Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Groot houten heiligbeeld gesigneerd H. Bretting 59, prachtig gebeiteld 109x38x24cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld (1900-1930) gemonteerd op marmeren sokkel met een voorstelling uit de Griekse oudheid. Vier figuren met een stier en diverse afbeeldingen rondom. Stukje van de marmeren sokkel mist 2...
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U
Bronzen beer met schietschijf op marmeren sokkel, gesigneerd P. Leibküchler (1873 - 1938 Duitsland) 19x6x6cm. Cond.: G
Bronzen elf 20e eeuw ongesigneerd in zeer goede staat 25x18x9cm. Cond.: G
Jugendstil buste ca. 1900 van compositie metaal op sokkel 24cm. Cond.: G
Groot bronzen Shiva beeld 20e eeuw in zeer goede staat 52cm. Cond.: G
Bronzen roofvogel op marmeren sokkel gesigneerd A. Thorburn (Naar) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x16x13cm. Cond.: G
Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G
Zware Afrikaans bronzen kop van de Ohi stam (Nigeria) 45x19x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U
Bronzen figuur uit de baroktijd ca. 1750 voorstellend putti met kelk, waarschijnlijk een tafelbel geweest 6,3cm. Cond.: G
J. Norau ca. 1900, grote bronzen plaquette van Jezus met kruis 32x24cm. Cond.: G
Oude houtgesneden putti 1e helft 20e eeuw naar 18e eeuws voorbeeld met kaarskandelaar in de armen. In goede originele staat 44cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G
oud zeepstenen figuur 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, vrouw aan het wokken 33x11x14cm. Cond.: G
Chinees bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder. geheel staand op Foohond met kind in de arm 29cm. Cond.: G
Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in goede staat 59x16x8cm. Cond.: G
Indonesisch fantasiefiguur Barognsai, prachtig gedetailleerd uitgewerkt van djatihout 20e eeuw 38x31x14cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Oud Balinees tropisch houten beeld, voorstellende een Balinese vrouw zittend in de mond van een fantasiewezen 30x16x7cm. Cond.: G
Vroeg bronzen hondje met ijzeren voet 17e-18e eeuw, gebruik onbekend (origineel) 3x8,5x1cm. Cond.: G
Zittende vrouw met accesoires ca. 1900 van compositie metaal gemonteerd op eiken voet 12,5x16x8cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Daruda 54cm. Cond.: G
Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G
Tinnen beeldengroepje ca. 1890 van herdersjongen met drie schapen (pootje mist), koud beschilderd in Weense brons stijl 8x12x6cm. Cond.: R
Twee grote Oosterse albasten figuren voorstellend een man en een vrouw 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond.: G
Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G