Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Art Deco beeld
Startpreis 100 EUR

Groot Art Deco beeld ca. 1920 met marmeren voet met daarop twee compositie metalen figuren. meisje en hinde (meisje koud beschilderd). 2 Chips van marmeren voet, verder in goede staat 22x64x13cm.

Bronzen kop
Ergebnis: 50 EUR

Grote Indiase bronzen kop van een vrouwelijke boedha ca. 1900 in zeer goede staat 40x20x19cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Startpreis 60 EUR

Twee oude Oosterse bronzen beeldjes 1e helft 20e eeuw, 2x vrouwelijke boedha met schaal, staande op voet 18cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startpreis 70 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een jongen zittend op waterpomp. Zwart marmeren sokkel 31x16x17cm. Cond.: G

Bronzen tafel met dolfijn
Ergebnis: 200 EUR

Zware bronzen tafel met als voet 3 middeleeuwse zeemonsters 20e eeuw. In zeer goede staat 49xø37cm. Cond.: G

Bronzen zeemeermin, fontein
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G

Houten beeld
Startpreis 140 EUR

Houten handgestoken buste-beeld 19e eeuw, voorstellend een man met baard en hoed in 17e eeuwse kledendracht (met wandophanging) 16x26x12cm. Cond.: G

Bronzen lakstempel, duivel
Startpreis 250 EUR

Bronzen lakstempel ca. 1910 in de vorm van een duivel met vleugels. Stempel met letters H.v.l. 24cm.

2 Bronzen figuren
Startpreis 80 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw voorstellend een liggende lezende jongen en een liggend lezend meisje met hond en kat 12x20x10cm. en 13x19x10cm. Cond.: G

Beeld, monnik
Startpreis 160 EUR

Zware oude bronzen monnikenkop 20e eeuw, ongemerkt 17x12x11cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Keck
Startpreis 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel 20e eeuw, gesigneerd Keck (Duitsland). Jongen met kruiwagen 15x7x5cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Smidt Felling
Startpreis 180 EUR

Bronzen figuur van Smidt felling (1895- 1930 Duitsland) voorstellend een vissersjongen met hoge laarzen en stormmuts 26cm. Cond.: G

2 Houtgesneden figuren
Ergebnis: 25 EUR

Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G

Legering figuur, houten voet
Startpreis 60 EUR

Oude compositie metalen figuur van een man staande op boeg van een schip op houten sokkel H.: 62cm. Cond.: G

Houten beeld, putto
Ergebnis: 520 EUR

Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G

Wandplaquette gips
Startpreis 80 EUR

Grote gipsen wandplaquette met twee putto 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) in goede staat 120x32cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jongen
Startpreis 580 EUR

Bronzen figuur ca. 1900 gesigneerd C. Anfrie. (Charles Anfrie 1833 - 1905 Franrkijk), voorstellend een jongen die zich achter het hoofd krabt, mooie patina in zeer goede staat 42cm. Cond.: G

Bronzen man met paard
Startpreis 340 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G

Samac beeld
Startpreis 100 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1900 van een jongen met boomstam op houten voet, "Soir D'ete par Rancoulet" 35xø14cm. Cond.: G

Beeld, ivoren hoofd
Startpreis 850 EUR

Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G

Buste, meisje
Startpreis 720 EUR

Grote bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Houdon. Voorstellend een meisje met fijngevlochten haar en vogel op haar schouder 51x27x19cm. Cond.: G

Marmeren buste
Startpreis 380 EUR

Marmeren buste ca. 1900 van de componist Wagner, gesigneerd Pileska in zeer goede staat (achterkant chip af) 35x16x20cm. Cond.: G

Chinese bronzen wierookbrander
Startpreis 450 EUR

Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G

Beeld, Alte Fritz
Startpreis 80 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellende: Friedrich der Grossen (der alte Fritz), op marmeren sokkel. 22x ø 12cm.Cond.:G