Album met 200 oude prentbriefkaarten van Noord-Holland en Zuid-Holland Cond.: G
Verzameling Nederland, gebruikt van 1852 tot 1940. Niet compleet met zegels 1,2,3.
14 Mappen diverse zegels, w.o.rondzend boekjes, oude brieven, losse zegels velletje kinderblok 1966 postfris
Afscheidcollage Zwolle, met vele postzegels, ansichtkaarten en handtekeningen. van ANVV Zwolle 1932
Stockboek België, met classic engros en diversen postfris na-oorlogs
Kavel diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland, o.a; 4x A. Jager Amsterdam.
Album met ca. 165 kaarten Koningshuis 1890-1980, Foto's en kaarten
Twee albums met ca. 190 kaarten o.a; oorlog, kledendracht en streekkaarten.
Twee albums met ansichtkaarten ca. 190 stuks met beroemdheden en personen/modeportretten.
Album met 200 oude prentbriefkaarten Holland; Drenthe, Groningen, Friesland Cond.: G
Antiek album met prenten en oude postkaarten uit diverse steden 1e helft 20e eeuw 38x21cm. Cond.: G
Album met 200 oude prentbriefkaarten Overijssel, oude o.a; Hengelo, Delden, Enschede etc. Cond.: G
Twee albums met 260 prentbriefkaarten van filmsterren o.a; Shirley Temple. Vele Duitse filmsterren etc. 50-er/60-er jaren. Allen zijn vastgeplakt Cond.: R
Kavel Italië, sperati-vervalsingen, ansichtkaarten etc.