Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Ongesigneerd 70-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam 8x12cm. Cond.: G
Drie aquarellen, onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, 2x molen 12,5x9cm. en 9,5x14cm. en 1x reddingsschip Brandaris 20x15cm. Cond.: G
Paul Kromjong (Maastricht 1903 - Amsterdam), handingekleurde kerstkaart op papier 15,5x12,3cm. Cond.: G
2x Jan Toorop, reproductie op papier, twee religieuze voorstellingen 22x22cm. en 8,5x11cm. Cond.: G
Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G
Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G
Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G
Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M
Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G
Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.
Oude opengewerkte gietijzeren bloembak 2e helft 20e eeuw 30xø30cm. Cond.: G