Notenhouten 3-delig bankstel 19e eeuw, handgestoken met nette stoffering in goede originele staat 78x134x51cm. en 94x44x46cm. Cond.: G
Franse notenhouten 19e eeuwse armleunstoel met snijwerk in de rugleuning. Stoffering vervuilt en veer kapot 126x80x70cm. Cond.: G
Duitse noten met wortelnoten Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. recentelijk gerestaureerd compleet met sleutel 182x123x55cm. Cond.: U
Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U
Prachtige mahoniehout fineer 3-laden commode ca. 1880. recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat. S 88x99x52cm. Cond.: U
Eikenhouten 19e eeuwse sidetable (wandtafel) in goede staat 73x104x39cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten kolenkastje ca. 1900 met bewerkt paneel en origineel zinken bak in goede originele staat 46x39x38cm.
Grote rechthoekige spiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw. Zwart met goudkleur 143x80cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...
Franse 2-deurs broodkast 18e eeuw (inbouw geweest). In zeer goede staat met mooie patina 116x119x51cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G
Kleine vurenhouten kindertafel ca. 1890 met lade en gedraaide poten in zeer goede staat 69x70x52cm. Cond.: G
Eikenhouten Art Deco armleunstoel met goede blauwe stoffering ca. 1920 in zeer goede staat 98x60x49cm. Cond.: G
Oude voltaire stoel 20e eeuw met goede stoffering in zeer goede staat 104x60x50cm. Cond.: G
Engelse stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering in zeer goede staat 86x44x58cm. Cond.: G
Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G
Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G
19e Eeuwse stukwerk spiegel, goudgekleurd met bewerkte lijst met kroon in barok vormgeving. originele spiegel. Kleine stukjes missen en opnieuw gekleurd 84x91x17cm. Cond.: R
Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G
18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G
Oude notenhouten fineer Hollandse commode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 86x78x46cm. Cond.: G
Notenhouten fineer dressoir ca. 1890 Grunderzeit met 4 lades en 1 deurtje. Origineel beslag en sloten, blad van latere datum Cond.: G
Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse empire commode met origineel beslag en sloten. In redelijke originele staat 91x99x50cm. Cond.: R