brons gepatineerde voet, majolica pot is gelijmd 54x26cm. 1x petroleumlamp zonder kap 34xø17cm. Cond.: ...
16 Engelstalige boeken waaronder; Dante's Purgatory & Hell met platen van Gustav Dore, Historical and Literal Curiosity's van C.J. Smith 1840
Bijzondere grote Hollandse roodkoperen 19e eeuwse appelketel, gezwaluwstaart in zeldzame goede staat 39x38xø27cm. Cond.: U
Grote oude Engelse barometer ca. 1950 in zeer goede staat 89x37x10cm. Cond.: G
Art Deco inktstel met poes en inktpot, gemonteerd op grijs marmeren voet ca. 1930. Poes is gemaakt van compositie metaal 16x35x14cm. Cond.: G
Zware kopergedreven plantenbak, rondom bewerkt met boerenlandschap van koeien en boer. geheel staand op klauwpoten met leeuwekoppen bij de hengsels ca. 1900 44xø42cm. Cond.: G
Hollandse bakbarometer 20e eeuw ner papieren beschilderde achterplaat en notenhouten omlijsting 104x27cm. Cond.: G
Twee antieke thermometers met figuren staande op albasten zuil ca. 1890 (compositie metaal) 42cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 21e eeuw in Art Deco vormgeving 36x11x11cm. Cond.: G
Tinnen snavelkan, 17e-18e eeuw, gemerkt Lefebur A. Lill 24x19xø15cm. Cond.: G
19e Eeuwse godslamp van roodkoper met messing, engelgezichten en guirlandes in goede originele staat 45xø26cm.
2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...
Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G
Houten accordeon ca. 1890 Duitsland, gemerkt Imperial Accordeon made in Germany. In zeer goede originele staat 37x38x20cm. Cond.: G
Vier antieke netsuke's ca. 1900; 1x beertje, 1x naakte geisha, 1x konijn met rat en 1x katachtige in hand 4-5,5cm. Cond.: G
Duitse metalen 18e eeuwse Godslamp met cherubijnkopjes in goede originele staat 26x22x24cm. Cond.: G