Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Andree, bloemstilleven
Ergebnis: 60 EUR

Andreé ca. 1950, olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 40x50cm. Cond.: G

Corneille, druk op linnen
Startpreis 60 EUR

Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G

Ype Wenning, Delftse vaart
Startpreis 650 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G

Romantisch schilderij
Startpreis 1.400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G

Joop Kropff
Startpreis 550 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.

Schilderij, avondlandschap
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G

Ambrusini ca. 1900
Ergebnis: 300 EUR

Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G

Ton Ancone, Amsterdam winter
Ergebnis: 80 EUR

Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G

Ingekleurde gravure, putti
Ergebnis: 30 EUR

Getekend door H.P. Oosterhuis, aquatint door W.H. Hoogkamer, handingekleurde gravure op papier, het derde eeuwfeest der Kerk hervorming 1817, DFM Lutherus 38x28cm. Cond.: G

Gerard Krol
Ergebnis: 150 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G

Zeegezicht ca. 1750
Ergebnis: 200 EUR

Monogram J. v. C., Hollands zeegezicht ca. 1800 met vissers en driemasters 25x21cm. Cond.: R

Ikoon, moeder Gods
Startpreis 800 EUR

Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.

Schilderij, Paul Citroen
Ergebnis: 350 EUR

Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G

Groot ikoon, Maria met kind
Ergebnis: 70 EUR

Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.

Grotere kaart Overijssel
Ergebnis: 200 EUR

Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G

M. de Jongere
Startpreis 500 EUR

Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G

Damesportret 17e eeuw
Startpreis 800 EUR

Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G

A.J. Zwart, Frankrijk
Startpreis 725 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, bij Juan Les Pins Zuid Frankrijk 40x80cm. Cond.: G

Romantische school, 19e eeuw
Ergebnis: 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G

Corneille, vrouw
Startpreis 500 EUR

Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Startpreis 1.250 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Tekening, Anton Mauve
Startpreis 1.200 EUR

Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G

A. Reit, lelies
Startpreis 50 EUR

-

2 Prenten, Balouis
Startpreis 30 EUR

-