Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, P.A. Nijgh
Ergebnis: 50 EUR

Pieter Arie Nijgh 1941 (Wormerveen 1876 - Enschede 1959), olieverf op paneel, vaas met gemengde bloemen 32,5x27cm. Cond.: G

Corneille, druk op linnen
Ergebnis: 60 EUR

Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G

Schilderij, boerenhoeve
Startpreis 190 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, boerenhoeve 30x24cm. Cond.: G

Groot schilderij, dorpsgezicht
Ergebnis: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.

Andree, bloemstilleven
Startpreis 100 EUR

Andreé ca. 1950, olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 40x50cm. Cond.: G

Ton Ancone, vaas met bloemen
Startpreis 100 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Schulman, winter
Startpreis 1.000 EUR

Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U

J. Schumselaar, kleine plevier
Startpreis 80 EUR

J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, kleine plevier 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, Snijders
Ergebnis: 100 EUR

C. Snijders, olieverf op linnen, dorpsgezicht met gracht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Romantische school
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, landschap met figuren en kastelen (cracele) 92x42cm. Cond.: M

Schilderij, Larense school
Startpreis 200 EUR

C. Moret fecit, waarschijnlijk Christina Sophia Antonia Moret (Amsterdam 1870 - 1952 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur (lichte beschadiging) 50x42cm. Cond.: R-G

Fons van de Berg 28, visser
Startpreis 35 EUR

Fons van den Berg 1928 (Utrecht 1888 - 1937 Amsterdam), aquarel op papier, visser op steiger 23x15cm. Cond.: G

H.X. Lager
Ergebnis: 160 EUR

H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G

Schilderij, ploegende boer
Startpreis 200 EUR

A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G

Ingekleurde ets
Ergebnis: 270 EUR

Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G

Schilderij, grachtengezicht
Startpreis 150 EUR

Pim van Drul, olieverf op linnen, Amsterdams grachtengezicht met pakhuizen (scheurtje) 70x80cm. Cond.: R

Schilderij, Burgers
Startpreis 550 EUR

Hendricus Jacobus Burgers (Huissen 1834 - 1899 Parijs), olieverf op linnen, meisje op trap met kip 66x45cm. Cond.: G

Willem boekstal
Startpreis 200 EUR

Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op linnen, De hut van Mie (Gooi) 50x70cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, dorpsgezicht
Ergebnis: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op paneel, Indonesisch dorpsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, beekoever
Ergebnis: 75 EUR

Monogram G.W. ca. 1900, olieverf op linnen, slootgezicht met man in roeiboot 24x30cm. Cond.: G

Evert Moll
Ergebnis: 2.000 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G

J.J. van Leeuwen
Startpreis 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelend kindje op strand met vele figuren op de achtergrond 18x24cm. Cond.: G

Stilleven, reproductie
Startpreis 30 EUR

Maria van Regteren Altena, reproductie op papier, stilleven met bloemen 26x31cm. Cond.: G

Ton Ancone, Twentse boerderij
Ergebnis: 70 EUR

Ton Ancone 2002 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), aquarel op papier, Twentse boerderij De Strookap 40x30cm. Cond.: G