Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G
Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Kist divers antiek ijzerwerk; beslag, gereedschap etc. Cond.: R
Kavel met 19 antieke strijkijzers 18e-19e eeuw met daarbij 6 strijkbout-standaards 6-21cm. Cond.: G
Antieke 18/19e eeuwse koperen reis icoon met figuren decor (rusland) In goede staat. 13x8.3x0.3cm.
Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G