Wenzel Hollar Wenceslaus 1649 (1607 - 1677 Tjecholsowakije), gravure op papier. voorstelling David Teniers met vele figuren (vochtvlekken) Cond.: M
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '65, lithografie op papier, abstracte compositie (Nr 68/125) 53x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd schilderij ca. 1880, olieverf op linnen, kippen met haan 57x49cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G
A.J. Mussert ca. 1930 (kerk uit 1614), uiterst gedetailleerde tekening van bijzondere kwaliteit 9,3x16,8cm. Cond.: U
Guilliaume Corneille '75, lithografie op papier, vrouw met meloen (nr 91/100) 50x40cm. Cond.: G
De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuit 40x50cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G
Cornelis Westerbeek 1878 (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op linnen, dijk met 3 koeien (vroeg werk) 48x70cm. Cond.: G
Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G
Jan Michels '92 (1908 - 1998), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: G
Manuel (pseudoniem van Arnout van Gilst) Den Haag 1898, olieverf op linnen, herder bij schaapskooi met schapen 40x50cm. Cond.: G
Henrich Carl Macleane (1898 Rotterdam - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en bloemen 77x54cm. Cond.: G
jan Altink 1913 (Groningen 1885 - ), tekening op papier, riviergezicht met zeilvrachtschepen en figuren 36x26cm. Cond.: G
Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G
J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G
W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Willem de Zwart Nr. 50 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, boerenwoning te Soest (vochtvlekken) 15x20cm. Cond.: R
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, oude poort van Rome naar Napels 55x42cm. Cond.: G
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
Daan Muehlhaus (Dordrecht 1907 - ), olieverf op linnen, landschap met molens en geit 50x60cm. Cond.: G