Oude Warmink tafelklok (Wuba) met eikenhouten kast, bronzen monturen, maanstand en dubbele bel in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 34x23x18cm. Cond.: G
Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met snijwerk 49x31x24cm. Cond.: G
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast en slagwerk in zeer goede staat 77x27x14cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920 met geslepen glas in zeer goede staat, ongemerkt 33x24x13cm. Cond.: G
Oud houten zonneklokje 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie en emaille wijzerplaat ø45cm. Cond.: G
BimBam regelateur ca. 1920 met Westminster slagwerk, gemerkt H en M D.R.G.M. in eikenhouten kast 80x35x18cm. Cond.: G
Oude messing wandklok gemerkt Emil Smeckenbecher met Westminster slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 35x26x9cm. Cond.: G
Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk (vogeltje mist) 40x30x15cm. Cond.: R
Duitse jaarloper klok onder stolp, gemerkt S. Haller Simonswald in goede staat 2e helft 20e eeuw 30xø19cm.
Oude quartz reiswekker 2e helft 20e eeuw, gemerkt Postilion (messing) in goede staat 15x9x6cm. Cond.: G
Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen gietwerk en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 65x28x18cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse klok met bronzen gietwerk, wekkerfunctie en slagwerk 2e helft 20e eeuw 61x26x15cm. Cond.: G