Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Vazen
Startpreis 30 EUR

4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...

2 Delen speksteen China
Startpreis 15 EUR

Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.

4 Delen Hutschenreuther
Ergebnis: 10 EUR

Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...

5x Chinees been
Ergebnis: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Chinese figuur op draak
Ergebnis: 70 EUR

Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G

Jade draak
Startpreis 90 EUR

Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 19,5x25x9cm. Cond.: G

Jade draak
Startpreis 90 EUR

Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G

Peking glas snuffbottle
Startpreis 50 EUR

Oude Chinese handbeschilderde glazen snuiffles, beide zijden beschilderd met Chinese figuren en tekst 5,7x4,2x2,5cm. Cond.: G

Hertshoorn figuur
Ergebnis: 50 EUR

Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G

Wedgwood servies
Startpreis 90 EUR

Oud Wedgwood porseleinen theeservies 20e eeuw, gemerkt Hathaway Wedgwood 15-delig; 1x koffiepot (haarscheur deksel), 1x melkkan (oortje gelijmd), 6x platte borden, 1x suikerpot, 6x kop&schotels Cond.:...

2 Chinese borden
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen; 1x 2 haarscheuren en chip en 1x minimale chip ø22cm. Cond.: M-R

3-Delig koffieservies
Ergebnis: 15 EUR

3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G

Reservisten bierpul
Startpreis 90 EUR

Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...

Kruik, Lebret
Startpreis 20 EUR

Vervallen uit veiling

Openlucht tegel tulp
Ergebnis: 25 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Hutschenreuther schaal
Startpreis 10 EUR

Oude Duitse Hutschenreuther porseleinen schaal (Selb) Diadem, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd met figuren op terras en goudrand 27x27cm. Cond.: G

Ivoren tand
Ergebnis: 80 EUR

Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G

Glazen fruitschaal + Kop
Ergebnis: 15 EUR

Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G

Chinese kom
Startpreis 15 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.

10 Diverse tegels, blauw/wit
Startpreis 70 EUR

Tien tegels 19e eeuw met bloemen en figurendecor Cond.: R-G

10 Tegels Art Deco
Ergebnis: 55 EUR

Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G

30 Bloempot tegels
Startpreis 300 EUR

Dertig 17e eeuwse bloempot-tegels met Franse lelies in de hoeken ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R

10 Tegels, bloemen/ossekop
Startpreis 90 EUR

Tien 18e eeuwse tegels met bloemvaas en ossekop in de hoeken ca. 13x13cm. (beschadigingen) Cond.: R

2 Tegels, jongen/meisje
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude bonte tegels ca. 1930, voorstelling van een jongen en meisje, behoefte aan het doen 27,5x13,5cm. Cond.: G