Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.
Engelse zilveren 925/000 presenteerschaal op voet. 7.5xø18.5 cm.,
Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 speelkaarthouder. Jaarletter:W:1931, Schoonhoven. 8x3.5x6 cm., ca.58gr., Cond.:G
Porseleinen flacon met Hollands zilveren dop. MT:onduidelijk. H.10cm., Cond.:U
Grote oude plated soezenschaal met hengsel, 1e helft 20e eeuw, in barocke vormgeving.Cond.:G
Hollands zilveren servethouder, 2e gehalte Jaarletter W: 1931,14x4x9,5 cm.ca.117 gr. Cond.: U
Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,
6 Delige set zilver; bestaande uit 1 theezeef, 2 theelepels, 1 klontjestang, 1 paplepeltje en een vleesvorkje. Alles gekeurd zilver. ca. 92 gr.
Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U