Prachtig groot 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met haan- en kipmotief. Met gouddecor en bloemen ø45,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U
Grote Japanse Satsuma vaas ca. 1900 met figuren- en gouddecor in zeer goede staat. Chip aan bodemrand 47xø24cm. Cond.: G
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
KPM porseleinen langwerpige schaal 20e eeuw met bloem- en gouddecor 29x16cm. Cond.: G
Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M
3 Antieke porseleinen bloempotten met handbeschilderd landschapdecor. Ghien d'arret (Frankrijk) ca, 1890. 1 Vaas beschadigd en gelijmd. 12xØ15.5 en 16x19x11cm., Cond.:R/G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G
Oude Rosenthal porseleinen dekselpot met bloem- en gouddecor Selb-Bavaria. gesigneerd Rosari E. 344.2. Barok vormgeving in zeer goede staat 18x17x13cm. Cond.: G
Twee keramieken borden, 1e helft 20e eeuw, Villeroy & Boch, blauw. ø26 cm., Cond.:G
KPM porseleinen sierbord met bloemen en goudecor. Geschulpte rand ø25,5cm. Cond.: G
Grote Duitse Dresdner porseleinen lampenvoet voorstellend 3 romatische figuren op een bank 2e helft 20e eeuw (beschadigingen aan gewaad en chips af) 33x25x15cm. Cond.: M-R
Twee Duits porseleinen figuren, gemerkt Volkstedt, voorstellende een vrouwelijke en mannelijke bloemenverkoper 2e helft 20e eeuw. Kobaltblauw met gouddecor. Beide delen licht beschadigd en 1 armpje ge...
Duits porseleinen lampevoet met jachttafereel, gemerkt Plauen. Diverse beschadigingen 34x24x22cm. Cond.: M
Antiek Meissen figuur, ca.1900,nr.1597, dansende vrouw. 13.9x6.5x5cm., Cond.:G
Oud Meissen porseleinen figuur, ca.1920, nr.149 1597, voorstellend een meisje met cape en muts (minimale chip bij cape) 13.5x6x6cm.
Zeldzaam groot plateel keramieken sierbord N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. "21.9.1931 T.p. Viruly en Co Gouda 30.4.1938". Voorstelling van een haven met fabriek in zeer goede staat ø42cm...
Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.
Drie Hollandse Rozenburg vaasjes/gemberpotjes ca. 1886. geschilderd door F. van Dunkelman; 1x met deksel (deksel gelijmd, verder goed) 11xø9cm. en 14xø9cm. Cond.: G
Plateel wijwaterkan met inscriptie, plateel Zuid Holland, ontwerp Hans Mengelberg 16xø14cm. Cond.: G
Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G
Twee Gouda platelen miniatuurvaasjes (1 chip), decor Prinzess Ivora ca. 1920 7,5-8,5cm. Cond.: R-G
Hollands Gouda platelen tafellamp (vaas oortje gelijmd) 40cm. Cond.: R
Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M
Oude Zuid Holland platelen siervaas, polychroom met gecraceleerde glazuur. Gemerkt J.K. Zuid Holland 5008/280. 1e Helft 20e eeuw, minime chip bij tuit 41x17x14cm. Cond.: G
Prachtig Zuid Holland keramieken Art Deco restservies ca. 1930 (minimale chips en haarscheur); 5x ovale schalen, 4x grote schalen, 2x juskommen, 12x diepe borden, 12x grote platte borden en 12x ontbij...
Grote keramieken vaas gesigneerd Gerben van Hes met groen-blauw glazuur 2e helft 20e eeuw 27xø12cm. Cond.: G
Twee grote Sevres stijl porseleinen pronkvazen, 20e eeuw met bronzen monturen. In goede staat, een voet gerestaureerd. 60x31xØ20cm.
Antiek Indiaas erotisch benen figuur 19e eeuw, voorstellende een man en vrouw die gemeenschap hebben. geheel staand op houten sokkel 17xø7,4cm.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Duits Bavaria porseleinen figuur ca. 1960, Gerold Porzellan Western Germany. Voorstelling van kindje op steenbok met gouddecor in zeer goede staat 17,5x13x6cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen roze dekselvaas, 1e helft 20e eeuw, met handbeschilderd landschapdecor en kind met Chinese vrouw. 32xØ11.5cm. Cond.:G
2 Antieke Chinese terracotta vaasjes met bronskleurig drakendecor, ca.1900. 16xØ11cm., Cond.G
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas, 20e eeuw naar oud voorbeeld, met landschap- en figuren decor. 37xØ19cm., Cond.G
Tien tegels met diverse soldaten (Frankrijk of Holland) 17e-18e eeuw, beschadigingen Cond.: R-G
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R
Oud keramieken masker met cracele glazuur, gemerkt Goldscheider made in Austria 23x21x11cm. Cond.: G
Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...
Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...