Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin/oker basiskleur 187x80cm. Cond.: G
Groot tapijt met bloemenmotief en vogels. Bruin/roze/blauwe basisikleuren 212x130cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met blauw/zwart/rode basiskleuren en bloemenmotief 200x 138 cm
Wollen handgeknoopt tapijt, afkomstig uit Iran. Geheel licht van kleur. 100x74cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijtje roodblauw van kleur 160x116cm. Cond.: G
Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk; 1x spijkerbol (Copier?), 1x facetgeslepen beker en 1x gegraveerd glas in barokstijl 6,5-13cm. Cond.: G
Twee delen oud kristal; 1x ijsemmer met plated hengsel (1 chip) 23xø11,5cm. en 1x geslepen vaas met minimale chip bij voet 15xø13cm. Cond.: R-G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G
10 Kristallen geslepen vazen 20e eeuw (3 minime chips) 20,5-31cm. Cond.: G
3 Delen oud glaswerk: 1 bowlpot, geslepen kristal, 1 bonbon dekselpot geslepen,chip af, 1 parfumflacon en een Wedgwood Barlaston of Etruria vaas 13-27 cm., Cond.:R/G
2 Prachtige 2-kleurige glazen roemers met gouddecor en gegraveerd, 2e helft 20e eeuw, 18xØ8cm., Cond.:G
Kristallen Biedermeier coupe 19e eeuw met randschade 14x13,5cm. Cond.: M
Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G
Twaalf antieke waaier- en ruitkristallen schaaltjes (3 soorten). 2 Grotere schaaltjes hebben minimale chips en waaierkristallen schaaltjes met minimale chips ø7cm., ø9cm. en ø11,5cm. Cond.: R
Twee gegraveerde glazen windlichten met bloemendecor, 20e eeuw, H.35cm., Cond.:G
Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G
Drie Japanse goudimari porseleinen sierborden met bloemen en drakendecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø21cm, ø31cm. en ø32cm. Cond.: G
KPM porseleinen langwerpige schaal 20e eeuw met bloem- en gouddecor 29x16cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf in de bek, ongemerkt 20e eeuw ( 1 staart gelijmd) 14x14x6cm. Cond.: R-G
Twee bisquit porseleinen figuren 20e eeuw, Nr. 3018. Voorstellend een jongen en meisje met ei 10x9x5cm. Cond.: G
Keramieken fazant gemerkt Jean de la Fontinelle 1900-19+74 (gemaakt ca. 1932) witte gecraceleerde glazuur (chip aan staarteinde) 40x7x20 cm.,
Porseleinen Jugendstil suikerpot en melkkan met zweepslag bloemenmotief, gemerkt S. Hohnenberg Wien II Taborstrasse 10. Greep van de deksel van suikerpot is gelijmd. 14-16cm. Cond.: R-G
Vijf onderzetters ca. 1910; 4x keramiek (Jugendstil en 1x landschap) en 1x nikkel ø7, ø9 en ø18cm. Cond.: G
Japans porseleinen vaas 20e eeuw met vogel- en bloemdecor 24,5xø10,5cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Makkumse borden (gemonogrammeerd) 20e eeuw met bloemdecor (handbeschilderd) ø33-ø34cm. Cond.: G
Antieke Satsuma keramieken dekseldoos, ca.1900, met Chinese kinderen decor, in goede staat. 7xø13.5 cm.
16-Delig Duits porseleinen restservies, Seltmann Weiden Bavaria, Germany. 1x juskom,melkkan, suikerpot 13 kop en schotels (+losse schotels extra) Cond.:G
Twee keramieken kutani vaasjes met blauw vogel- en bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 15xø6cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Oud Gouda keramieken herdenkingsbord 5 Mei 1945, "Holland groeit weer, Holland bloeit weer......" ø24,5cm. Cond.,: G
Twee oude keramieken Hummelfiguren; 1x "Ich bringe Glück' Nr. 12 schoorsteenveger 1950-1955 en 1x Kamerzanger Nr. 131 1950-1955. Trapje van schoorsteenveger is beschadigd 11-13cm. Cond.: R-G
KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen, vlinders en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond.: G
Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G
Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Drie delen plated 20e eeuw; 1x opengewerkte mand 3x17x11cm., 1x bewerkte dekseldoos 5x9x9cm. en 1x bewerkte luciferdooshouder 3x11x6,5cm. Cond.: G
Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U
Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G
Twee delen plated 20e eeuw; 1x 3-lichts kandelaar en 1x bewerkt tablet 25-45cm. Cond.: R
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, ridder met harnas (cracele) 31x41cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerde ets ca. 1910, ets op papier, Maasbrug en het Witte Huis te Rotterdam 41x11cm. Cond.: G
Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G
Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G
R. Krouza ca. 1920, olieverf op linnen, slapend kind met hond 36x30cm. Cond.: G
Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G
Drie delen divers; 1x oude koffiemolen, 1x strijkijzer messing en 1x messing gewichtenset 1e helft 20e eeuw 14-28cm. Cond.: G
Drie strijkijzers 19e eeuw; 1x messing ca. 1800 en 2x gietijzer in zeer goede staat 19-20cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuw; 1x crucifix van brons met hout ca. 1800 en 1x schuifdoosje ingelegd ca. 1830 6-14cm. Cond.: G
Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kraantjeskan 26x22x17cm. en 1x snotneus olielamp 46x17x14cm. Cond.: G
Oude Japanse cloisonne schaal met drakenmotief 20e eeuw 4,5xø14cm. Cond.: G
-Antiek Aziatisch tropisch houten tafelbakje met 4-vakverdeling , waarschijnlijk voor inkt of lakstempels 30x10x10cm. Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G
Kavel met divers koraal, schelpen, fossielen 2 vuursteen speerpunten etc. Cond.: G
Aparte antieke presse-papier in visvorm ca. 1920 Art Deco, gemerkt A.V.T. 12x2,8x2,5cm. Cond.: G
Vijf delen oud emaille; 3x geëmailleerde oude knopen, 1x lepel en 1x speldje in de vorm van een zwaard Cond.: G
Oud vlinderkastje met 4 vlinders en Latijnse benaming 34,5x14cm. Cond.: G
5-Delig nikkelen theeset 1e helft 20e eeuw bestaande uit comfoor, tablet, suikerpot, melkkan, en vaasje. Gemerkt Metana 13x30x37cm. Cond.: G
Handwerkstuk 19e eeuw, gesigneerd G. Kellerhuis. Linnen, borduurwerk etc. 240x24cm. Cond.: G
Kavel met 6 delen curiosa o.a; 1x bronzen koptisch kruije ca. 8e eeuw na CHristus, 1x bronzen fibula 1e-4e eeuw (mantelspeld), 1x bronzen fibula 1e eeuw Romeins, 1x vroeg bronzen kruisje en 1x gordel...
Antieke grunderzeit hang petroleumlamp (historisme) van compositie metaal, ca.1880, In goede originele staat. 46xø25 cm.
Twee Japanse houten lakwerk dozen met bloemmotief, 20e eeuw1x ø20x10 cm., 1x 13x13x8 cm., Cond.:G
Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...
Oude Russische metalen kinder naaimachine ca. 1960 in zeer goede staat 20x26x11cm. Cond.: G
Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G
Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Pontiac Bonneville Open Convertible. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.
Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.
Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Mercury Park Lane Hard Top. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.
Steiff poes "Tabby" nr. 1310 ca. 1950 met belletje en knopje in het oor Cond.: G
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G
Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw; 1x karaf geslepen, 1x geslepen dekselcoupe en 1x glazen bonsaiboom (beschadigd) 26-39cm. Cond.: R-G
Lot divers glas en kristal o.a; vazen, glazen, dekseldoos (oud en antiek) Cond.: R-G
Twee oude kaarskandelaars; 1x blauw opaline glas met messing 19e eeuw en 1x mondgeblazen ca. 1900. H.: ca.14cm. Cond.: G
Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G
Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G