Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bidkleed
Ergebnis: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin/oker basiskleur 187x80cm. Cond.: G

Tapijt
Ergebnis: 20 EUR

Groot tapijt met bloemenmotief en vogels. Bruin/roze/blauwe basisikleuren 212x130cm. Cond.: G

Tapijt
Ergebnis: 20 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met blauw/zwart/rode basiskleuren en bloemenmotief 200x 138 cm

Tapijt Iran
Ergebnis: 20 EUR

Wollen handgeknoopt tapijt, afkomstig uit Iran. Geheel licht van kleur. 100x74cm., Cond.:G

Perzisch tafelkleed
Ergebnis: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje roodblauw van kleur 160x116cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Ergebnis: 20 EUR

Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G

Masker
Ergebnis: 20 EUR

Oud Oosters beschilderd houten masker 20e eeuw 16x13x8cm. Cond.: G

3 Delen glas
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen oud glaswerk; 1x spijkerbol (Copier?), 1x facetgeslepen beker en 1x gegraveerd glas in barokstijl 6,5-13cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Ergebnis: 20 EUR

Twee delen oud kristal; 1x ijsemmer met plated hengsel (1 chip) 23xø11,5cm. en 1x geslepen vaas met minimale chip bij voet 15xø13cm. Cond.: R-G

Kristallen siervaas
Ergebnis: 20 EUR

Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G

3 Opaline siervazen
Ergebnis: 20 EUR

Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G

10 Kristallen vazen
Ergebnis: 20 EUR

10 Kristallen geslepen vazen 20e eeuw (3 minime chips) 20,5-31cm. Cond.: G

Divers glaswerk en vaas
Ergebnis: 20 EUR

3 Delen oud glaswerk: 1 bowlpot, geslepen kristal, 1 bonbon dekselpot geslepen,chip af, 1 parfumflacon en een Wedgwood Barlaston of Etruria vaas 13-27 cm., Cond.:R/G

2 Roemers
Ergebnis: 20 EUR

2 Prachtige 2-kleurige glazen roemers met gouddecor en gegraveerd, 2e helft 20e eeuw, 18xØ8cm., Cond.:G

Kristallen coupe
Ergebnis: 20 EUR

Kristallen Biedermeier coupe 19e eeuw met randschade 14x13,5cm. Cond.: M

2 Glazen vaasjes
Ergebnis: 20 EUR

Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G

12 Kristallen schaaltjes
Ergebnis: 20 EUR

Twaalf antieke waaier- en ruitkristallen schaaltjes (3 soorten). 2 Grotere schaaltjes hebben minimale chips en waaierkristallen schaaltjes met minimale chips ø7cm., ø9cm. en ø11,5cm. Cond.: R

2 Windlichten
Ergebnis: 20 EUR

Twee gegraveerde glazen windlichten met bloemendecor, 20e eeuw, H.35cm., Cond.:G

2 Imari borden
Ergebnis: 20 EUR

Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G

3 Imari borden
Ergebnis: 20 EUR

Drie Japanse goudimari porseleinen sierborden met bloemen en drakendecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø21cm, ø31cm. en ø32cm. Cond.: G

KPM aanbiedschaal
Ergebnis: 20 EUR

KPM porseleinen langwerpige schaal 20e eeuw met bloem- en gouddecor 29x16cm. Cond.: G

2 Staffordshire honden
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf in de bek, ongemerkt 20e eeuw ( 1 staart gelijmd) 14x14x6cm. Cond.: R-G

2 Bisquit pors. figuren
Ergebnis: 20 EUR

Twee bisquit porseleinen figuren 20e eeuw, Nr. 3018. Voorstellend een jongen en meisje met ei 10x9x5cm. Cond.: G

Aardewerken fazant
Ergebnis: 20 EUR

Keramieken fazant gemerkt Jean de la Fontinelle 1900-19+74 (gemaakt ca. 1932) witte gecraceleerde glazuur (chip aan staarteinde) 40x7x20 cm.,

Jugendstil melkkan + suikerpot
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen Jugendstil suikerpot en melkkan met zweepslag bloemenmotief, gemerkt S. Hohnenberg Wien II Taborstrasse 10. Greep van de deksel van suikerpot is gelijmd. 14-16cm. Cond.: R-G

Keramieken onderzetters
Ergebnis: 20 EUR

Vijf onderzetters ca. 1910; 4x keramiek (Jugendstil en 1x landschap) en 1x nikkel ø7, ø9 en ø18cm. Cond.: G

Japanse vaas
Ergebnis: 20 EUR

Japans porseleinen vaas 20e eeuw met vogel- en bloemdecor 24,5xø10,5cm. Cond.: G

2 Borden
Ergebnis: 20 EUR

Twee grote keramieken Makkumse borden (gemonogrammeerd) 20e eeuw met bloemdecor (handbeschilderd) ø33-ø34cm. Cond.: G

Satsuma dekseldoos
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Satsuma keramieken dekseldoos, ca.1900, met Chinese kinderen decor, in goede staat. 7xø13.5 cm.

Koffie/Theeservies Seltmann
Ergebnis: 20 EUR

16-Delig Duits porseleinen restservies, Seltmann Weiden Bavaria, Germany. 1x juskom,melkkan, suikerpot 13 kop en schotels (+losse schotels extra) Cond.:G

2 Kutani vaasjes, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Twee keramieken kutani vaasjes met blauw vogel- en bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 15xø6cm. Cond.: G

3 Satsuma vazen
Ergebnis: 20 EUR

Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G

3 Aardewerken kannen
Ergebnis: 20 EUR

Drie keramieken kannen 2e helft 20e eeuw 14-17cm. Cond.: G

Bord bevrijding 1945
Ergebnis: 20 EUR

Oud Gouda keramieken herdenkingsbord 5 Mei 1945, "Holland groeit weer, Holland bloeit weer......" ø24,5cm. Cond.,: G

2x Hummeltje
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude keramieken Hummelfiguren; 1x "Ich bringe Glück' Nr. 12 schoorsteenveger 1950-1955 en 1x Kamerzanger Nr. 131 1950-1955. Trapje van schoorsteenveger is beschadigd 11-13cm. Cond.: R-G

KPM bord 1957
Ergebnis: 20 EUR

KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G

KPM bord 1962
Ergebnis: 20 EUR

KPM porseleinen bord met bloemen, vlinders en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond.: G

6 Delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G

Kinderservies in doos
Ergebnis: 20 EUR

Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G

Vaas met deksel
Ergebnis: 20 EUR

Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G

Zilv. suikerklontjes-tang
Ergebnis: 15 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

3 Delen plated
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x opengewerkte mand 3x17x11cm., 1x bewerkte dekseldoos 5x9x9cm. en 1x bewerkte luciferdooshouder 3x11x6,5cm. Cond.: G

Zilveren zoutlepeltje
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U

Plated visbestek
Ergebnis: 15 EUR

Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G

2 Delen plated
Ergebnis: 15 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x 3-lichts kandelaar en 1x bewerkt tablet 25-45cm. Cond.: R

kralen snoer
Ergebnis: 15 EUR

Kralensnoer wit, geknoopt, lengte 73 cm, met onedele sluiting

Stilleven, C. Kemp
Ergebnis: 15 EUR

C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G

Schilderij, ridder met harnas
Ergebnis: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, ridder met harnas (cracele) 31x41cm. Cond.: M

Ets Maasbrug Rotterdam
Ergebnis: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerde ets ca. 1910, ets op papier, Maasbrug en het Witte Huis te Rotterdam 41x11cm. Cond.: G

4 Prenten
Ergebnis: 15 EUR

Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G

R.E. Penny, 4 Gouaches
Ergebnis: 15 EUR

Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G

R. Krouza
Ergebnis: 15 EUR

R. Krouza ca. 1920, olieverf op linnen, slapend kind met hond 36x30cm. Cond.: G

Jugendstil luciferhouder
Ergebnis: 15 EUR

Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G

3 Delen divers
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen divers; 1x oude koffiemolen, 1x strijkijzer messing en 1x messing gewichtenset 1e helft 20e eeuw 14-28cm. Cond.: G

3 Antieke strijkijzers
Ergebnis: 15 EUR

Drie strijkijzers 19e eeuw; 1x messing ca. 1800 en 2x gietijzer in zeer goede staat 19-20cm. Cond.: G

2 Delen 19e eeuw
Ergebnis: 15 EUR

Twee delen 19e eeuw; 1x crucifix van brons met hout ca. 1800 en 1x schuifdoosje ingelegd ca. 1830 6-14cm. Cond.: G

Japans lakwerk sieradendoos
Ergebnis: 15 EUR

Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Ergebnis: 15 EUR

Oude messing Joodse kandelaar 20e eeuw. 25x23.5x11 cm., Cond.:G

Kraantjeskan + Snotneus
Ergebnis: 15 EUR

Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kraantjeskan 26x22x17cm. en 1x snotneus olielamp 46x17x14cm. Cond.: G

Cloisonne schaal
Ergebnis: 15 EUR

Oude Japanse cloisonne schaal met drakenmotief 20e eeuw 4,5xø14cm. Cond.: G

Oosterse houten lakstempel
Ergebnis: 15 EUR

-Antiek Aziatisch tropisch houten tafelbakje met 4-vakverdeling , waarschijnlijk voor inkt of lakstempels 30x10x10cm. Cond.: G

Kavel diversen
Ergebnis: 15 EUR

Divers oud en antiek koperwerk, plated etc. Cond.: G

Tinnen strooier
Ergebnis: 15 EUR

Tinnen strooier 19e eeuw met stempel in goede staat 13,5xø5,5cm.

Messing presenteerdoos
Ergebnis: 15 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Medaille Romania
Ergebnis: 15 EUR

Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G

Divers koraal, schelpen etc.
Ergebnis: 15 EUR

Kavel met divers koraal, schelpen, fossielen 2 vuursteen speerpunten etc. Cond.: G

Presse-papier
Ergebnis: 15 EUR

Aparte antieke presse-papier in visvorm ca. 1920 Art Deco, gemerkt A.V.T. 12x2,8x2,5cm. Cond.: G

5 Delen oud emaille
Ergebnis: 15 EUR

Vijf delen oud emaille; 3x geëmailleerde oude knopen, 1x lepel en 1x speldje in de vorm van een zwaard Cond.: G

Antiek botervat
Ergebnis: 15 EUR

Antiek Hollands vurenhouten botervat (karnvat) 73xø20cm.

Vlindervitrine
Ergebnis: 15 EUR

Oud vlinderkastje met 4 vlinders en Latijnse benaming 34,5x14cm. Cond.: G

Nikkelen theeset + comfoor
Ergebnis: 15 EUR

5-Delig nikkelen theeset 1e helft 20e eeuw bestaande uit comfoor, tablet, suikerpot, melkkan, en vaasje. Gemerkt Metana 13x30x37cm. Cond.: G

Borduurwerk
Ergebnis: 15 EUR

Handwerkstuk 19e eeuw, gesigneerd G. Kellerhuis. Linnen, borduurwerk etc. 240x24cm. Cond.: G

Doosje diversen
Ergebnis: 15 EUR

Kavel met 6 delen curiosa o.a; 1x bronzen koptisch kruije ca. 8e eeuw na CHristus, 1x bronzen fibula 1e-4e eeuw (mantelspeld), 1x bronzen fibula 1e eeuw Romeins, 1x vroeg bronzen kruisje en 1x gordel...

Hangpetroleumlamp
Ergebnis: 15 EUR

Antieke grunderzeit hang petroleumlamp (historisme) van compositie metaal, ca.1880, In goede originele staat. 46xø25 cm.

2 Japanse lakdozen
Ergebnis: 15 EUR

Twee Japanse houten lakwerk dozen met bloemmotief, 20e eeuw1x ø20x10 cm., 1x 13x13x8 cm., Cond.:G

Speelgoedauto's
Ergebnis: 15 EUR

Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...

Speelgoed steen
Ergebnis: 15 EUR

Oude steen bouw speelgoed ca. 1900 Cond.: G

Kinder naaimachine
Ergebnis: 15 EUR

Oude Russische metalen kinder naaimachine ca. 1960 in zeer goede staat 20x26x11cm. Cond.: G

Doos strip-/kinderboeken
Ergebnis: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Sun Star schaalmodel auto
Ergebnis: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Pontiac Bonneville Open Convertible. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Ergebnis: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Ergebnis: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Mercury Park Lane Hard Top. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Steiff poes, Tabby
Ergebnis: 15 EUR

Steiff poes "Tabby" nr. 1310 ca. 1950 met belletje en knopje in het oor Cond.: G

2 Art Deco klokken
Ergebnis: 15 EUR

Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G

Notenhouten hangkastje
Ergebnis: 15 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Ergebnis: 15 EUR

Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Ergebnis: 15 EUR

Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G

2 Uitgesneden beeldjes
Ergebnis: 15 EUR

Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G

5 Delen glaswerk
Ergebnis: 15 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G

3 Delen glas
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G

Antieke karaf
Ergebnis: 15 EUR

Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw; 1x karaf geslepen, 1x geslepen dekselcoupe en 1x glazen bonsaiboom (beschadigd) 26-39cm. Cond.: R-G

Divers kristal/glas
Ergebnis: 15 EUR

Lot divers glas en kristal o.a; vazen, glazen, dekseldoos (oud en antiek) Cond.: R-G

2 Glazen kandelaars
Ergebnis: 15 EUR

Twee oude kaarskandelaars; 1x blauw opaline glas met messing 19e eeuw en 1x mondgeblazen ca. 1900. H.: ca.14cm. Cond.: G

Kristallen menageset
Ergebnis: 15 EUR

Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G

3 Imari pors. borden
Ergebnis: 15 EUR

Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G