Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 40x63cm. en spiegel 40x33cm. 20e eeuw
Messing dameshandspiegel ca. 1900 met geslepen glas in zeer goede staat 29cm. Cond.: G
Oude stalamp 2e helft 20e eeuw met beschilderd glazen kap en koper bewerkte voet 50x27cm. Cond.: G
Staande klassieke lamp gemaakt van bronskleurig metaal 2e helft 20e eeuw in goede staat 64xø36cm. Cond.: G
Decoratieve staande spiegel van beschilderd metaal 2e helft 20e eeuw 69x30xø16cm. Cond.: G
Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 21e eeuw in Art Deco vormgeving 36x11x11cm. Cond.: G
Tiffany stijl glas in lood tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G
Franse Art Nouveau vergulde damesspiegel ca. 1900, prachtige vormgeving met pierrots en maan in zeer goede staat 22xø13cm. Cond.: G
Apart gefiguurzaagd wandrekje met 4 Engels porseleinen Royal Albert koffiekopjes met schotels 20e eeuw 42x61x10cm. Cond.: G
Briefweegschaaltje met mahonie voet en 4 bronzen gewichten ca. 1900 in zeer goede staat 12x24x14cm. Cond.: G
Oud ijzeren miniatuurkanon 20e eeuw, zwart geschilderd met schrift RMI 46x20x17cm. Cond.: G
Oude Oosterse plated dekselpot met medailles met diverse voorstellingen 20e eeuw en boedhakop 17xø12cm. Cond.: G
Art Deco Foto-schrijfset ca. 1930 verchroomd met foto en pen. In goede staat 21x24x6cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse sabel, Pruisen, met bronzen heft en gegraveerd lemet R en kroon, in zeer goede originele staat. 81 cm.