Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Oude Duitse Hutschenreuther porseleinen schaal (Selb) Diadem, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd met figuren op terras en goudrand 27x27cm. Cond.: G
Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G
Tien tegels 19e eeuw met bloemen en figurendecor Cond.: R-G
Dertig 17e eeuwse bloempot-tegels met Franse lelies in de hoeken ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Tien 18e eeuwse tegels met bloemvaas en ossekop in de hoeken ca. 13x13cm. (beschadigingen) Cond.: R
Hollands religieus tegeltableau ca. 1920, gesigneerd Leenderd Johan Muller. 6 Tegels, totaal 48x35cm. (bakscheuren) Cond.: G
Oud 4-pas tegeltableau "'t Sal waerachtig wel gaen, Tromp", kanonschietende tweemasters, polychroom en gouddecor 34x35cm. Cond.: G
Twee tegeltableaus met bloemvaas motief polychroomca. 1900; 1x 6 Tegels in lijst 40x27cm. 40x27cm. en 1x 5 tegels in lijst 68x16cm. Cond.: R
Groot polychroom tegeltableau met eendenvoorstelling ca. 1930 (12 tegels) 57x46cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e eeuw met pompedoer (polychrome), beschadigingen ca. 13,8x13,8cm. Cond.: M
Hollandse 4-pas 17e eeuws tegeltableau met granaatappel en druif (polychrome). Randschades en restauraties ca. 13,7x13,7cm. Cond.: R
Vier Hollandse tegels 18e eeuw met figurendecor, beschadigingen Cond.: R
Acht diverse Hollandse tegels 19e eeuw met landschapsdecor, sommige tegels licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G