Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Massief Duits eiken Grunderzeit buffet ca. 1880 in zeer goede staat. Zwaar uitgevoerd 98x57x130cm. Cond.: G
Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...
Antieke mahoniehout fineer biedermeier naaitafel, ca. 1830, zonder binnenwerk met getorste poten. In goede originele staat. 80x51x35cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws vuurverguld bronzen figuur, voorstellend een biddend meisje zittend op een kussen. Geheel gemonteerd op wit marmeren voet 17x10x8cm.
Vier Biedermeier kopjes met 1 passende schotel (1 oortje mist). Handbeschilderd met landschappen ca. 1830 en later Cond.: R-G
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Zilveren staafbroche met rozet met 7 diamanten, oud slijpsel, ø diamant ca. 4,3 mm per stuk.
Broche GG 750/000, in de vorm van een ster met filigrain bewerking en gediamanteerde stukjes. ca. 7,5 gr.
Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G
Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G
Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G
Grote bronzen eland gemonteerd op bronzen voet 21e eeuw in zeer goede staat 37x42x35cm. Cond.:G
Dugena dames horloge, GG, 585/000, bewerkte kast, met GG fijn gevlochten band. ca 13 gr. lengte ca 16,7 cm
Brown, olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 30x40cm. Cond.: G
Ad van Hassel ( 1953 Roosendaal), acryl op linnen, tulpen 100x100cm. Cond.: G
Fulton, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 30x40cm. Cond.: G
D. Gerhck? ca. 1900, olieverf op linnen, viooltjes 30x40cm. Cond.: G
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G
Twee stockboeken postfris 60er-70er-80er jaren waaronder; kinderpostzegelvellen engros, amphilex vellen en 4x 10 gulden Juliana.
Twee delen blikken speelgoed. 1x Pigeon Japan scooter, 50e jaren (1 arm mist) 12x20x5.3 cm. en 1x spaarpotje :geld hierin gespaard wordt door 't pelikaantje bewaard (Erdal) reclame:Erdal beroemd door ...
Grote antiek Frans pendule uurwerk, c.1880, met emaille wijzerplaat, 8-daags uurwerk. 15xØ19cm., Cond.:G
Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok, klein model in goede staat (20e eeuw) 37x22x13cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten lectuurbak 2e helft 20e eeuw met bamboe effect en snijwerk in zeer goede staat 85x89x39cm. Cond.: G
Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G
Oude bronzen figuur, naakte dame, van A.de Ruiter, Oldenzaal, in goede staat. 27x7x8cm.
Grote bronzen plaquette 19e eeuw voorstellend Maria met Jezus (groen patina), gesigneerd A. Morga 52x31x10cm. Cond.: G
6 Antieke /chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met bloemendecor. 7x Ø12.5cm. 3 schotels met haarscheur en 1 kommetje met minimale chip. Cond.:R/G
Zakhorloge GG 585/000, ø 32mm, met emaille plaat, iets roest, met brede rand. Het gehele horloge is voorzien v an bewerking. Aan het horloge zit een ketting van koord met GG elementen. ca. 35,3 gr.
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G
J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G
Antonius van der Valk (pseudoniem Anton van Tast) 1884 Delft. gouache op papier, Surrealistisch landschap met gezichte. 45x35cm., Cond.:G
M.den Brok, 6-12-32, olieverf op linnen, landschap met reebok en twee reën, 66x46cm., Cond.:G
Hendrikus Balsink ( 1891 - 1966 Deventer), olieverf op linnen, riviergezicht met molen 55x45cm. Cond.: G
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp met bronzen Chinese vaas als voet ca. 1900. Bewerkt met vogels en draak in zeer goede staat 56xø45cm. Cond.: G
Postzegelverzameling; 12x importmappen met honderden 1e-dags enveloppen jaren 1958-2008 waaronder mint 1958 (cataloguswaarde € 100,-) en zomer 1960 (cataloguswaarde € 70,-) . Tevens veel kinderblokke...
Zwart album frankeergeldig postfris Nederland 80er-90er jaren
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Eikenhouten Franse handgestoken schrijftafel met 3 lades en getorste verbinding ca. 1880 in goede originele staat 80x133x74cm. Cond.: G
Oosterse mahoniehouten gestoken tafel met rond blad in zeer goede staat met roodbruin marmer in het blad 20e eeuw 47xø46cm. Cond.: G
Vijf eikenhouten gestoken Mechelse stoelen ca. 1880 met getorste verbindingen en velours stoffering in goede originele staat 103x50x44cm. Cond.: G
J.Kip, bronzen figuur "Het Boeskoolmannetje Oldenzaal", 2e helft 20e eeuw. 28x23x12 cm., Cond.:G
Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
Antieke Duitse keramieken reservistenkruik met prachtig tinnen deksel met leeuw en reservist erop. 12 comp.Kgl Baÿo 18 inft.ref Prinz Ludw.Ferdinand Zandman 1902-1904. Reservist Runkel. Met prachtige...
Hummel figuren, m.i Hummel club membership year 1999/2000. 8-9 cm., Cond.:G
3 Antieke Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met planten-en vlinderdecor. 1 kopje heeft haarscheur. 5xØ12cm.
Mooi Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand. MT: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven/ Rotterdam, 1917. 15x9x6 cm. ca 96 gr. Cond.: U.
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G
19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G
Duitse notenhout fineer balkon-vrijslinger gemerkt F.M.C. met gongslag ca. 1890. Compleet met tollen en kroon in goede originele staat 105x42x20cm. Cond.: MG
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, ca.1900, vermoedelijk Engeland of U.S.A., voorstellende een man met houten bowlingbal, sigaar en hoed. Geen signatuur gevonden. 44x10cm., Cond.:G
Bronzen schedel op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 36x23x17cm. Cond.: G
3 Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met fijne beschildering, landschapsdecor. 6x11x12 cm., Cond.:G
Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.
Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.
Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G
Twee prachtige antieke compositie metalen olielampen, ca.1880, in amphora vor, metoriginele melk glazen kappen. 50x18x13.5cm.
Postzegelverzameling Nederland en diversen waaronder; kerken in oorlogstijd postfris, Gouds glazen ongebruikt etc. in 5 stockboeken en 2 dozen.
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Engelse mahoniehouten schrijftafel met 5 lades en parelrand ca. 1900. Geheel staand op 4 taps toelopende poten. Schrijfvilt in zeer goede staat 75x106x60cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl dames- en herenfauteuil nieuw gestoffeerd 20e eeuw. 99x75x80cm. en 94x72x56cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G
Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.
Chinees porselein 19e eeuw o.a; capucij, wanli; 4x kop&schotels en 2 losse schotels (1x haarscheur en minimale chip) 6xø11cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Ring GG 585/000 met camee, 15x19,7mm, gezet in een gladde rand. ø 56, ca. 3,6 gr.
Muntenalbum buitenland waaronder; zilveren guldens, zilveren munten en divers Europa.
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G
Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca.1900, met familienaam op de bodem, diverse decors rondom. 8.5x3x3cm., Cond.:G
5 Rijen Gittensnoer, met groot zilveren streekslot, bewerkt met gitten. ø kraal 8 mm, lengte snoer ca 38 cm.
Horloge GG, 585/000. Dames rond model, met een gouden fijne band bestaande uit verende schakels. Lengte 16 cm.
Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U
Antiek Engels sterling zilveren 925/000 beursje, begin 1900, MT:J&O. 11.5x7x3cm/., Cond.:G
Album diversen van FR-ZF met interessante biljetten.
Twee zilveren proof munten van 100 lirot Israel, 1696 en 1974.
Oude landkaart Transisalania pro Descriptio Overijssel. Handingekleurd naar N. ten Have door N. Visscher Anno 1769 56x44cm. Cond.: G
Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.
Antieke eikenhouten tweezitsbank in Art Nouveau stijl met goede stoffering. Mooie vormgeving 100x130x67cm. Cond.: G
Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.