Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hollandse vitrineopzet, wortelnoten
Ergebnis: 180 EUR

Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Ergebnis: 180 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G

Eiken Grunderzeit buffet
Ergebnis: 180 EUR

Massief Duits eiken Grunderzeit buffet ca. 1880 in zeer goede staat. Zwaar uitgevoerd 98x57x130cm. Cond.: G

Sidetable
Ergebnis: 180 EUR

Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...

Mahonie naaitafeltje
Ergebnis: 180 EUR

Antieke mahoniehout fineer biedermeier naaitafel, ca. 1830, zonder binnenwerk met getorste poten. In goede originele staat. 80x51x35cm.

Barok secretaire
Ergebnis: 180 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.

Wortelnoten speeltafel
Ergebnis: 180 EUR

Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G

Beeld, meisje op kussen
Ergebnis: 180 EUR

Prachtig 19e eeuws vuurverguld bronzen figuur, voorstellend een biddend meisje zittend op een kussen. Geheel gemonteerd op wit marmeren voet 17x10x8cm.

Kop&Schotel + 3 kopjes
Ergebnis: 180 EUR

Vier Biedermeier kopjes met 1 passende schotel (1 oortje mist). Handbeschilderd met landschappen ca. 1830 en later Cond.: R-G

Zilveren hengselmand
Ergebnis: 175 EUR

Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G

3 Onderscheidingen
Ergebnis: 175 EUR

Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.

Zilveren broche diamant
Ergebnis: 170 EUR

Zilveren staafbroche met rozet met 7 diamanten, oud slijpsel, ø diamant ca. 4,3 mm per stuk.

Broche GG stervorm
Ergebnis: 170 EUR

Broche GG 750/000, in de vorm van een ster met filigrain bewerking en gediamanteerde stukjes. ca. 7,5 gr.

Tafelklokje
Ergebnis: 170 EUR

Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G

Bronzen buste, naar Dali
Ergebnis: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G

Bronzen buste, naar Dali
Ergebnis: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G

Bronzen eland
Ergebnis: 165 EUR

Grote bronzen eland gemonteerd op bronzen voet 21e eeuw in zeer goede staat 37x42x35cm. Cond.:G

Polshorloge GG.
Ergebnis: 160 EUR

Dugena dames horloge, GG, 585/000, bewerkte kast, met GG fijn gevlochten band. ca 13 gr. lengte ca 16,7 cm

Schilderij, fruit
Ergebnis: 160 EUR

Brown, olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 30x40cm. Cond.: G

Doek van Hassel
Ergebnis: 160 EUR

Ad van Hassel ( 1953 Roosendaal), acryl op linnen, tulpen 100x100cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Ergebnis: 160 EUR

Fulton, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, D. Gerhck
Ergebnis: 160 EUR

D. Gerhck? ca. 1900, olieverf op linnen, viooltjes 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Ergebnis: 160 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G

Mes
Ergebnis: 160 EUR

Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G

2 Stockboeken postfris
Ergebnis: 160 EUR

Twee stockboeken postfris 60er-70er-80er jaren waaronder; kinderpostzegelvellen engros, amphilex vellen en 4x 10 gulden Juliana.

Scooter Japans + spaarpot
Ergebnis: 160 EUR

Twee delen blikken speelgoed. 1x Pigeon Japan scooter, 50e jaren (1 arm mist) 12x20x5.3 cm. en 1x spaarpotje :geld hierin gespaard wordt door 't pelikaantje bewaard (Erdal) reclame:Erdal beroemd door ...

Uurwerk met slinger
Ergebnis: 160 EUR

Grote antiek Frans pendule uurwerk, c.1880, met emaille wijzerplaat, 8-daags uurwerk. 15xØ19cm., Cond.:G

Kleine Friese stoelklok
Ergebnis: 160 EUR

Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok, klein model in goede staat (20e eeuw) 37x22x13cm. Cond.: G

Lectuurbak, groot model
Ergebnis: 160 EUR

Oude mahoniehouten lectuurbak 2e helft 20e eeuw met bamboe effect en snijwerk in zeer goede staat 85x89x39cm. Cond.: G

Buffetkast
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G

Bronzen naakte staande dame
Ergebnis: 160 EUR

Oude bronzen figuur, naakte dame, van A.de Ruiter, Oldenzaal, in goede staat. 27x7x8cm.

Bronzen plaquette
Ergebnis: 160 EUR

Grote bronzen plaquette 19e eeuw voorstellend Maria met Jezus (groen patina), gesigneerd A. Morga 52x31x10cm. Cond.: G

6x kop&schotel ca. 1800
Ergebnis: 160 EUR

6 Antieke /chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met bloemendecor. 7x Ø12.5cm. 3 schotels met haarscheur en 1 kommetje met minimale chip. Cond.:R/G

Zakhorloge GG bewerkt
Ergebnis: 150 EUR

Zakhorloge GG 585/000, ø 32mm, met emaille plaat, iets roest, met brede rand. Het gehele horloge is voorzien v an bewerking. Aan het horloge zit een ketting van koord met GG elementen. ca. 35,3 gr.

Gerard Krol
Ergebnis: 150 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G

Portret 1852
Ergebnis: 150 EUR

J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G

Ton van Tast
Ergebnis: 150 EUR

Antonius van der Valk (pseudoniem Anton van Tast) 1884 Delft. gouache op papier, Surrealistisch landschap met gezichte. 45x35cm., Cond.:G

Schilderij, reeën in landschap
Ergebnis: 150 EUR

M.den Brok, 6-12-32, olieverf op linnen, landschap met reebok en twee reën, 66x46cm., Cond.:G

H. Balsink
Ergebnis: 150 EUR

Hendrikus Balsink ( 1891 - 1966 Deventer), olieverf op linnen, riviergezicht met molen 55x45cm. Cond.: G

Grammofoon, messing hoorn
Ergebnis: 150 EUR

Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G

2 Zwaardvis tanden
Ergebnis: 150 EUR

Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G

Tiffany lamp, bronzen voet
Ergebnis: 150 EUR

Tiffany stijl tafellamp met bronzen Chinese vaas als voet ca. 1900. Bewerkt met vogels en draak in zeer goede staat 56xø45cm. Cond.: G

12 Mappen eerstedag enveloppen
Ergebnis: 150 EUR

Postzegelverzameling; 12x importmappen met honderden 1e-dags enveloppen jaren 1958-2008 waaronder mint 1958 (cataloguswaarde € 100,-) en zomer 1960 (cataloguswaarde € 70,-) . Tevens veel kinderblokke...

1 Album postfris Nederland
Ergebnis: 150 EUR

Zwart album frankeergeldig postfris Nederland 80er-90er jaren

Klokkenmannetje
Ergebnis: 150 EUR

Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G

Eiken bureau
Ergebnis: 150 EUR

Eikenhouten Franse handgestoken schrijftafel met 3 lades en getorste verbinding ca. 1880 in goede originele staat 80x133x74cm. Cond.: G

Ronde tafel met marmer
Ergebnis: 150 EUR

Oosterse mahoniehouten gestoken tafel met rond blad in zeer goede staat met roodbruin marmer in het blad 20e eeuw 47xø46cm. Cond.: G

5 Mechelse stoelen
Ergebnis: 150 EUR

Vijf eikenhouten gestoken Mechelse stoelen ca. 1880 met getorste verbindingen en velours stoffering in goede originele staat 103x50x44cm. Cond.: G

Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips
Ergebnis: 150 EUR

J.Kip, bronzen figuur "Het Boeskoolmannetje Oldenzaal", 2e helft 20e eeuw. 28x23x12 cm., Cond.:G

Keulse schenkkan
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G

Queng Long schaaltje 1810
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Queng Long schaaltje 1810
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Queng Long schaaltje 1810
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Reservistenkruik
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Duitse keramieken reservistenkruik met prachtig tinnen deksel met leeuw en reservist erop. 12 comp.Kgl Baÿo 18 inft.ref Prinz Ludw.Ferdinand Zandman 1902-1904. Reservist Runkel. Met prachtige...

7 Hummels
Ergebnis: 147 EUR

Hummel figuren, m.i Hummel club membership year 1999/2000. 8-9 cm., Cond.:G

3x Kop&schotel ca. 1800
Ergebnis: 145 EUR

3 Antieke Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met planten-en vlinderdecor. 1 kopje heeft haarscheur. 5xØ12cm.

Zilveren bonbonschaaltje
Ergebnis: 140 EUR

Mooi Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand. MT: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven/ Rotterdam, 1917. 15x9x6 cm. ca 96 gr. Cond.: U.

Zilveren bestek in cassette
Ergebnis: 140 EUR

Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...

Chinese school
Ergebnis: 140 EUR

Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G

Bronzen dekseldoos
Ergebnis: 140 EUR

19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G

Notenhouten vrijslinger
Ergebnis: 140 EUR

Duitse notenhout fineer balkon-vrijslinger gemerkt F.M.C. met gongslag ca. 1890. Compleet met tollen en kroon in goede originele staat 105x42x20cm. Cond.: MG

Wortelnoten barok commode
Ergebnis: 140 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G

Man met bal
Ergebnis: 140 EUR

Antiek bronzen figuur, ca.1900, vermoedelijk Engeland of U.S.A., voorstellende een man met houten bowlingbal, sigaar en hoed. Geen signatuur gevonden. 44x10cm., Cond.:G

Bronzen schedel
Ergebnis: 140 EUR

Bronzen schedel op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 36x23x17cm. Cond.: G

3 Chinese kop&schotels
Ergebnis: 140 EUR

3 Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met fijne beschildering, landschapsdecor. 6x11x12 cm., Cond.:G

Chinees bord, 19e eeuw
Ergebnis: 135 EUR

Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G

Zilveren ei
Ergebnis: 130 EUR

Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U

Zilveren sauciere
Ergebnis: 130 EUR

Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.

2 Zilveren schaaltjes
Ergebnis: 130 EUR

Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.

Aquarel, naar C. Springer
Ergebnis: 130 EUR

Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Ergebnis: 130 EUR

Twee prachtige antieke compositie metalen olielampen, ca.1880, in amphora vor, metoriginele melk glazen kappen. 50x18x13.5cm.

Collectie postzegels
Ergebnis: 130 EUR

Postzegelverzameling Nederland en diversen waaronder; kerken in oorlogstijd postfris, Gouds glazen ongebruikt etc. in 5 stockboeken en 2 dozen.

Hollandse secretaire
Ergebnis: 130 EUR

Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G

Schrijftafeltje
Ergebnis: 130 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met 5 lades en parelrand ca. 1900. Geheel staand op 4 taps toelopende poten. Schrijfvilt in zeer goede staat 75x106x60cm. Cond.: G

Dames en heren fauteuil
Ergebnis: 130 EUR

Oude Louis Quinze stijl dames- en herenfauteuil nieuw gestoffeerd 20e eeuw. 99x75x80cm. en 94x72x56cm. Cond.: G

Empire commode
Ergebnis: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G

Theetafel
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.

4 Kopjes & 6 Schotels
Ergebnis: 130 EUR

Chinees porselein 19e eeuw o.a; capucij, wanli; 4x kop&schotels en 2 losse schotels (1x haarscheur en minimale chip) 6xø11cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Ergebnis: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.

Gouden ring, camee
Ergebnis: 125 EUR

Ring GG 585/000 met camee, 15x19,7mm, gezet in een gladde rand. ø 56, ca. 3,6 gr.

Muntenalbum buitenland
Ergebnis: 125 EUR

Muntenalbum buitenland waaronder; zilveren guldens, zilveren munten en divers Europa.

P. van Loo
Ergebnis: 125 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G

Snuffbottle, blauwe tekens
Ergebnis: 125 EUR

Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca.1900, met familienaam op de bodem, diverse decors rondom. 8.5x3x3cm., Cond.:G

5 rijen Gittensnoer
Ergebnis: 120 EUR

5 Rijen Gittensnoer, met groot zilveren streekslot, bewerkt met gitten. ø kraal 8 mm, lengte snoer ca 38 cm.

Horloge
Ergebnis: 120 EUR

Horloge GG, 585/000. Dames rond model, met een gouden fijne band bestaande uit verende schakels. Lengte 16 cm.

Zilveren tas
Ergebnis: 120 EUR

Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U

Zilveren beurs
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Engels sterling zilveren 925/000 beursje, begin 1900, MT:J&O. 11.5x7x3cm/., Cond.:G

Hanghorloge GG gefac.
Ergebnis: 120 EUR

Hanghorloge, GG 585/000, met gefac. kast. ø 28 mm. 15,6 gr.

1x 20 Gulden 1945
Ergebnis: 120 EUR

Biljet van 20 Gulden 1945, No. 59-1.

Album ca. 90 biljetten internationaal
Ergebnis: 120 EUR

Album diversen van FR-ZF met interessante biljetten.

2x 100 Lirot Israel Proof
Ergebnis: 120 EUR

Twee zilveren proof munten van 100 lirot Israel, 1696 en 1974.

Kaart Overijssel
Ergebnis: 120 EUR

Oude landkaart Transisalania pro Descriptio Overijssel. Handingekleurd naar N. ten Have door N. Visscher Anno 1769 56x44cm. Cond.: G

Aquarel, straatgezicht
Ergebnis: 120 EUR

Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G

Grenen Vertico
Ergebnis: 120 EUR

Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.

Eiken bankje
Ergebnis: 120 EUR

Antieke eikenhouten tweezitsbank in Art Nouveau stijl met goede stoffering. Mooie vormgeving 100x130x67cm. Cond.: G

Bronzen voet
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.