Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Imari petroleumlamp
Ergebnis: 90 EUR

Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G

Jugendstil stijl vaas
Ergebnis: 80 EUR

Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G

Jugendstil vaas vrouw
Ergebnis: 120 EUR

Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G

Kantonees gemberpotje
Startpreis 20 EUR

Oud Kantonees gemberpotje ca. 1900 in zeer goede staat 10,5x10,5cm. Cond.: G

Kantonees vaasje
Startpreis 40 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas 20e eeuw met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

Knobbelvaas
Startpreis 60 EUR

Oude Delftse knobbelvaas met Chinees motief 19e-20e eeuw in goede staat (monogram) 30x14x14cm. Cond.: G

Kutani vaas ca. 1900
Ergebnis: 25 EUR

Grote keramieken Kutani vaas ca. 1900 met Chinese tekens onder de vaas. Afgebeeld met diverse Japanse figuren en gouddecor. Minimale restauratie aan de voet 40xø21cm. Cond.: R-G

Lampetstel
Ergebnis: 25 EUR

Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G

Majolica bierkruik
Startpreis 50 EUR

Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G

Majolica bierkruik, zeeman
Startpreis 50 EUR

Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G

Meissen potje, zilv rand + schaaltje
Startpreis 30 EUR

Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G

Oosterse vaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag gelijmd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: M

Oosterse vaas
Ergebnis: 230 EUR

Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G

Pauw schaal
Ergebnis: 20 EUR

Delfts keramieken ovale pauwschotel met geschulpte rand. Blauw decor met pauw en bloemen 20e eeuw. 32,5x25,5cm. Cond.: G

Plateel schaal
Startpreis 40 EUR

Langwerpige platelen schaal, gemerkt Haan Arnhem en monogram. Glanzend bloemmotief 1e helft 20e eeuw 37x19cm. Cond.: G

Plateel schotel + 12 bakjes
Startpreis 60 EUR

13-Delig Gouda plateel petit-four set met grote onderschaal, design Gouda Assan. Onderschaal design Rio ø7cm. en ø28cm. 1 chip van een petit-four schaaltje Cond.: G

Platelen schaal
Ergebnis: 50 EUR

Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief . Schaal bevat een barst. 7xø27cm. Cond.: M

Porseleinen bierkruik
Startpreis 80 EUR

Duitse porseleinen bierpul met tinnen deksel ca. 1900, genummerd. Landschapsvoorstelling in rocailles met figuren 14xø10,5cm. Cond.: G

Porseleinen dekselschaal
Startpreis 40 EUR

Porseleinen dekselschaal 18e eeuw Thailand met drakenmotief "Bencharong", haarscheuren in het deksel en gelijmd 8xø12,5cm. Cond.: R

Porseleinen figuur, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen figuur 19e eeuw van zeer mooie kwaliteit in 18e eeuwse stijl. Voorstelling van romantisch paar (chip van de rok en blaadjes) 9x4,5x3cm. Cond.: R

Porseleinen fluit
Startpreis 60 EUR

Oude porseleinen fluit (Ocarina) met Zwiebelmuster motief (ongemerkt) 20e eeuw?, 18,5cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startpreis 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

Reservisten kruik
Startpreis 25 EUR

Oude reservisten steengoed bierpul met tinnen deksel. Onduidelijk gestempeld 2e helft 20e eeuw 27x15xø10cm. Cond.: G

Royal Goedewagen coupe
Startpreis 15 EUR

Keramieken Royal Goedwewaagen kelk, handbeschilderd 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: G