Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G
Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G
Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G
Oud Kantonees gemberpotje ca. 1900 in zeer goede staat 10,5x10,5cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramieken siervaas 20e eeuw met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G
Oude Delftse knobbelvaas met Chinees motief 19e-20e eeuw in goede staat (monogram) 30x14x14cm. Cond.: G
Grote keramieken Kutani vaas ca. 1900 met Chinese tekens onder de vaas. Afgebeeld met diverse Japanse figuren en gouddecor. Minimale restauratie aan de voet 40xø21cm. Cond.: R-G
Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag gelijmd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: M
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G
Delfts keramieken ovale pauwschotel met geschulpte rand. Blauw decor met pauw en bloemen 20e eeuw. 32,5x25,5cm. Cond.: G
Langwerpige platelen schaal, gemerkt Haan Arnhem en monogram. Glanzend bloemmotief 1e helft 20e eeuw 37x19cm. Cond.: G
13-Delig Gouda plateel petit-four set met grote onderschaal, design Gouda Assan. Onderschaal design Rio ø7cm. en ø28cm. 1 chip van een petit-four schaaltje Cond.: G
Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief . Schaal bevat een barst. 7xø27cm. Cond.: M
Duitse porseleinen bierpul met tinnen deksel ca. 1900, genummerd. Landschapsvoorstelling in rocailles met figuren 14xø10,5cm. Cond.: G
Porseleinen dekselschaal 18e eeuw Thailand met drakenmotief "Bencharong", haarscheuren in het deksel en gelijmd 8xø12,5cm. Cond.: R
Porseleinen figuur 19e eeuw van zeer mooie kwaliteit in 18e eeuwse stijl. Voorstelling van romantisch paar (chip van de rok en blaadjes) 9x4,5x3cm. Cond.: R
Oude porseleinen fluit (Ocarina) met Zwiebelmuster motief (ongemerkt) 20e eeuw?, 18,5cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Oude reservisten steengoed bierpul met tinnen deksel. Onduidelijk gestempeld 2e helft 20e eeuw 27x15xø10cm. Cond.: G
Keramieken Royal Goedwewaagen kelk, handbeschilderd 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: G