Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Album ca. 1890 met 7 drukwerken
Startpreis 30 EUR

Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G

2 Hollandse kalenders
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude jaarkalenders Holland; 1x KRO omroep 1932 44x28cm. en 1x van Rossel en Co, Amsterdam 1927, ontwerp Albert Hemelman 25x45cm. Cond.: R-G

Messing crucifix
Startpreis 30 EUR

Messing heiligkruis 19e eeuw. Kerkelijk met vuurvergulde corpus 30xø16cm. Cond.: G

Messing kistje
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen kistje ca. 1900 met rondom tweedimensionale romatische afbeeldingen in zeer goede originele staat 7x12x10cm. Cond.: G

Messing wanddecoratie
Startpreis 80 EUR

Oude kopergeslagen wanddecoratie 1e helft 20e eeuw met 17e eeuwse voorstelling van figuren in zeer goede staat 69x55cm. Cond.: G

Metalen windlicht
Startpreis 25 EUR

Nieuwwaardig metalen pyramidevormig windlicht 82x31x31cm. Cond.: U

Metalen windlicht
Startpreis 25 EUR

Nieuwwaardig metalen pyramidevormig windlicht 82x31x31cm. Cond.: U

Mijnwerkerslamp
Startpreis 30 EUR

Antieke Duitse ijzeren mijnwerkerslamp (wolflampe) in originele staat Cond.: G

Militair Frans geweer
Startpreis 380 EUR

Frans vuursteenpistool 18e eeuw in goede staat met brons aan de kolf en loop 36cm. Cond.: G

Miniatuur tafel, messing
Startpreis 20 EUR

Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G

Ovale lijst
Ergebnis: 15 EUR

Engelse ovale lijst ca. 1900 met bewerkte rand, beschilderd in mahoniehout effect. In originele staat 59x49cm. Cond.: G

Pathefoon
Ergebnis: 70 EUR

Eikenhouten pathefoon (kastje met ingebouwde platenspeler) ca. 1920. Functioneel met spiegeltje, ingebouwde box, geslepen spiegel en parelrand. In goede originele staat 110x46x52cm. Cond.: G

Philips radio
Ergebnis: 15 EUR

Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, model Bi-Ampli 32x15x20cm. Cond.: G

Philips radio
Ergebnis: 20 EUR

Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, krasjes op de kast 32x50cm. Cond.: R

Porseleinen lampevoet
Ergebnis: 10 EUR

Porseleinen 19e eeuwse lampevoet met bronzen voet en sierwerk. Afgebeeld 3 figuren in romantisch landschap 45xø17cm. (niet los gehad voor keur) 45xø17cm. Cond.: G

Russische samovaar
Ergebnis: 90 EUR

Grote Russische messing samovaar ca. 1900 in zeer goede staat (compleet) 53x34x29cm. Cond.: G

Russische samovaar
Ergebnis: 25 EUR

Originele Russische samovaar met afvoer 20e eeuw vernikkeld in zeer goede staat 103x29xø21cm. Cond.: G

Samovaar ca. 1890
Ergebnis: 15 EUR

Prachtige kraantjeskan met brander (samovaar) ca. 1880 met been in de handvaten (klassisime). Roodkoper met messing (1 stukje been mist) 27x34x30cm. Cond.: G

Scheepspomp op plank
Ergebnis: 100 EUR

Zware messing scheepspomp met kraan, gemonteerd op iepenhouten plank. Vlotter onderin de pomp 71x37xø34cm. Cond.: G

Schijnwerper lamp
Ergebnis: 50 EUR

Decoratieve schijnwerper, verchrooms met houten driepoot 21e eeuw 63cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Ergebnis: 130 EUR

Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...

Sluitgewichten
Startpreis 60 EUR

Klein bronzen sluitgewicht naar 18e eeuws voorbeeld met 6 sluitgewichten 20e eeuw 5,5xø7cm.

Speculaasplank
Startpreis 15 EUR

Hollandse speculaasplank 19e eeuw met 4 voorstellingen in goede staat, lichte wormbeval 67x11cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 10 EUR

Oude spiegel 2e helft 20e eeuw met geslepen glas en goudkleurige houten omlijsting 69x48cm. Cond.: G