Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Diverse bajonetten
Ergebnis: 70 EUR

3 Tinnen kandelaars
Ergebnis: 70 EUR

Nerts bontjas
Ergebnis: 70 EUR

Lichtkleurige lange nerts bontjas

Hanglamp
Ergebnis: 70 EUR

Oude koperen hanglamp 3-lichts met glazen kappen 2e helft 20e eeuw 68x44x44cm. Cond.: G

2 Kastje met lepeltjes
Ergebnis: 70 EUR

Spaanstalig boek
Ergebnis: 70 EUR

Spaanstalig boek gedateerd 1676 (bijbel) met originele band in redelijke originele staat 22x16x3,5cm. Cond.: R

Schildpad lepeldoosje
Ergebnis: 65 EUR

Bronzen vaas
Ergebnis: 65 EUR

Staand lampje, vrouw
Ergebnis: 60 EUR

Kroonlamp brons
Ergebnis: 60 EUR

Bestek cassette, nieuw
Ergebnis: 60 EUR

Nieuwaardig roestvrijstalen uitgebreide bestekcassette 15x30x44cm. Cond.: U

Tuba, groot
Ergebnis: 60 EUR

Grote vooroorlogse vernikkelde Tuba, ongemerkt, in relatief goede staat, licht bedeukt 114cm. Cond.: G

Sieradenkistje, rechthoekig
Ergebnis: 60 EUR

Messing pijpenrekje brons
Ergebnis: 60 EUR

2 Haardbokken
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken met restvergulding, Louis Quinze stijl. 34x21x22cm., Cond.:G

6 Antieke strijkijzers
Ergebnis: 60 EUR

Zes antieke strijkijzers 18e-19e eeuw 14-21cm. Cond.: G

Koperen stormlantaarn
Ergebnis: 60 EUR

Grote koperen stromlantaarn ca. 1900 op petroleum in zeer goede staat 51x20x16cm.

2 Kandelaren
Ergebnis: 60 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars 18e-19e eeuw. Bij de oudste missen 4 pootjes 14-16cm. Cond.: R-G

2 Lijsten
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde houten lijstjes 20-12cm. Cond.: R-G

Schemerlamp
Ergebnis: 60 EUR

Hertenvanger
Ergebnis: 55 EUR

Oude hertenvanger van metaal met koper 26-7cm. Cond.: R

Sieradendoosje + paasei
Ergebnis: 55 EUR

2 Eikelkannen
Ergebnis: 50 EUR

Opaline glazen tafellamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke opaline glazen tafellamp (petroleumlamp, omgebouwd naar electrisch) met messing armaturen 58xø18cm. Cond.: R