Ongesig. Jugendstil schilderij, olieverf op linnen, voorstelling met putti. 62x90cm. Cond.: G
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
Gerhard Arnold 1938 Duitsland, olieverf op paneel, cafe-interieur met figuren. 30x40cm. Cond.: U
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U
Gesig. Leowor Fiwi 1931(waarschijnlijk Leowor Fiwi 1908 Buenos Aires-1996 Parijs), olieverf op paneel, badende naakten. 28x33cm. Cond.: G.
Gesig. J. Colpa, olieverf op linnen, de verkleedpartij (ca. 1920). 38x31cm. Cond.: G
Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.
Briljant/robijn brosche WG 750/000, robijnen 1.40ct.en briljanten 0.38ct W/SI, 8.6 gr.
E. Patris 1909-1981 Natoye Belgie, olieverf op paneel, dubbel portret. 58x70cm. Cond.: G
Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h
Oorstekers WG 585/000 met ieder 3 briljanten 0.50ct get.W/loepzuiver, 2.5 gr.
Johannes Hilverdink (1813-1902 Amsterdam), aquarel op papier, 61x40cm. Cond.: U
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, kanaal met brug 24,5x34cm. Cond.: U