Mahoniehout fineer penantkast ca. 1880 met gebogen deurtjes en tollen. Zijkant met krimpnaad van ca. 20cm. 101x105x47cm. Cond.: G
Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R
Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x87x57cm.
Kersenhouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw. Kwaliteitsmeubel bewerkt met koper op het blad. 3 Lades, 2 deuren en 2 rolluiken, houtgepint. Antieklook 78x179x93cm. Cond.: G
Mahoniehouten bureaustoel met lederen bekleding, stijlmeubel 2e helft 20 eeuw. Geheel staand op draaipoot (5-spant) op wieltjes. Verstelbaar 107x70x62cm. Armleuning moet gelijmd worden,Cond.: G
Grote palisander vlinderbank met snijwerk ca. 1880 en velours stoffering (slijtage), verder in goede staat 106x198x85cm. Cond.: G
Oude eethoek met langwerpige tafel in Duitse Grunderzeit stijl. Tafel is van eikenhout 78x141x84cm, stoelen zijn van beukenhout 97x41x54cm. .Tweede helft 20e eeuw in zeer goede staat.
Grote eikenhouten ovaalvormige salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x138x71cm. Cond.: G
Nieuwe kersenhouten hocker in Biedermeier stijl met nieuwe zwarte stoffering 37x45x35cm. Cond.: U
Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G
Eikenhouten armleunstoel ca. 1920 met snijwerk en goede velours stoffering 108x65x64cm. Cond.: G
Wit gevlochten ligtuinstoel ca. 1910 met verstelbare rugleuning in zeer goede originele staat 113x163x78cm. Cond.: G
Wit gevlochten ligtuinstoel ca. 1910 met verstelbare rugleuning in zeer goede originele staat 113x163x78cm. Cond.: G
Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R
Ovale salontafel ca. 1880 met intarsia in notenhouten blad met eikenhouten bewerkte voet. (Huwelijk van blad en voet) 55x85x115cm. Cond.: G
Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.
Hollandse Biedermeier mahoniehout fineer penantkast ca. 1870 in goede staat. Voorkant en blad zijn gepolitoerd 100x103x48cm. Cond.: G
Duits grenen buffet ca. 1910, geloogd en in de was in zeer goede staat. Bovenstuk met 3 glazen deuren, onderstuk met 2 deuren en 3 lades 196x138x52cm. Cond.: G
Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen met donkergroene velours stoffering in zeer goede staat ca. 1880 99x44x44cm. Cond.: G
Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G
Oude zeer goed onderhouden piano, gemerkt Gerhard Adam Wesel. Met kruisbesnaarde metalen klankkast ca. 1900. geen bovendemper, in zeer goede staat 135x69x162cm. Cond.: G
Duits eikenfineer Grunderzeit naaitafeltje met binnenwerk, geheel in goede originele staat ca. 1890 77x41x50cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten hangoortafel ca. 1900 met geschulpt blad en getorste poten in goede originele staat 72x90x123cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)
Engelse halve-maan tafel (helft van een hele tafel) met getorste poten van massief eiken ca. 1900 Cond.: G
Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw, tweekleurig bruin in zeer goede staat 100x94x82cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G
Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten armleun-kinderstoel ca. 1800 in zeer goede originele staat 49x40x39cm. Cond.: G
Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Louis Quinze stijl eettafel met bloemintarsia in notenhout op het blad. Mooi snijwerk rondom met bloemenmotief (vermoedelijk Duitsland). In zeer goede staat 69xø101cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen spiegel met goudkleurige galerielijst in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 176x97cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Oude wortelnoten fineer 1-deurs vitrine-opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x140x50cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G
Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G
Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G
Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G
Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G
Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G