Messing heiligkruis 19e eeuw. Kerkelijk met vuurvergulde corpus 30xø16cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen wanddecoratie 1e helft 20e eeuw met 17e eeuwse voorstelling van figuren in zeer goede staat 69x55cm. Cond.: G
Nieuwwaardig metalen pyramidevormig windlicht 82x31x31cm. Cond.: U
Antieke Duitse ijzeren mijnwerkerslamp (wolflampe) in originele staat Cond.: G
Frans vuursteenpistool 18e eeuw in goede staat met brons aan de kolf en loop 36cm. Cond.: G
Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, krasjes op de kast 32x50cm. Cond.: R
Originele Russische samovaar met afvoer 20e eeuw vernikkeld in zeer goede staat 103x29xø21cm. Cond.: G
Decoratieve schijnwerper, verchrooms met houten driepoot 21e eeuw 63cm. Cond.: G
Klein bronzen sluitgewicht naar 18e eeuws voorbeeld met 6 sluitgewichten 20e eeuw 5,5xø7cm.
Hollandse speculaasplank 19e eeuw met 4 voorstellingen in goede staat, lichte wormbeval 67x11cm. Cond.: G