Delfts kaststelletje 3-delig met Moren afgebeeld ca. 1900, gemonogrammeerd (beschadigd) 12-17cm. Cond.: M
Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw (kop&schotels), waaronder eierschaal porselein Cond.: R-G
Grote keramieken vaas, Atelier Glatigny Parijs, ca. 1900, modelnummer 6, verlopen glazuur met bruin en grijstinten. In zeer goede staat. 45x28x25 cm.
Divers serviesgoed waaronder diverse kop&schotels, mogelijke chip, hoofzakelijk goede kwaliteit
Doos divers porselein (koffie kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. o.a; 21 kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met tuinmotief in goede staat (minime chip) ø22,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor 17xø16cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met Chinese tekens en bloemdecor 18xø17,5cm. Chip uit de rand
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor en figuren 15xø16cm. Cond.: G
Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M
Groot Fam.Verte sierbord met paradijsvogel en gouddecor 20e eeuw (Readers Digest) ø46cm. Cond.: G
Grote handgemaakte keramieken tulpvaas, prachtig geglazuurd in moderne vormgeving 68x37xø34cm. Cond.: G
Groot Japans imari sierbord 20e eeuw, decor met bloemen en bomen (haarscheur). ø40,5cm. Cond.: G