Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen zittende vrouw
Ergebnis: 150 EUR

Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Ergebnis: 110 EUR

Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G

Bronzen borstbeeld
Startpreis 125 EUR

Bronzen borstbeeld ca. 1900, gesigneerd Donatello, in zeer goede originele staat 15x14x8cm. Cond.: G

Bronzen varken
Startpreis 95 EUR

Groot bronzen varken op ovaal marmeren voet 21e eeuw 22x44x15cm. Cond.: G

Meisje op sokkel
Ergebnis: 110 EUR

Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G

Bronzen haan
Ergebnis: 325 EUR

Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Ergebnis: 160 EUR

Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G

Vishnu haan
Ergebnis: 50 EUR

Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Vishnu 32cm. Cond.: G

2 Bronzen boedha's
Startpreis 40 EUR

Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G

Wandlampje, man met pijp
Ergebnis: 100 EUR

Metalen wandlamp, voorstellende een visser met vissersmuts en pijp ca. 1920. Lamp moet in de pijp. Licht gaat aan door knopje op de kin, ogen zijn van glas 22,5x17x11cm. In goede originele staat.

Bronzen dikke vogel
Startpreis 125 EUR

Grote dikke bronzen duif met marmeren voet, ongesigneerd 21e eeuw (naar voorbeeld van Botero) 25x20x26cm. Cond.: G

Balinese dame
Ergebnis: 50 EUR

Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Bronzen varken
Startpreis 120 EUR

Modern bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x28x15cm. Cond.: G

Heilig figuur ca. 1800
Ergebnis: 40 EUR

Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G

Bronzen boekensteunen, uil
Startpreis 220 EUR

Twee grote bronzen boekensteunen met marneren voet en rugzijde, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 35x17x11cm. Cond.: G

Houten beeld, Iwa Ianwiri
Startpreis 250 EUR

Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G

Verzilverde zwijnenkop
Ergebnis: 240 EUR

Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...

Corpus Christie
Ergebnis: 80 EUR

Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.

Bronzen katachtige
Startpreis 220 EUR

Groot bronzen figuur van een katachtige met marmeren voet 21e eeuw, ongesigneerd 45x32x21cm. Cond.: G

Houten Madonna
Startpreis 60 EUR

Lindenhouten Madonna met kind 20e eeuw, geheel staand op console 67cm. Cond.: G

Houten beeld
Startpreis 80 EUR

Groot Chinees houten beeld, voorstellende Confusuis?. Waarschijnlijk gefungeerd als lampenvoet 20e eeuw H.: 57cm. Cond.: G

Houten beeld
Ergebnis: 130 EUR

Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G

Stel houten beelden
Startpreis 250 EUR

Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G

2 Uitgesneden beeldjes
Startpreis 20 EUR

Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G