Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...
Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U
Bijzonder fraai origineel antiek inktstel met Hollands zilveren monturen en brievenweger, waarin parelrandje. Het geheel staat op zwart houten basement waaronder 4 ivoren pootjes. Zilver 835/000. Eind...
Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Grote zilveren doos met scharnierende deksel, met rijkelijke diep uitgegraveerde fauna- en floramotieven, vermoedelijk Verre Oosten. 950 gr., 18.5 x11.5 x8.5 cm., Cond.:U
Driedelig Hollands zilveren 835/000 theeservies met houten handgrepen en dekselknoppen.Jaarletter P: 1950, MT.:van Kempen. Totaal gewicht 834 gr. Cond.:U
12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...
Zeer fraaie antieke zilveren poederstrooier op voet met gegraveerde randen en afschroefbare opengewerkte dop. MT: AK. ca. 111gr. H.: 12cm. Cond.: U
Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Fraaie zilveren bewerkte, van drijfwerk voorzien, vaashouder op vier poten. Afbeelding van in het water spartelende putti's 800/000 gehaltemerk: Z, belastingstempel V: Buitenlandse werken. ca. 291gr. ...
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U
Stel sterling zilveren Italiaanse tafelstrooiers, zoutstrooier en pepermolen 925/000 gemaakt door Tiffany&Co, 5,5xø4cm. Cond.: G
Dertien delige plated eierdopset met houder en lepels ca. 1900 staand op klauwpootjes (mooie kwaliteit) bestaande uit houder met 6 eierdopjes en 6 lepels. 25x20x20cm. Cond.: G
Drie Hollands zilveren miniaturen "schoolbankjes" uit de 30-er jaren 835/000, Schoonhoven totaalgewicht ca. 60gr. Cond.: U
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed
Mooi tiendelig antiek ruitgeslepen kristallen gebakstel. Hollands zilveren 835/000 hengsel aan grote schotel met parelrand afgezet. Jaarletter: Y: 1908, MT.: Beekwilder en Schreij, Amsterdam. øgrote s...
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U
Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U