Grote kutani porseleinen dekselpot met zittende Chinese man op deksel met schildpad. 19e Eeuws met fijn geschilderd bloemen- en vogeldecor (dekselrand professioneel gerestaureerd) 41xø19cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, blauw beschilderd met bloemen en vogeldecor. Familiestempel op de bodem 16,5xø7,5cm.
Vier delen Duits KPM porselein met bloemen en/of vlindermotief; 2x grote borden ø26,5cm. en ø24cm., 1x schotel ø14,5cm. en 1x kopje 7xø7cm. Cond.: G
Grote keramieken figuur, gemerkt Nadal Spain voorstellend een jongen met schilderspalet en hond 20e eeuw 32x18x14cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen dekselterrine met porseleinen rozen op het deksel. Ca. 1900, uit de Knauf Zeit 2e keus, 2 Minimale chips 17x30x23cm. Cond.: G
Grote Rosenthal porseleinen dekseldoos, blauw gekleurd met handbeschilderd deksel (voorstelling van pauw op tak 20e eeuw) 6xø14cm.
KPM porseleinen langwerpige schaal 20e eeuw met bloem- en gouddecor 29x16cm. Cond.: G
Drie delen Schumann Arzberg porselein "Tradition Seit 1881". 2e helft 20e eeuw. Twee vazen 15x20x15cm. en 1 schaal 4,5x27x19cm. Met bloem- en gouddecor Cond.: G
Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal chocoladeschaaltje met bloemdecor 13x9cm. en 1x bloem-insteekvaasje met figuren 12x10x8cm. Cond.: G
Meissen Böttger rood aardewerk sierbordje 1982 Duitsland in goede staat ø10,8cm. Cond.: G
Groot Duits porseleinen restservies Kaiser 20e eeuw (decor Marian en decor Moosrose). 64 Delen in totaal o.a; koffiepotten, terrines, schalen, botervloot, kopjes, borden etc Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen, vlinders en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond.: G
Twee 17e eeuwse Hollandse tegels (beschadigd); 1x met hond of wolf en 1x met beer 12,5x13cm. Cond.: M
Hollands platelen vaasje met Jugendstil vogelmotief 20e eeuw. Voet is gerestaureerd 20,5xø8cm. Cond.: R
Oud platelen herdenkingsbord Goud Zuid Holland 1915 - 1940 D.G.S. in zeer goede staat ø26cm. Cond.: G