Twee Duitse keramieken vazen gemerkt Gräfenroda. Ges. gesch. unterglazur malerei ca. 1930 met bloemdecor 24xø11cm. Cond.: G
Twee grote keramieken vazen; 1x groen-blauw geglazuurd, gemerkt N76 en 1x cracele vaas Ram Arnhem H. van Lerven 334 OZ, 2 chips en haarscheur 148xø19cm. en 31xø23cm. Cond.: R
Duitse steengoed bowlpot met deksel ca. 1900 met blauw/creme glazuur. Rondom met kasteel voorstellingen, gestempeld EH 1686 6. In goede originele staat 28xø26cm. Cond.: G
Drie keramieken borden van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 decor Visch ø23cm. Cond.: G
Twee aardewerken schenkkannen; 1x 19e eeuwse empire stijl schenkkan met landschap- en bloemmotief 13x15xø10,5cm. en 1x terracotta kruik van een draak, geglazuurd terracotta ca. 1930 25xø13cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse imari porseleinen borden met bloemvaasmotief en geribbelde rand ø21,5cm. Cond.: G
Drie delen aardewerk; 2x Makkumse schotel met geschulpt e rand 1e helft 20e eeuw en 1x Chinees porseleinen kom 20e eeuw (chip bodemrand) ø13-ø16,5cm.
3-Delig keramieken lampetstel, gemerkt Neptun 60 29xø30cm. Cond.: G
Groot kavel diversen, hoofdzakelijk Engels porseleinen kop&schotels. O.a; Elizabeth, Royal Ascot, Wedgwood, Royal Stafford, Royal Windsor e.a. 20e eeuw. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen dekseldoos, gemerkt made in Austria 1032 4, gedecoreerd mnet bladgoud en guirlandes 1e helft 20e eeuw 12x17x20cm. Cond.: G
Grote satsuma keramieken wateremmer met handvat 20e eeuw. Prachtige beschildering met figuren en bloemen in gouddecor. Helaas beide zijden gelijmd 45xø32cm. Cond.: M
Groot 3-delig Delfts blauw kaststel, gemaakt door Royal Sphinx Boch België 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 47xø24cm. en 34xø17cm. Cond.: G
Bing en Gröhndahl porseleinen figuur voorstellend moeder met kind (hoofd zit los) Nr. 1642. 23,5x18x13cm. Cond.: M
Twee grote Spaanse Fayence sierborden 20e eeuw; 1x gemerkt Esperanza Campesina, 1x gemerkt Pintado Amano Espana. beide gesigneerd M. Mario (1x randschade) ø40cm. en ø46cm. Cond.: G