5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G
Hollandse kristallen 19e eeuwse kaasstolp (ruit- en amandelgeslepen) in zeer goede staat (1 minime chip) 20xø22cm. Cond.: G
Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met bloemen- en landschapsdecor. In goede originele staat 27xø13cm. Cond.: G
Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G
Drie oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw, facetgeslepen en amandelgeslepen (1 stop mist) 26-37cm. Cond.: G
Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk ca. 1900; 1x persglazen bonbon-dekseldoos met onderschotel en 1x kristallen waterkan, waaiervormig geslepen met idem geslepen onderschotel (2 sets) Cond.: U
19e Eeuws kristallen glas met florale voorstelling op voet H.: 17cm. Cond.: U
Prachtige zware kristallen kandelaar ca. 1890 in goede staat, licht bekrast onder de voet 27x18x18cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R
Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R
Grote kunstglazen fruitschaal, paars en neutraal met mat glas 50-er/60-er jaren 17x29x29cm. Cond.: G
Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat
Zware 7-delige kristallen hapjes/verdeelschaal bestaand uit grote onderschotel en 6 kristallen verdeelbakken 1e helft 20e eeuw. minimale chips 6xø28cm. Cond.: R-G
Grote kunstglazen fruitschaal, groengeel van kleur in bloemvorm 50-er/60-er jaren 12x38x20cm. Cond.: G
Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G
Drie delen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaaltje als asbak 6x10x7,5cm. 1x bloemenvaas 21x17cm. en 1x karaf met amandel- en ruitslijpsel 22x11xø10cm. Cond.: G
6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G
Cilindrische vaas ca. 1900, paars met goud- en emailledecor 22xø8cm. Cond.: G
Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M
Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R
Twee glazen bonbonschalen met deksel 20e eeuw (1x Imp Babylon Design, mondgeblazen), zwaar uitgevoerd 18,5xø15cm. en 24xø14cm. Cond.: G